"בזכות הפעולות שלי העולם הזה נעשה קצת יותר טוב לילדים שלי"

הכירו את סטלה שנקל וינשטיין, מובילת מאבק חדרי הכושר להגדרתם כענף חיוני לבריאות ולפתיחתם בחודש יולי: "חשוב שיבינו שהענף תומך לחימה במאבק הקורונה"

"המטרה העיקרית שלנו היא שמירה על הבריאות הנפשית, הפיזית והחיסונית של קהל הלקוחות". סטלה שנקל וינשטיין (צילום: ענת קזולה, סטיילינג:לורה פלדמן)
"המטרה העיקרית שלנו היא שמירה על הבריאות הנפשית, הפיזית והחיסונית של קהל הלקוחות". סטלה שנקל וינשטיין (צילום: ענת קזולה, סטיילינג:לורה פלדמן)
סטלה שנקל ויינשטיין, רואת חשבון ומבעלי רשת חדרי הכושר החברתית "לזוז" - מובילת מאבק חדרי הכושר להגדרתם כענף חיוני לבריאות ולפתיחתם בחודש יולי

 

מי אני: רואת חשבון, מנהלת כספים ברשת חדרי הכושר "לזוז" ומבעליה, יו''ר פורום חדרי הכושר בישראל, חברת מועצת העיר אשדוד הממונה על הקליטה ועל הגיל הרך.

נשואה באושר לאנטולי ואמא גאה לעידו (בן 6), אדל ורפאל (בני 4)

 

מתי הבנת שאת רוצה עסק משלך?

"תמיד עסקתי בתפקידים כספיים כשכירה, ולמזלי תמיד נהניתי מעצמאות רבה בתפקידים שמילאתי. הרגשתי שיש לי רצון לא רק להסתכל על הביצועים הכספיים של החברה מהצד אלא גם להיות חלק מהחזון שלה - ליצור משהו משמעותי מבחינה כלכלית מחד, וחברתית מאידך. לאחר שורה של תפקידים בתחום הכספים וליווי העסק המשפחתי מבחוץ (רשת חדרי הכושר 'לזוז'), החלטנו במשותף שהגיע הזמן שאצטרף לעסק המשפחתי ואקח את הניהול הכספי של החברה. בדרך הזו יש לי הזכות והיכולת לעשות את מה שאני הכי טובה בו מבחינה מקצועית, ולהשפיע על התפתחות וחזון החברה המשפחתית שלנו".

 

מה מייחד את העסק שלכם?

"'לזוז' היא רשת חדרי הכושר החברתית הראשונה במדינת ישראל. מטרתה להנגיש את ענף הכושר והבריאות לכלל הציבור הישראלי במחיר השווה לכל נפש (הכי נמוך בארץ), ובחוויית הכושר הטובה ביותר בישראל, שמותאמת לכל אדם עד גיל 120 שבריאותו חשובה לו. המטרה העיקרית שלנו היא שמירה על הבריאות הנפשית, הפיזית והחיסונית של קהל הלקוחות, על ידי שמירה על אורח חיים הכולל שגרת אימונים קבועה ומותאמת אישית. כחברה משפחתית חשוב לנו ליצור חוויה קהילתית של חיבור בין כל אלפי הלקוחות, המאמנים וצוות מתן השירותים שלנו, כך שכל מי שנכנס בשערי אחד מהסניפים שלנו ירגיש את העוצמה בחיבור הפשוט והטבעי בין אנשים לבריאות וכושר.

"היכולת שלי לגעת בחיים של בן אדם, לשנות את עולמו הפרטי לטוב יותר, ובכך להפוך את העולם כולו, ולו במקצת, למקום בריא ומאושר יותר. זה מה שמניע אותי בכל עשייה שלי"

 

"החיבור הזה מוכיח את עצמו גם בתקופה המאתגרת של משבר הקורונה שבה אנו נמצאים עכשיו. אלפי חברי המועדון המנויים שלנו, שהם כולם חלק ממשפחת 'לזוז', מצביעים יום־יום ברגליים - נשארים עמנו, שומרים איתנו על בריאותם ונלחמים יחד איתנו על הגדרת הענף כחיוני לבריאות הציבור. בהזדמנות זו אני רוצה לפנות אליהם ולומר: משפחת 'לזוז' היקרה, אני גאה בכל אחת ואחד מכם. תודה שאתם איתנו!".

 

אלפי חברי המועדון המנויים שלנו, מצביעים יום יום ברגליים (צילום: איתמר גינזבורג)
  אלפי חברי המועדון המנויים שלנו, מצביעים יום יום ברגליים(צילום: איתמר גינזבורג)

   

  משבר הקורונה פגע בענף שלכם. איך התמודדתם עמו?

  "כשהמשבר פרץ נערכנו במהירות, וכיאה לרואת חשבון מומחית בתהליכי הבראה ביצענו התאמות בחברה כדי לצלוח אותו במינימום נזקים, תוך שימת דגש על שמירה מקסימלית של כל עובדי החברה. את הסגר הראשון עברנו יחד כמשפחה. אבל כשהודיעו על סגירת ענף הכושר בלבד בחודש יולי, ללא כל נתונים, סתם כשעיר לעזאזל של המערכת, ראינו לנגד עינינו את העובדים שלנו, בעיקר העצמאים, והחלטנו לא לשתוק עוד! יצאנו למאבק למניעת סגירת חדרי הכושר, ובעיקר למאבק תודעתי של מקבלי ההחלטות שיבינו ויראו שענף הכושר הוא ענף בריאות ולא פנאי, ענף תומך לחימה במאבק הקורונה. רשת 'לזוז' בהובלתי הפכה להיות מנהיגת המאבק".

   

  מה נותן לך מוטיבציה להמשיך קדימה?

  "היכולת שלי לגעת בחיים של בן אדם, לשנות את עולמו הפרטי לטוב יותר, ובכך להפוך את העולם כולו, ולו במקצת, למקום בריא ומאושר יותר. זה מה שמניע אותי בכל עשייה שלי. בזכות הפעולות שלי העולם הזה נעשה קצת יותר טוב לילדים שלי".

   

  מה אישה שרוצה לנהל כיום עסק מצליח צריכה לדעת?

  1. אם תראי מעל ראשך תקרות זכוכית הן יהיו שם ויעצרו בעדך! האמיני בכל כוחך שהן לא קיימות, רק כך תצליחי לפרוץ אותן.

  2. היי בטוחה והאמיני בעצמך. אם לא תאמיני בעצמך, גם אחרים לא יעשו זאת.

  3. אל תסכימי לקבל "לא" כתשובה. זו רק אפשרות - ואת יכולה לשנות אותה.

  4. אל תפחדי להשמיע את קולך ולעמוד על שלך. לעתים קרובות זה מה שהסביבה מצפה ממך.

  5. היי מחושבת, ונהלי את עצמך ואת העסק שלך כלכלית בחרדת קודש. שימי לב במיוחד לתזרים המזומנים שלך, הביתי והעסקי. לא מעט גדולים וטובים שבאנשי עסקים נפלו כי תזרים המזומנים שלהם לא נוהל נכון. וזה נכון עוד יותר בתקופות משבר.

   

  רשת מתחמי הכושר "לזוז"

  טל': 074-701-9901 | פייסבוק: מועדון כושר לזוז אשדוד; לזוז ראשון לציון מזרח

   

  שנת הקמה: 2009

  מספר עובדים: כ־200 עובדים

  תחומי הטיפול: כושר ובריאות

   

   בגדים: מיכל זכאי בוטיק

    

    

    

    

    
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד