אנשים בעת הזו הבינו: ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך חובה לכל אחד

יעל בן דוד שמלצר, עורכת דין ומגשרת, מייסדת ושותפה במשרד המתמחה בדיני משפחה, מקרקעין וחדלות פירעון: "לא חייבים לפנות לייעוץ משפטי רק בעת משבר"

"התחומים שמשרדנו מתמחה בהם מזמנים סיפורי חיים לא פשוטים".  עו"ד יעל בן דוד שמלצר (צילום: אינגה אבשלום)
"התחומים שמשרדנו מתמחה בהם מזמנים סיפורי חיים לא פשוטים". עו"ד יעל בן דוד שמלצר (צילום: אינגה אבשלום)

כמי שכבר בילדות זוהתה כבעלת חוש צדק מפותח, לא מפליא שיעל בן דוד שמלצר בחרה לעסוק בתחום עריכת דין, ובדיני משפחה בפרט. "תחום עריכת הדין מזמן אפשרות לעזור לאנשים במקומות הכי קשים שהם נמצאים בו", היא מסבירה. "התחומים שמשרדנו מתמחה בהם מזמנים סיפורי חיים לא פשוטים. בחרתי לעסוק בתחום הזה כדי לתת מענה מקצועי ואישי מדויק ללקוחות. ערך המשפחה חשוב מאוד בעיניי, ואני נלחמת על השקט הנפשי של הלקוחות שלי כדי שיוכלו להותיר את המשבר מאחוריהם ולהתחיל חיים חדשים.

 

"את המשרד הקמתי לפני כמה שנים מתוך תחושת שליחות. רציתי לאפשר דלת פתוחה לאנשים כדי שיוכלו להגיע לייעוץ. מעבר לכל אלה משרדנו עוסק בתחום המקרקעין, חוזי דירות, תביעות של ליקויי בנייה, ומלווה עסקים ואנשים פרטיים לפתרון של הפטר מחובות. כמו כן אני מרצה בתחום המקרקעין במכללה לנדל"ן, יו"ר מחוז חיפה של תנועת ה'שולמנים' בהנהגת אביר קרא, וחברה ב'ועדה לקידום נשים', בלשכת עורכי הדין במחוז חיפה".

 

איפה תפסה אותך שנת 2020?

"משרדנו המשיך לעבוד כרגיל בימי הקורונה, בעיקר במתן מענה לעצמאים שנקלעו לחובות, ליווי בשימועים וכו'. בתקופה זו הגיעו גם יותר פניות לגירושין, ובכולן אנו חותרים להליך שהוא בהסכמה כדי למזער את הנזקים עבור הילדים. עם זאת, כשלא מגיעים להסכמה אנו נחתור לכך שהלקוח יקבל את מלא זכויותיו בהליך משפטי ככל שיידרש".

 

תובנה שהפציעה בי השנה

לא חייבים לפנות לייעוץ משפטי רק בעת משבר. בתקופה זו הלקוחות העסקיים הגיעו אלינו גם כשהם לא נפגעו, ואפילו שגשגו. הם הרגישו צורך בליווי משפטי יומיומי בביטולי קנסות קורונה, ליווי לשימוע, ייצוג מול עובדים ועוד. כמו כן אנשים בעת הזו הבינו את הצורך בייפוי כוח מתמשך", הליך שחוסך את כל הליך מינוי אפוטרופוס ומאפשר לאדם לקבוע את עתידו. זהו מסמך חובה לכל אחד".

 

יעל בן דוד שמלצר

סניף תל אביב: יגאל אלון 94, מגדל אלון 2, ת"ד 114

סניף חיפה: דרך העצמאות 57 טל': 054-5653999 משרד: 073-32466767

פייסבוק: עו"ד יעל בן דוד

אינסטגרם: yaelben100

אתר: http://greenbook.co.il/card/6129/12453

כרטיס ביקור: www.dibiz.com/yaelblawyer

טלפקס: 04-8256921

 

צילום: אינגה אבשלום /// סטיילינג: לי שוורץ

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד