פרסום ראשון: שבוע אופנה ישראלי חדש יוצא לדרך בנובמבר 2020

בשבוע הבא יתקיימו שני ימי תצוגות של מעצבים ישראלים, ביוזמה של תהילה שמיר וטל בזנוס. על המסלול יצעדו מפורסמים, הקהל יצפה מהבית. "הכל בהתנדבות"

איתי יעקב

|

09.11.20 | 11:11

המותג נובוריש דוג של מעוז דהאן ב"שבוע אופנת הגברים בישראל" (צילום: מור צידון)
המותג נובוריש דוג של מעוז דהאן ב"שבוע אופנת הגברים בישראל" (צילום: מור צידון)
יציג תצוגה משולבת של בגדי גברים ונשים. נורת'רן סטאר (צילום: אסף עיני)
יציג תצוגה משולבת של בגדי גברים ונשים. נורת'רן סטאר (צילום: אסף עיני)
יעלה על המסלול תצוגה של קולקציית החורף. דורון אשכנזי (צילום: הילה שייר)
יעלה על המסלול תצוגה של קולקציית החורף. דורון אשכנזי (צילום: הילה שייר)

בקיץ האחרון התקיים לראשונה "שבוע אופנת הגברים בישראל", שהוקדש כולו לבגדי גברים. על המסלול עלו ובאו מפורסמים כמו המוזיקאי אסף אמדורסקי, השחקן עמית רהב, השף טום אביב ואחרים. עכשיו רוצים מארגני האירוע – אשת התקשורת ויחסי הציבור תהילה שמיר ואיש הפרסום טל בזנוס ממשרד הפרסום סולשנס – להפוך את שבוע האופנה בארגונם למיזם קבוע המתקיים פעם בשנה.

 

בשבוע הבא יושק "שבוע האופנה הישראלי", שיתקיים ב-16 וב-17 בנובמבר, יומיים בסך הכל, עם תצוגות שיכללו עד 10 מערכות לבוש מקולקציות החורף הנוכחיות של מעצבי גברים כמו דורון אשכנזי, נובוריש דוג של מעוז דהאן, דויד ששון, והמותג נורת'רן סטאר שיציג תצוגה משולבת של בגדי גברים ונשים. בנוסף, תתקיים באירוע גם תצוגה קבוצתית של מעצבי בגדי נשים במסגרת התרמה לעמותת "אחת מתשע", המציעה תמיכה וליווי לחולות בסרטן השד. בין המעצבים שיציגו בתצוגה זו: דרור קונטנטו, מאי משיח, לארה רוסנובסקי, אריאל טולדנו, עידן לרוס, שחר אבנט ומורן טובול.

 

תשתתף בתצוגת ההתרמה לעמותת "אחת מתשע". עיצוב של שחר אבנט (צילום: קית גלסמן)
  תשתתף בתצוגת ההתרמה לעמותת "אחת מתשע". עיצוב של שחר אבנט(צילום: קית גלסמן)

   

  בדומה לאירוע הגברים הקודם, גם הפעם הסיוע הפרסומי הגדול יגיע משורה ארוכה של מפורסמים שיצעדו בהתנדבות על מסלול באורך ארבעה מטרים עם מסכי וידאו ארט לצדו. תוכלו למצוא שם את נטלי דדון, מיכל אנסקי, מאור שוויצר, אושרי כהן, בן זיני, אלה איילון, מייקל לואיס, עומר מילר, ג'ני צרוואני, סתיו סטרשקו ואחרים.

   

  התצוגות יתקיימו במתחם החמאם ללא קהל וישודרו בערוץ האופנה הישראלי בטלוויזיה, כמו גם בעמודי הדיגיטל של המשתתפים. ל-Xnet נודע כי בשבועות האחרונים נעשו פניות למעצבים רבים בענף האופנה, כמו אלון ליבנה, דורין פרנקפורט ואחרים, אך הם ככל הנראה בחרו שלא להשתתף בו.

   

  גם לארה רוסנובסקי תציג בתצוגת ההתרמה ל"אחת מתשע" (צילום: רותם ברק)
   גם לארה רוסנובסקי תציג בתצוגת ההתרמה ל"אחת מתשע"(צילום: רותם ברק)

    

   במדינה שבה תעשיית האופנה מתקשה לשרוד כבר כמה עונות רצופות וחנויות המעצבים במרכזי הקניות עומדות ריקות, האם יש מקום לשני שבועות אופנה שונים? בשיחה עם שמיר היא מספרת כי המניע להקים שבוע אופנה נוסף לצד שבוע האופנה TLV של המפיק מוטי רייף המתקיים פעם בשנה, לרוב בחודש מרץ, היא רצונם שלה ושל בזנוס לתמוך באופנה ישראלית בתקופה זו.

    

   "יכול להיות ש'שבוע האופנה הישראלי' לא היה יוצא לפועל בימי שגרה רגילים", היא אומרת. "כשהחלטנו להקים את 'שבוע האופנה לגברים' לפני כמה חודשים, זה היה מתוך רצון למצוא בידול. לא הוקדש שבוע אופנה לגברים בלבד והחלטנו להתרכז בו. פחות מעניין אותנו לעשות העתק-הדבק לשבוע האופנה המדהים של מוטי רייף. ענפי האופנה, התרבות, הבידור, הקולינריה ויחסי הציבור, תלויים אחד בשני. לכן כולם נרתמו לסייע ועושים הכל בהתנדבות".

    

     

    ואיזה מותגי אופנה מציעים מבצעים באמת שווים לשופינג IL?

    בלי הגבלות ואותיות קטנות: ההנחות המיוחדות. לחצו על התמונה לכתבה המלאה (צילום: עודד פלוטיניצקי)
    בלי הגבלות ואותיות קטנות: ההנחות המיוחדות. לחצו על התמונה לכתבה המלאה (צילום: עודד פלוטיניצקי)

     

     

     
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד