כל האמת בפנים עם הקוסמטיקאיות: "אני לא מאמינה בפילטרים ומסכות"

30 קוסמטיקאיות נבחרות של חברת ביופור מוכיחות: עור מטופח מבטל את הצורך להשתמש בפילטרים. שמענו מהן מה הדרך הכי טובה להרגיש טוב מבחוץ ומבפנים

האמת בפנים. קוסמטיקאית ביופור הילה רבינוביץ' ממליצה
הילה רבינוביץ’, קוסמטיקאית מוסמכת ביופור. "את הגיל צריך לקבל באהבה יחד עם השינוי בפנים, הגוף ואפילו השיער הלבן שמבצבץ"  (צילום: אמיר יהל)
הילה רבינוביץ’, קוסמטיקאית מוסמכת ביופור. "את הגיל צריך לקבל באהבה יחד עם השינוי בפנים, הגוף ואפילו השיער הלבן שמבצבץ" (צילום: אמיר יהל)
הילה רבינוביץ’, קוסמטיקאית מוסמכת ביופור, מקבלת בקליניקה שלי במושב שדה ורבורג, מתמחה בטיפולי גוף ופנים מקצועיים עם כל המכשור והטכנולוגיה המתקדמים ביותר.

 

"הייתי רוצה להכיר לכן את סקין אקטיב של ביופור, קרם פפטידים עשיר וממצק שהוא מעיין של לחות. מבחינתי זה ה”א-ב” באנטי אייג’ינג. והריח? נסי והתמכרי.

 

"אני לא מאמינה בפילטרים ומסכות, את הגיל צריך לקבל באהבה יחד עם השינוי בפנים, הגוף ואפילו השיער הלבן שמבצבץ. ואם יש משהו שמפריע לנו, תמיד נוכל לשפר אותו עם טיפול נכון ומקצועי.

 

הילה רבינוביץ

052-7351188

מושב שדה ורבורג

 

  • צילום: אמיר יהל; סטיילינג: הילה ג’רבי; ניהול הפרויקט: אביבה סלמה; הפקה: שרון אלימלך, רחלי גאוי ויפית הנדרי; איפור ושיער: סטודיו גילי אלגבי; ע. צלם: בן ישי שרעבי; איפור ושיער: סטודיו גילי אלגבי; בגדים: מיכל ומורן בוטיק, סי קלייר, “הלגה עיצובים”, מוריאל לאופר, שרית בר זהר, אמריקן וינטג’, קרן וולף ,זארה

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד