כל האמת בפנים עם הקוסמטיקאיות: מרגלית בעד לשים את האשה במרכז

30 קוסמטיקאיות נבחרות של חברת ביופור מוכיחות: עור מטופח מבטל את הצורך להשתמש בפילטרים. שמענו מהן מה הדרך הכי טובה להרגיש טוב מבחוץ ומבפנים

האמת בפנים. קוסמטיקאית ביופור מרגלית חורושמן ממליצה
מרגלית חורושמן, קוסמטיקאית ביופור. "הפילטרים שאנו שמים לפנינו אל מול הסביבה, משפיעים עלינו באופן דו כיווני"  (צילום: אמיר יהל)
מרגלית חורושמן, קוסמטיקאית ביופור. "הפילטרים שאנו שמים לפנינו אל מול הסביבה, משפיעים עלינו באופן דו כיווני" (צילום: אמיר יהל)
מרגלית חורושמן

 

"היי, שמי מרגלית מחיפה, קוסמטיקאית מוסמכת ביופור המתמחה בטיפולי אנטי אייג’ינג, פיגמנטציה, טיפולי אקנה ושיפור מראה עור הפנים.

 

בחרתי במקצועות היופי כדי לשים את האישה במרכז, מתוך רצון לשפר את הרגשתה ואת איכות חייה. אני ממליצה על המוצר הקלאסי של ביופור – דרמפיל – השומר על עור מטופח במשך כל עונות השנה, מעניק ברק, מחדש את המטבוליזם ומחליק את העור.

 

"הפילטרים שאנו שמים לפנינו אל מול הסביבה, משפיעים עלינו באופן דו כיווני. כשאנחנו מקבלים את עצמנו ומביטים במראה בסיפוק, ההרגשה משתפרת ומקרינה את העוצמה הפנימית שלנו, והדבר ניכר גם במראנו החיצוני".

 

מרגלית חורושמן

054-3063242

חיפה

 

  • צילום: אמיר יהל; סטיילינג: הילה ג’רבי; ניהול הפרויקט: אביבה סלמה; הפקה: שרון אלימלך, רחלי גאוי ויפית הנדרי; איפור ושיער: סטודיו גילי אלגבי; ע. צלם: בן ישי שרעבי; איפור ושיער: סטודיו גילי אלגבי; בגדים: מיכל ומורן בוטיק, סי קלייר, “הלגה עיצובים”, מוריאל לאופר, שרית בר זהר, אמריקן וינטג’, קרן וולף ,זארה

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד