"למדנו להיות יצירתיים ולשמור על כיסוי ביטוחי בלי 'לחנוק' את הלקוח"

יערית בשן־אדרי, סוכנת ביטוח ובעלים של "פקאן סוכנות לביטוח": "תקופת הקורונה הביאה איתה גם שינויים מבורכים ושיפור בשירות ללקוח"

"עברנו לעבוד בצורה דיגיטלית, ובעקבות זאת השירות ללקוחות התייעל". יערית בשן־אדרי  (צילום: תומר קצב)
"עברנו לעבוד בצורה דיגיטלית, ובעקבות זאת השירות ללקוחות התייעל". יערית בשן־אדרי (צילום: תומר קצב)

ההיריון עם בתה הבכורה הוליד ביערית בשן־אדרי תובנה: הגיע הזמן לצאת לדרך עצמאית משלה. "לאחר סיום לימודי התואר הראשון שלי במינהל עסקים חיפשתי את דרכי והתקבלתי לעבודה בחברת ביטוח כרפרנטית בתחום הגמל", היא מספרת. "משם התפתחתי והתקדמתי, ואת תפקידי האחרון כשכירה סיימתי כמנהלת צוות באגף חיים. בהיריון החלטתי שאחרי שנים מאחורי הקלעים הגיע הזמן לצאת מאזור הנוחות ולהתחיל להכיר את העולם מזווית קצת אחרת. במהלך ההיריון למדתי לצורך קבלת הרישיון הפנסיוני, ולאחר הלידה התחלתי לעבוד בסוכנות ביטוח, שם הכרתי את השותף העסקי שלי - רן פליישמן. כשהסוכנות שבה עבדנו נמכרה, החלטנו שזה הזמן שלנו לעבור לקדמת הבמה. פקאן סוכנות לביטוח הוקמה ב־2015 ומתמחה בתחום הפנסיוני: ביטוחי בריאות, חיים, אובדן כושר עבודה, גמל, פנסיה ופיננסים".

 

איפה תפסה אותך שנת 2020?

"בתקופה של עשייה והתפתחות, וכמו הרבה עסקים, כשהגיעה הקורונה עצרתי לחשוב ולהבין כיצד עלי להמשיך להתפתח בתנאי אי ודאות. ואכן, תקופה זו הביאה איתה גם שינויים מבורכים. עברנו לעבוד בצורה דיגיטלית הרבה יותר מבעבר (פגישות זום ופגישות טלפוניות), מה שהביא בין היתר לשיפור בשירות ללקוח.

 

הדבר הכי חשוב שלמדתי על העסק שלי השנה

שהשירות והמקצועיות הם אבני היסוד שלנו, כי גם ברגעים קשים, כשאנשים איבדו את עבודתם, למדנו להיות יצירתיים ועדיין לשמור על הכיסויים הביטוחיים בלי 'לחנוק' את הלקוח.

 

תובנה שהפציעה בי השנה

אי ודאות גורמת לי להיות הרבה יותר יצירתית מבחינה עסקית, ומבחינה אישית למדתי שהזמן המורכב הזה הוא אכן לא פשוט אבל זה זמן משפחה שלא ישוב.

 

מתנה שקיבלתי השנה למרות הקורונה

מבחינה אישית זכיתי בזמן משפחה עם אוהד בעלי ושתי הבנות שלנו. מבחינה מקצועית למדתי לקבל את השינויים לטובה ולצמוח מהם.

 

פקאן סוכנות לביטוח

כתובת: ארלוזרוב 11, עפולה

טל': 074-7492006

אתר: pekan-ins.co.il

פייסבוק: Yaarit Bashan-Edri

לינקדאין: yaarit bashan

 

צילום: תומר קצב /// סטיילינג: לורה פלדמן  /// בגדים: קסטרו

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד