"התאמת התיק הנכון ללקוח יכול פשוט להציל את החיים"

לדיאנה שריבקר, סוכנת ביטוח ושותפה ב-sapaev&sharivker, אין ספק: "אם אין לאנשים כיסויים לימים קשים ואין מי שמשלם את המשכנתה, המצב עלול להידרדר"

"אנחנו עוזרים ללקוחות לשחרר כספים, לקבל הלוואות, לעבור את המשבר הזה". דיאנה שריבקר (צילום: ענת קזולה, סטיילינג:לורה פלדמן)
"אנחנו עוזרים ללקוחות לשחרר כספים, לקבל הלוואות, לעבור את המשבר הזה". דיאנה שריבקר (צילום: ענת קזולה, סטיילינג:לורה פלדמן)
דיאנה שריבקר, סוכנת ביטוח ושותפה ב-sapaev&sharivker סוכנות לביטוח

 

מי אני: סוכנת ביטוח - בריאות, חיים ופנסיה. נשואה ואם לשלושה: סוזנה (23), עדן (18) ואליאל (16)

 

מתי הבנת שאת רוצה עסק משלך?

"התחתנתי בגיל צעיר ומיד לאחר לידת הבת הבכורה שלי פתחתי יחד עם בעלי מאפייה (שעד היום מצליחה מאוד). בשנת 2013 החלטתי ללכת ללמוד עריכת דין, כי תמיד חלמתי ללמוד ולא הייתי שלמה עם זה שאין לי השכלה גבוהה, ובשנה שלישית ללימודים פגשתי את סוכן הביטוח שלי - איציק. הוא שכנע אותי שתחום הביטוח 'תפור עליי', והתחלתי ללמוד במקביל את התחום. הוא גם צדק. התחברתי לתחום והחלטתי לעזוב את עריכת הדין וקיבלתי רישיון כסוכנת ביטוח. היום איציק ואני שותפים במשרד של סוכנות ביטוח באשדוד. מעולם לא הייתי שכירה, אולי בגלל שהתחתנתי צעירה. אני מרגישה שזו הדרך שהיחידה שבה יכולתי להיות אמא שגם עובדת וגם מצליחה לגדל את הילדים שלי כמו שצריך".

"הלקוחות מרגישים שיש להם גב ויש להם בית - יש אמא ואבא שייתנו להם מענה. השם שלנו עובר מפה לאוזן"

 

מה הייחודיות של הסוכנות שלכם?

"אנחנו מעניקים שירות בכל ביטוחי הפרט: חיים, בריאות, רכב, עסקים, משכנתאות, נדל"ן, נזקי גוף, ונותנים מענה אישי ומקיף למגוון רחב של בעיות: פנסיה, ביטוחי משכנתה, בכל הקשור לתאונות דרכים אנחנו נותנים מענה מיידי גם אם זה בשבת. כל לקוח ולקוחה מקבלים את מספר הנייד האישי שלנו ויכולים לפנות אלינו בכל בעיה, בכל עת ומכל מקום בעולם. הלקוחות מרגישים שיש להם גב ויש להם בית - יש אמא ואבא שייתנו להם מענה. השם שלנו עובר מפה לאוזן".

 

"אנשים רבים אומרים עליי שאני אישה שאין לה פחד". דיאנה שריבקר (צילום: ענת קזולה, סטיילינג:לורה פלדמן)
  "אנשים רבים אומרים עליי שאני אישה שאין לה פחד". דיאנה שריבקר(צילום: ענת קזולה, סטיילינג:לורה פלדמן)
   

  האם משבר הקורונה השפיע על ההתנהלות העסקית שלך?

  "האמת שהקורונה נתנה לנו נישה נוספת בטיפול בלקוחות כמו להקפיא את הפנסיות כדי לתת חודש-חודשיים אוויר, שחרור קרנות השתלמות (יצא חוק חדש שאפשר לשחרר גם קרנות השתלמות שלא הגיעו לשש השנים שלהן). אנחנו עוזרים ללקוחות לשחרר כספים, לקבל הלוואות, לעבור את המשבר הזה".

   

  מה את הכי אוהבת בעשייה שלך?

  "הסיפוק שלי שאני חשה אחרי שלקוחות שנתקלו בבעיה מתקשרים ואומרים מיליון תודות. אם אין לאנשים כיסויים לימים קשים ואין מי שמשלם את המשכנתה, המצב עלול להידרדר. התאמת התיק הנכון ללקוח יכול פשוט להציל את החיים. לדוגמה: עשינו כיסוי לאישה למחלות סרטן ולמרבה הצער גילו לה סרטן בבלוטת התריס. בזכות הכיסוי היא קיבלה 400 אלף שקל - וזה הכסף שיציל אותה לשנה הקרובה. כי היא לא תוכל ללכת לעבודה אבל את המשכנתה היא תהיה חייבת להמשיך לשלם. מקרים כאלה נותנים לי את הכוח להמשיך".

   

  מהן החוזקות שלך?

  "אנשים רבים אומרים עליי שאני אישה שאין לה פחד. בין אם זה ניהול המאפייה ובין אם התחום שאני עוסקת בו היום, הלכתי על זה בלי ספקות. התכונות הבולטות שלי הן התמדה וכוח רצון. בזכותן הגעתי לאן שאני נמצאת היום".

   

  מה אישה שרוצה לנהל כיום עסק מצליח צריכה לדעת?

  1. קודם כל, הכי חשוב לאהוב את עצמך ולהאמין שתצליחי.

  2. יכולת התמדה ולעבוד על עצמך ללא הפסקה: אפילו שהגעת והצלחת, להמשיך ללמוד ולהתפתח כל הזמן.

  3. לדעת שבכל תחום יש תחרות - וזה בריא, זה רק נותן מוטיבציה להמשיך ולעלות מדרגה.

  4. לא לפחד מצעדים גדולים. אם תעמידי בפנייך את אתגר קטן, את תצליחי בקטן. אם תעמידי אתגר גדול, תצליחי בגדול. בכל פעם הגדילי את האתגר.

   

  sapaev&sharivker

  שנת הקמה: 2017

  מספר עובדים: 8

  תחומי הטיפול: ביטוח חיים, בריאות, פנסיה, רכב, מבנים ועוד

   

  כתובת: שדרות ירושלים 18, בניין KTOWER , אשדוד

  טל': 050-3399829

  פייסבוק: https://www.facebook.com/DSFinanceDS

   

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד