כל האמת בפנים עם הקוסמטיקאיות: 'ההצלחה היא כשאני מסירה מסכות בנפש'

30 קוסמטיקאיות נבחרות של חברת ביופור מוכיחות: עור מטופח מבטל את הצורך להשתמש בפילטרים. שמענו מהן מה הדרך הכי טובה להרגיש טוב מבחוץ ומבפנים

האמת בפנים. קוסמטיקאית ביופור אתי מיליס עימנואל חי ממליצה
אתי מיליס עימנואל חי, קוסמטיקאית רפואית, מוסמכת ביופור. "ההצלחה שלי היא כשאני מצליחה לקלף שכבות, להסיר מסכות ולגעת בנפש של הלקוחות שלי"  (צילום: אמיר יהל)
אתי מיליס עימנואל חי, קוסמטיקאית רפואית, מוסמכת ביופור. "ההצלחה שלי היא כשאני מצליחה לקלף שכבות, להסיר מסכות ולגעת בנפש של הלקוחות שלי" (צילום: אמיר יהל)
אתי מיליס עימנואל חי, קוסמטיקאית רפואית, מוסמכת ביופור זה 10 שנים, מתמחה בכל בעיות העור, בעלת קליניקה בגבעתיים.

 

"אני ממליצה על סרום ויטמין C של ביופור, נוגד חמצון, מאיץ את ייצור הקולגן, מעכב את הזדקנות העור ומגן על העור מפני רדיקלים חופשיים, כגון זיהום אוויר, קרני שמש וסטרס.

 

"ההצלחה שלי היא כשאני מצליחה לקלף שכבות, להסיר מסכות ולגעת בנפש של הלקוחות שלי. העור שלנו הוא המעטפת החיצונית אבל מבטא הרבה ממה שקורה לנו בפנים. תזכרי שאת בוחרת באילו משקפיים להסתכל, וגם את זו שבוחרת לעצמה איך תראה המסגרת".

 

אתי מיליס

050-5554225

גבעתיים

 

  • צילום: אמיר יהל; סטיילינג: הילה ג’רבי; ניהול הפרויקט: אביבה סלמה; הפקה: שרון אלימלך, רחלי גאוי ויפית הנדרי; איפור ושיער: סטודיו גילי אלגבי; ע. צלם: בן ישי שרעבי; איפור ושיער: סטודיו גילי אלגבי; בגדים: מיכל ומורן בוטיק, סי קלייר, “הלגה עיצובים”, מוריאל לאופר, שרית בר זהר, אמריקן וינטג’, קרן וולף ,זארה

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד