"מה ההגדרה שלך ליופי?
שלי היא – להיות את עצמך"

בעידן האינסטגרם רבים מאיתנו הפכו לשבויים של הפילטרים, עד כדי בושה כלשהי להופיע כמו שהם במציאות. מייסדת ומנכ"ל ביופור רונית שגב מדברת על קבלה עצמית

"ביטחון עצמי נובע מקבלה נינוחה של מי שאנחנו, עם הפגמים". מייסדת ומנכ"ל ביופור רונית שגב  (צילום: אמיר יהל; סטיילינג: הילה ג’רבי)
"ביטחון עצמי נובע מקבלה נינוחה של מי שאנחנו, עם הפגמים". מייסדת ומנכ"ל ביופור רונית שגב (צילום: אמיר יהל; סטיילינג: הילה ג’רבי)

כשאת עצמך את הכי מושכת. הצבעים שלך יוצאים, והאנרגיה שלך היא משהו שאין ולא יהיה באף אחת אחרת. המבט שלך ישיר, נינוח ומשדר “אני מקבלת אותי כמות שאני”. ואז האחר יודע, בלי להבין איך, שאת מקבלת גם אותו כמות שהוא. בעידן האינסטגרם רבים מאיתנו הפכו לשבויים של הפילטרים, עד כדי בושה כלשהי להופיע כמו שהם במציאות. ברחנו מהאותנטיות אל ה”מקובל”, אל הפופולרי, אל המושלם. אבל היופי והקסם שבחיים הוא הסדקים שיש במציאות המושלמת הזאת. אלה שמאפשרים לאור שבפנים ובתוך כל אחד מאיתנו לזרוח.

 

בחרנו בתשעה כוכבים מוכרים ואהובים, שנראים “מושלם” מבחוץ, אבל בחיים האמיתיים הם דומים לנו. הם ישתפו אותנו בכל מה שאותנטי בחייהם, במיוחד שבהם, שלא רואים מבעד לפילטרים. תמיד חשבתי שהתכונה הכי מושכת בנו היא ביטחון עצמי. וביטחון עצמי נובע מקבלה נינוחה של מי שאנחנו, עם הפגמים. אנו נפגוש כאן גם 30 קוסמטיקאיות מובילות מכל רחבי הארץ, שעוזרות לאלפי אנשים להיראות נפלא ולחוש ביטחון עצמי, שמאפשרות להם להצטלם בלי פילטרים. כמו שהמטופלים שלנו אומרים: “זה לא פילטר, זה ביופור!”

תיהנו מהצבעים, ולא לשכוח לטפח.

 

רונית שגב MA, Bsc

מייסדת ומנכ”ל חברת הקוסמטיקה המדעית ביופור

 

  • צילום: אמיר יהל; סטיילינג: הילה ג’רבי; ניהול הפרויקט: אביבה סלמה; הפקה: שרון אלימלך, רחלי גאוי ויפית הנדרי; איפור ושיער: סטודיו גילי אלגבי; ע. צלם: בן ישי שרעבי;

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד