אן זיוי: “אני הכי יפה כשאני קמה בבוקר. אני אוהבת את עצמי טבעית"

9 משפיענים מדברים בגילוי לב על קבלה עצמית, ומספרים מה הם אוהבים בעצמם, איך צברו ביטחון עצמי ועד כמה הפילטרים תופסים מקום בחייהם

אן זיוי בלי פילטרים. לחצו על הסרטון לצפייה
אן זיוי. “בזמן האחרון אני יותר ויותר מבינה עד כמה אופיו של הבן אדם מעצב את יופיו"  (צילום: אמיר יהל; סטיילינג: הילה ג’רבי)
אן זיוי. “בזמן האחרון אני יותר ויותר מבינה עד כמה אופיו של הבן אדם מעצב את יופיו" (צילום: אמיר יהל; סטיילינג: הילה ג’רבי)
מי אני: דוגמנית, מנחה ובעלת עסק

 

מתי את הכי אוהבת את עצמך?

“אני הכי יפה כשאני קמה בבוקר ואני מאושרת, אני מאוד אוהבת את עצמי טבעית. אני מטפלת בעצמי במוצרי ביופור וזה עושה לי טוב, אבל מתאפרת מעט ולא חושבת שאיפור עושה אותי יותר יפה. אני אוהבת את עצמי גם כשאני מחייכת, אבל חיוך אמיתי לא חיוך למצלמה. יש את החיוך המאולץ, כשמדליקים את המצלמה, ויש חיוך אמיתי והוא יותר יפה”.

 

את מפלטרת את עצמך?

“אמא שלי תמיד אומרת: ‘אל תחפשי את התמונה הכי יפה. אנשים רוצים לראות אותך בלי איפור, לפני השינה, זה מה שאנשים אוהבים’. אם תיכנסו לאינסטגרם שלי, תראו שרוב התמונות שלי הן בים או בטבע. אני מתה על זה”.

 

מתי למדת לקבל את עצמך?

“בזמן האחרון אני יותר ויותר מבינה עד כמה אופיו של הבן אדם מעצב את יופיו. אין עוד מישהו כמונו בעולם, ואם האף לא סולד והשפתיים לא ענקיות, זה מה שאנחנו וזה מה שיפה לנו. ככל שאני מתבגרת אני יותר מבינה את זה, ונראה לי שאנשים מתחילים להבין את זה, למרות כל הפילטרים באינסטגרם. אני משתדלת להשתמש בפילטרים כמה שפחות. ואגב, גברים לא אוהבים פילטרים. בדקתי, שאלתי, ביררתי, הם שונאים את הפילטרים. זה לא יפה בעיניהם, אז בשביל מה?”.

 

  • צילום: אמיר יהל; סטיילינג: הילה ג’רבי; ניהול הפרויקט: אביבה סלמה; הפקה: שרון אלימלך, רחלי גאוי ויפית הנדרי; איפור ושיער: סטודיו גילי אלגבי; ע. צלם: בן ישי שרעבי; אן זיוי ל"יולי";

 

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד