נבחרות העשור 2020: נשות עסקים מצליחות מסכמות עשור של עשייה

לרגל השנה האזרחית החדשה, פרויקט מיוחד עם 10 נשים מובילות בתחומן, המסכמות עשור של פעילות עיסקית, ענפה ומשגשגת! והפעם: ד"ר נעמי שרון

ד"ק נעמי שרון. ״בעשור האחרון הרפואה האסתטית השתנתה לבלי הכר, מרמת מילוי קמטים שעשינו בעבר, ועד יכולת ביצוע פרוצדורות להרמת פנים באמצעות הזרקות ומכשור - ״LIQUIFIED FACE LIFT"  (צילום: בנימין אדם)
ד"ק נעמי שרון. ״בעשור האחרון הרפואה האסתטית השתנתה לבלי הכר, מרמת מילוי קמטים שעשינו בעבר, ועד יכולת ביצוע פרוצדורות להרמת פנים באמצעות הזרקות ומכשור - ״LIQUIFIED FACE LIFT" (צילום: בנימין אדם)

ד"ר נעמי שרון, מומחית ברפואת משפחה ועוסקת ברפואה אסתטית

 

מעט עלייך ואודות הכשרתך המקצועית? 

״בת 51, אם לארבעה, רוני(13), בן ודן (11), ליה (8). מתגוררת בקדימה.

אני מומחית ברפואת משפחה ועוסקת מזה כשבע שנים ברפואה אסתטית, בדגש על אנטי אייג'ינג , שפירושו, ההאטה של תהליכי ההזדקנות בפנים, מרמת העצם ועד רמת העור. אני מבצעת "הרמת פנים", ללא התערבות כירורגית. הדבר נעשה על ידי אבחון נכון של שלבי ההזדקנות באנטומיה של הפנים. אני מקפידה לשמור על מראה הטבעי והרענן של האישה, בהתאם לגילה״.

 

ספרי לנו איזה עשור עבר עלייך בתחומך?

״בעשור האחרון הרפואה האסתטית השתנתה לבלי הכר. מרמת מילוי קמטים שנהגנו לעשות בעבר ועד היכולת לבצע פרוצדורות להרמת פנים באמצעות הזרקות ומכשור. מה שקרוי בז'רגון המקצועי ״LIQUIFIED FACE LIFT".

 

אם בעבר מילאנו קמט בצידי האף, היום אנו נבדוק את החוסר בנפחים, את הצניחה של הרקמות הרכות, ונטפל לא רק בהם, אלא בחומרים המשפרים את איכות הרקמה ומחדשים את החלבונים שאבדו בה, כגון: אלסטין, קולגן וגם ההידרציה (מיום) של רקמת העור. ועל כך התווספו טיפולים עם טכנולוגית אנרגיה שונות כגון: גלי קול מפוקסים, גלי רדיו ואנרגיית פלזמה״.

 

תחזירי אותנו לרגע ההוא - סיפור הצלחה שזכור לך?

״זכורה לי אישה בשנות הארבעים לחייה שסבלה בצעירותה מאנורקסיה, בעלת מראה מבוגר מאד. היא הגיעה אלי לטיפול כמעט ללא פנים: עצמות לחיים נפולות, חוסר בשיניים, קמטים חרוצים על עור מדולדל וללא שפתיים כמעט. ביצעתי בה שיחזור פנים באמצעות הזרקות ולמעשה הישבתי לה את פניה.

 

יש להבין, כי הפרוצדורות שאני מבצעת בנשים אשר מגיעות לקליניקה שלי , יש בהן הרבה מעבר להיבט הפיזיולוגי. יש בכך תרומה משמעותית לwell Being שלהן , לדימוי העצמי שלהן, ולעיתים אף ליחסים עם בן זוגם. כולנו רוצות להיראות במיטבנו ואני מגייסת את כל הידע המדעי שצברתי לאורך השנים על מנת לתת למטופלות שלי מענה אופטימלי, ולעיתים הקשר הזה אף נשמר מעבר לשעות העבודה״.

 

מתי פרצת לתודעה הציבורית?

״ב-2018 פרצתי לתודעה הציבורית כאשר התחלתי ללמד אנטומיה לרופאים, המשתלמים בתחום ההזרקות. טכניקות ההזרקה שאני מלמדת הן יחסית בטוחות, עדכניות ומבוססות על הידע הנצבר בעולם, ומגיעות לתוצאות מדויקות מבלי להגזים בנפחים. אלו טכניקות הזרקה, השומרות על מראה הטבעי והרענן של המטופלת.

 

החוויה שעיצבה אותי:

״ללא ספק "מחאת המתמחים" בשנת 2011 היה רגע מכונן בחיי. הייתי אז מתמחה ברפואה פנימית ב"מאיר" ואמא לשלושה תינוקות. קרסתי והבנתי באחת שזה לא נכון לי מאף בחינה: השעות המרובות, השכר, הטיפול שהמטופלים שלי מקבלים ממתמחה שעובדת 24/7. ואז עשיתי מעשה ועברתי מפנימית לרפואת משפחה ומשם לרפואה אסתטית הדרך הייתה קצרה. אירוע זה הזכיר לי שאני יכולה להמציא את עצמי מחדש״.

 

מה היית רוצה לשנות?

״הייתי רוצה להוביל לפריצת דרך משמעותית בתחום האנטי אייג'ינג על ידי המשך ביצוע מחקרים בתחום, והבנה מעמיקה יותר של תהליכי ההזדקנות. באמתחתי מספר פרסומים על אודות "השפעת אנרגיית חום על רקמות".

 

מה מחזק אותך?

״אורח החיים הספורטיבי שאימצתי לעצמי מחזק אותי מאד. שגרת יומי העמוסה כוללת אימוני כוח ועיצוב הגוף. המטופלות המקסימות שלי אף הן ממלאות אותי באנרגיה טובה וכל אחת מהן היא עולם ומלואו״.

 

דמות שמעוררת בך השראה?

״לאונרדו דה וינצ'י . הוא הקדים את זמנו במאוד מאוד, הן במדע והן באמנות ובשילוב ביניהם. עד היום אני מסתכלת נפעמת מהפשטות ומהדיוק שלו: מצד אחד הוא הבין תהליכים פיזיקליים מורכבים ומצד שני הוא היה אומן יוצא דופן״.

 

לסיום, מהן התוכניות העתידיות שלך לעשור הקרוב?

״בעשור הקרוב שאיפתי היא להמשיך לחקור ולהמשיך ללמוד וללמד את תחום ההזרקות. כמו כן אני רואה עצמי מחויבת להיות מעורבת בהמשך המחקר המתקדם בתחום טיפולי האנטי אייג'ינג ולפרוץ תקרות זכוכית. בעידן של טרום קורונה נהגתי לנסוע לכנסים בכל העולם בכל עת , כיום העדכונים הבינלאומיים נעשים דרך הזום״.

 

ד"ר נעמי שרון

"הקליניקה" – רחוב העצמאות 1 אבן יהודה. טלפון: 054-8977929

 

  • עורכת הפרויקט: שוש רוטנברג | הפקה: יפית הנדרי

 

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד