"הנושא של שחרור מתבניות, אמונות ותפיסות בנוגע לכסף הוא סיפור חיי"

איזה משבר הפך את מזי לבל לרנר, למאמנת לשחרור מאמונות ביחס לכסף ולשפע כלכלי: "כדי לשנות את העולם החיצוני צריך לשנות תחילה את העולם הפנימי"

"גם עם קורונה בעולם, אל תוותרי על החלומות שלך - קומי ותגשימי אותם". מזי לבל לרנר (צילום: ענת קזולה)
"גם עם קורונה בעולם, אל תוותרי על החלומות שלך - קומי ותגשימי אותם". מזי לבל לרנר (צילום: ענת קזולה)

מי אני: מאמנת לשחרור מתבניות ותפיסות בנוגע לכסף. נשואה ואמא לשלושה ילדים מדהימים, מתגוררת בישוב אשלים שבנגב.

 

קשה לומר שחייה של מזי לבל לרנר התנהלו על מי מנוחות. במהלך חייה היא עברה לא מעט תחנות דרמטיות, שבזכותן היא זכתה להתבונן עמוק פנימה ולהבין מאילו תפיסות ואמונות היא פועלת. אל העשייה המקצועית הנוכחית שלה היא הגיעה בעקבות משבר אישי. היא התאלמנה בגיל 31 ונשארה לבד עם תינוקת. בהמשך נישאה שוב והקימה חיים חדשים. כיום, בנוסף להיותה מעצבת פנים ומפקחת בנייה, היא מאמנת ומרצה בינלאומית בנושאי משברי חיים והתנהלות מתוך שמחה ועוצמה, ואף הוציאה ספר שעוסק בנושא - "הדרך".

 

"אני מלמדת את מה שבאתי ללמוד - הנושא של שחרור מתבניות, אמונות ותפיסות בנוגע לכסף הוא סיפור חיי", היא אומרת. "במשך שנים חקרתי, בדקתי, למדתי והבנתי שאנחנו אחראים ויוצרים את המציאות הכלכלית שלנו על ידי התפיסה, האמונות, המחשבות וההרגלים שנוצרים מתוך התודעה הזאת. היום אני יודעת שהיכולת שלנו לקבל יותר כסף, להתפרנס יותר טוב ולהרוויח יותר, תלויה בחשיבה משוחררת בהתאם לרצון העצמאי שלנו".

 

למה הכוונה בדיוק? האם הכל בידיים שלנו?

"כדי להתחיל לשפר את עתידכם הפיננסי חשוב להבין את הגורמים שבבסיס להצלחה, לבינוניות או לכישלון מבחינה כלכלית. בתהליך מולי אני מלמדת כיצד הילדות מעצבת את עתידנו הכלכלי, כיצד השפעות מהילדות מובילות להרגלים הקשורים ביכולת שלנו להרוויח כסף. חשוב להבין כי דרכי החשיבה שלנו קובעות את דרכי הפעולה, וכך קובעות למעשה את ההישגים, או הכישלונות, שלנו. אני מלמדת שיטות מעשיות ליישום וביצוע שבעזרתן אפשר לעצב מחדש את החשיבה שלנו על כסף ולהגדיל את ההכנסה. הדבר היחיד שנדרש הוא להתחייב לתהליך. אנו אחראים למצב הכלכלי שלנו, אבל כדי לשנות את העולם החיצוני צריך לשנות תחילה את העולם הפנימי".

 

מה קורה בתהליך מולך?

"לומדים להביא שפע לחיינו, להתנהל עם כסף, לבנות מערכת יחסים עם כסף, להבין מה זה כסף עבורי. לחשב מסלול - להבין מה אנחנו רוצים, וגם כמובן להביא לשינוי - להשיג כסף, לשמור עליו, לבנות איתו מערכת יחסים אוהבת, מכילה".

 

איפה תפסה אותך שנת 2020?

"שנת 2020 הייתה שיא הפריחה וההצלחה - הקורונה תפסה אותי בעיצומו של המרוץ. פתאום לעצור הכל, ליהנות בבית, להיות עם הילדים, לעצור ולבדוק מה באמת מתאים לי, מה באמת אני רוצה. מבחינה עסקית זאת הייתה מתנה. הבנתי שחשוב לי מאוד להוציא לאור משהו שרציתי לעשות ולא היה לי זמן להתפנות אליו - קורס התנהלות כלכלית".

 

מה את הכי אוהבת בעשייה שלך?

"היכולת להעניק משמעות לכל אדם, לחולל שינוי בחייו, לצקת אופטימיות, אהבה ושמחה לעולם. אני רואה בעשייה שלי סוג של שליחות בהשגת המטרות והיעדים, בהתגברות על פחדים, טראומות וחרדות. החיוך, ההערכה, הפרגון, האהבה וההתרגשות שאני מקבלת מהלקוחות נוסכים בי כוח ומניעים אותי הלאה - להמשיך לפרויקט הבא".

 

דבר חשוב שלמדתי על העסק שלי

חשוב שאישה תגשים את עצמה, זה גורם לאושר וסיפוק ומקרין על חיי המשפחה. אבל חשוב להפוך את בן הזוג לשותף.

 

תובנה שהפציעה בי השנה

שגם עם קורונה בעולם, אל תוותרי על החלומות שלך - קומי ותגשימי אותם. תהיי בטוחה והאמיני בעצמך ותשאפי הכי גבוה שאפשר. וזה אפשרי.

 

מתנה שקיבלת בשנה החולפת, למרות הקורונה

בני המשפחה שלי צובעים את היומיום שלי בהרבה שמחה ויצירתיות ומרחיבים את לבי. אני אוהבת להסתכל על החיים כסרט צילום נע ולהתבונן לעומקם של פרצופים, הבעות, צבעים, חיוכים, חיבוקים ויצירות שהעניק לנו הטבע. ואני מודה על כל אלה בכל בוקר מחדש.

 

מזי לבל לרנר

טל': 052-3930066

אינסטגרם:mazi_label_lerner

פייסבוק: מזי לבל לרנר

 

צילום: ענת קזולה /// סטיילינג: לורה פלדמן /// בגדים: אסף פלג + בוטיק מיכל זכאי

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד