כל האמת בפנים עם הקוסמטיקאיות: "צריך להתמיד בשביל לקבל תוצאות"

30 קוסמטיקאיות נבחרות של חברת ביופור מוכיחות: עור מטופח מבטל את הצורך להשתמש בפילטרים. שמענו מהן מה הדרך הכי טובה להרגיש טוב מבחוץ ומבפנים

האמת בפנים. קוסמטיקאית ביופור מחאסן עג'ו ממליצה
מחאסן עג’ו, קוסמטיקאית מוסמכת ביופור. "פילטרים רק מעצימים את תחושת חוסר הביטחון. אם נקבל את עצמנו, זה ישתקף בנראות שלנו"  (צילום: אמיר יהל)
מחאסן עג’ו, קוסמטיקאית מוסמכת ביופור. "פילטרים רק מעצימים את תחושת חוסר הביטחון. אם נקבל את עצמנו, זה ישתקף בנראות שלנו" (צילום: אמיר יהל)
מחאסן עג’ו, קוסמטיקאית מוסמכת ביופור, מתמחה בעור הפנים, בטיפול הרמה ופיסול של הפנים דרך Sculpture-Facelifting, טיפולי אקנה, פוסט אקנה, פיגמנטציה, אנטי אייג’ינג ושיפור מראה העור ומרקמו.

 

"אני ממליצה על אזוקייר של ביופור לעור שומני ולסוגי עור שסובלים מאקנה דלקתי, כי הוא מאזן ומווסת את ההפרשה השומנית, והתוצאה היא עור בריא ורענן.

 

"הטיפול הוא מסע. צריך להתמיד בשביל לקבל תוצאות מספקות. פילטרים, לעומת זאת, רק מעצימים את תחושת חוסר הביטחון. אם נקבל את עצמנו, זה ישתקף בנראות שלנו".

 

מחאסן עג’ו

054-9268574

תל אביב-יפו

 

  • צילום: אמיר יהל; סטיילינג: הילה ג’רבי; ניהול הפרויקט: אביבה סלמה; הפקה: שרון אלימלך, רחלי גאוי ויפית הנדרי; איפור ושיער: סטודיו גילי אלגבי; ע. צלם: בן ישי שרעבי; איפור ושיער: סטודיו גילי אלגבי; בגדים: מיכל ומורן בוטיק, סי קלייר, “הלגה עיצובים”, מוריאל לאופר, שרית בר זהר, אמריקן וינטג’, קרן וולף ,זארה

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד