שניר חן: "אפשר ליהנות משני העולמות ועדיין להיות ספורטיביים"

שניר חן, מאמנת אישית ומתמחה באימוני כוח ופיתוח הגוף (מסה וחיטוב), היא גם קונדיטורית ומעצבת עוגות וקינוחים בהזמנה אישית: "זה האיזון המושלם!"

"החיים שלי משלבים פיטנס לייף עם שחיתות טהורה - קינוחים ומתוק". שניר חן (צילום: טל שחר)
"החיים שלי משלבים פיטנס לייף עם שחיתות טהורה - קינוחים ומתוק". שניר חן (צילום: טל שחר)

1. מה הרגע שבו הבנת שתהיי מדריכת כושר?

"התחלתי להתאמן בגיל 13 ושנאתי כל רגע, עד שהגעתי למאמן שליווה אותי וגרם לי להתאהב בספורט. אבל בגיל 16 הוא עזב ועברתי למאמן אחר שלקח אותי לקצה מבחינה גופנית והוביל אותי לפציעת ברכיים שמלווה אותי עד היום. הפציעה הכריעה סופית את המסלול המקצועי שלי. בעקבותיה הרגשתי שאני רוצה לעשות שינוי בעולם הכושר, לתת חוויה שונה למתאמנים וללוות אותם בצורה הכי מקצועית שיש. תחושת הייעוד מלווה אותי מגיל צעיר. אני רוצה לעזור לאנשים, וזו הדרך שלי לעשות זאת. עשיתי קורס מאמנים בגיל 17 ומאז עבדתי בתחום".

 

2. מה זה כושר בשבילך?

"זאת התרפיה שלי. זה הזמן שבו אני משקיעה בגוף שלי, בנפש שלי, בבריאות שלי. מעבר לזה אני מתאמנת מגיל צעיר, ואפשר לומר שזה עיצב את האישיות שלי. זה העניק לי ביטחון עצמי, כוח ואנרגיה, קלילות, רוגע ושמחת חיים. זה גם לימד אותי להציב מטרות ולהשיג אותן. כל אלה הפכו לתכונות אופי שמלוות אותי בתחומים נוספים בחיים".

 

3. מה קורה למתאמנים שמגיעים אלייך?

”יש לי שני מסלולים: ליווי פרונטלי (אימון אישי/ זוגי) וליווי אונליין. הליווי הפרונטלי מתאים למתאמנים בכל הרמות. נפגשים לאימון ראשון כדי לבחון את נקודת ההתחלה ולבנות תוכנית אימונים בהתאם למטרות האישיות, ומשם מתקדמים; ליווי האונליין כולל בקרת סרטונים וליווי דרך ווטסאפ, מייל ואינסטגרם 24/7, ומתאים למתאמנים בעלי רקע בסיסי בחדר הכושר. מתאמנים שמעולם לא התאמנו בחדר הכושר, יצטרכו להגיע לאימון אישי כדי לקבל בסיס טכני לביצוע נכון של התרגילים (ללא תוספת תשלום), ומשם נמשיך באונליין. גם במסגרת הזאת מציבים יעדים ובונים תוכנית אימונים מותאמת אישית. תוכנית האימונים מחולקת לבלוקים של 8־12 שבועות. בסוף כל בלוק יש דילואד (שבוע הורדת עומסים), ומשם ממשיכים להתקדם. האימונים הם אימוני התנגדות קלאסיים בדרגות קושי מותאמות ועולות עם הזמן. אני בונה אנשים חזקים, פיזית ומנטלית. יש לאימונים השפעה רבה על הנפש והמיינד סט, ואני שמה על זה דגש גדול".

 

4. מה הייחודיות שלך כמאמנת?

"מעבר להיותי מאמנת כושר כבר שנים, אני קונדיטורית ומעצבת עוגות וקינוחים בהזמנה אישית. החיים שלי משלבים פיטנס לייף עם שחיתות טהורה - קינוחים ומתוק. זה האיזון המושלם! שתי האהבות הכי גדולות שלי עוזרות לי להראות לאנשים שאפשר ליהנות משני העולמות ועדיין להיות בריאים וספורטיביים. בתהליך איתי מקבלים כלים שמובילים אותנו לחיות בשלום עם אוכל, ויותר מזה – עם הגוף שלנו".

 

"יש לאימונים השפעה רבה על הנפש והמיינד סט, ואני שמה על זה דגש גדול". שניר חן (צילום: טל שחר)
  "יש לאימונים השפעה רבה על הנפש והמיינד סט, ואני שמה על זה דגש גדול". שניר חן (צילום: טל שחר)

   

  5. איפה תפסה אותך הקורונה ומה עשית בעקבות המצב החדש?

  "מכיוון שפלטפורמת ליווי האונליין שלי זה לא דבר חדש, העברתי את כל המתאמנים האישיים שלי לליווי אונליין זמני והתאמתי להם את התוכניות למגבלות הציוד והבית. כל המתאמנים שלי המשיכו להתאמן מרחוק ולהיות איתי בקשר לכל שאלה או התייעצות שהיא".

   

  6. מה תגידי למתאמן שרוצה לפרוש בגלל שיבושי הקורונה?

  "דווקא בתקופה הזו לא עוצרים. ואם עוד לא התחלתם, זה בדיוק הזמן. אם הקורונה לא גורמת לכם להעריך את הבריאות שלכם ולדאוג לה, אני לא יודעת מה כן".

   

  הטיפים הכי חזקים שלי למתאמנים בימים המאתגרים
  • הציבו מראש את האימונים בלו"ז השבועי, כך תרגישו מחויבים לזה.
  • קבלו את המצב ואל תאשימו את עצמכם גם אם הורדתם הילוך באימונים או בתזונה. רגשות אשם מובילים אותנו להתדרדרות נוספת.
  • הציבו מטרות ריאליות לתקופה הנוכחית. למשל: בצעו 10 שכיבות סמיכה מלאות.

   

  בואי להתאמן איתי

  שניר חן | טל': 050-5902444 | אינסטגרם: shanirhen | פייסבוק: shanir hen | מייל: shanirhen1@gmail.com

   

  צלם: טל שחר | סטיילינג: פיני זומר | איפור: נטלי יקובוב ל״סולו״ | שיער: קארין טומין ל״סולו״ | טופ: Tali Dadon /// טייץ: אוסף פרטי

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד