שרית פולק: “יחסית אין אצלי פילטרים. העוקבים שלי מכירים אותי"

9 משפיענים מדברים בגילוי לב על קבלה עצמית, ומספרים מה הם אוהבים בעצמם, איך צברו ביטחון עצמי ועד כמה הפילטרים תופסים מקום בחייהם

שרית פולק בלי פילטרים. לחצו על הסרטון לצפייה
שרית פולק. “אמנם אתם מכירים אותי כארוסתו של לירז (סטטיק), אבל אני גם מפיקת אירועים, אני בעשייה, ויש לי עוד מלא דברים ושאיפות"  (צילום: אמיר יהל; סטיילינג: הילה ג’רבי)
שרית פולק. “אמנם אתם מכירים אותי כארוסתו של לירז (סטטיק), אבל אני גם מפיקת אירועים, אני בעשייה, ויש לי עוד מלא דברים ושאיפות" (צילום: אמיר יהל; סטיילינג: הילה ג’רבי)

מי אני: מפיקת אירועים

 

מתי את הכי אוהבת את עצמך?

“נראה לי שבבוקר, כי זה פרש לפתוח את היום ולהתחיל מחדש”.

 

את בקטע של טיפח ואיפור?

“אני פחות מתאפרת, יותר אוהבת נטורל. אני אוהבת טיפוח ומשתמשת במוצרים של ביופור. אני משקיעה בשגרת הטיפוח שלי עם קרם פנים וקרם עיניים, אני שומרת על הפנים שלי, אבל עד לפני שנה לא חשבתי שצריך לעשות את זה”.

 

יש דברים שאת לא מראה ברשתות החברתיות?

“יחסית אין אצלי פילטרים. אני מספרת שאני חולה או עצובה. אני רוצה לשמור על הפרטיות שלי, אבל אני כן חושפת את האני שלי. העוקבים שלי מכירים אותי”.

 

מתי למדת לקבל את עצמך?

“לא יכולה להגיד לך אם קיבלתי את עצמי לחלוטין. אני עובדת על זה, זה יותר בראש”.

 

איך את רוצה שיכירו אותך?

“אמנם אתם מכירים אותי כשרית פולק, ארוסתו של לירז, אבל אני גם שרית פולק מפיקת אירועים. אני חושבת שכמה שהזוגיות שלנו מהממת, הוא מצליח בתחומו ואני מצליחה בתחומי, אני בעשייה, ויש לי עוד מלא דברים ושאיפות”.

 

  • צילום: אמיר יהל; סטיילינג: הילה ג’רבי; ניהול הפרויקט: אביבה סלמה; הפקה: שרון אלימלך, רחלי גאוי ויפית הנדרי; איפור ושיער: סטודיו גילי אלגבי; ע. צלם: בן ישי שרעבי; דוגמנית: שרית פולק ל"יולי";

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד