פרויקט אנשי העסקים המבטיחים לשנת 2021: ד"ר רויטל בראלי

הכירו את אנשי ונשות העסקים שסומנו כמעוררי השראה והבטחה עסקית לשנה הקרובה. הם חתרו למען הגשמת החזון שלהם, ומהווים השראה לכולנו. פרויקט מיוחד

ד"ר רויטל בראלי. ״כיום, ענף הרפואה האסתטית מתפתח ומשלב אפשרויות טיפול מגוונות" (צילום: אמיר יהל)
ד"ר רויטל בראלי. ״כיום, ענף הרפואה האסתטית מתפתח ומשלב אפשרויות טיפול מגוונות" (צילום: אמיר יהל)
ד"ר רויטל בראלי, נוירוכירורגית, בעלת קליניקה לרפואה אסתטית.

 

״הטיפול הנכון הוא שילוב של שיטות עבודה ולמי שיש סבלנות... אז גם לא בטיפול אחד. אם מדובר במטופלת בשנות ה 30-40 לחייה לרוב בוטוקס עם שילוב של גלי רדיו ואולטרא-סאונד משיגים תוצאה זוהרת מתוחה, וטבעית והערך המוסף ע"י שימוש תדיר במכשור גלי הרדיו הינו האטת תהליך ההזדקנות״

 

ספרי לנו מעט עלייך ועל הכשרתך המקצועית

״אני בת 44 נשואה לגדי ואמא ל-4 ילדים מהממים, יהונתן, איתמר, דניאל ואמיליה. מאז שאני זוכרת את עצמי רציתי להיות רופאה. התחלתי את לימודי הרפואה בידיעה שאתמחה בנוירוכירורגיה וכך היה. סיימתי את התמחותי בביח סורוקה. תקופה מאתגרת ומעניינת

״הרפואה האסתטית יודעת כיום לטפל כמעט בהכל. מבוטוקס להעלמת קמטים בשליש הפנים העליון וכלה בעיצוב ושינוי קוי מתאר הפנים, אף, שפתיים, קו לסת, אפילו את מתיחת הפנים הניתוחית המלווה בהחלמה לא פשוטה, מחליפה שיטת החוטים, המוחדרים ברקמה התת עורית ויוצרים מתיחה מיידית, החלמה מינמלית ותוצאה טבעית"

ללא ספק. במהלך חמש השנים האחרונות אני עוסקת ברפואה אסתטית תוך כדי שילוב של הידע והמיומנויות מתחום הנוירוכירורגיה בתחום האסתטיקה״.

 

במה מטפלת הרפואה האסתטית?

״כיום, ענף הרפואה האסתטית מתפתח ומשלב אפשרויות טיפול מגוונות. אם פעם, נשים היו מחכות לגיל 50-60 בכדי להגיע לסכין המנתחים לצורך מתיחת פנים ורק מי שידו/ה משגת, אזי היום אנו יודעים להרחיק את המועד ולעיתים אף להמנע ממנו עי טיפולים משקמים ומשמרים. הרפואה האסתטית יודעת כיום לטפל כמעט בהכל. מבוטוקס להעלמת קמטים בשליש הפנים העליון וכלה בעיצוב ושינוי קוי מתאר הפנים, אף, שפתיים, קו לסת, אפילו את מתיחת הפנים הניתוחית המלווה בהחלמה לא פשוטה, מחליפה שיטת החוטים, המוחדרים ברקמה התת עורית ויוצרים מתיחה מיידית, החלמה מינמלית ותוצאה טבעית. ובנוסף, אל לנו לשכוח את המכשור המתקדם שבמקרים מסויימים, אף מחליף טיפולים פולשניים״.

 

אז מה כדאי, ולמי?

״התשובה תלויה בגיל ומתי מתחילים. אני אישית לא דוגלת בהזרקות בלבד. כאשר מנסים למתוח ולהרים רקמה מאד נפולה ע"י הזרקות של חומצה היאלורונית או כל חומר מילוי אחר, התוצאה שמתקבלת הינה לא טבעית, ולעיתים אף משרה מראה נפוח, אז "הורדנו את הגיל" אבל "העלנו במשקל". הטיפול הנכון הוא שילוב של שיטות עבודה ולמי שיש סבלנות... אז גם לא בטיפול אחד. אם מדובר במטופלת בשנות ה 30-40 לחייה לרוב בוטוקס עם שילוב של גלי רדיו ואולטרא-סאונד משיגים תוצאה זוהרת מתוחה, וטבעית והערך המוסף ע"י שימוש תדיר במכשור גלי הרדיו הינו האטת תהליך ההזדקנות. כאשר מדובר במטופלת בשנות ה-55-65 לחייה ואף יותר, המציגה צניחת רקמה בדרגה שונה הטיפול האידיאלי לקבלת תוצאה מורמת וטבעית הינו השילוב של הזרקת חומרי מילוי רק היכן שצריך, טיפול מתיחת פנים ללא ניתוח ע"י חוטים ושיפור מרקם העור והידוק הרקמה עם גלי רדיו״.

 

כיצד פועל הטיפול בגלי הרדיו?

״החל משנות העשרים לחיינו מתחיל תהליך "ההזדקנות". משמע, כמות החלבון המצוי בעורנו, הקולגן, פוחתת וזו אחת הסיבות להיווצרות קמטים ולצניחה של עור הפנים והצוואר. טיפול בגלי רדיו גורם לחמום עמוק של הרקמה עם יצירה חדשה של סיבי קולגן וכווץ הרקמה. הוא משמש כטפול להרמת עור הפנים, לשיפור בקימטוטים, לשיפור בצלקות אקנה, לטיפול במרקם העור ועוד. כמובן שזה תקף לאזורים אחרים בגוף לרבות איזור המחשוף, בטן, ירכיים, זרועות ברכיים וכיד הדמיון. ישנם בנוסף מכשירים המשלבים טיפול באולטרא-סאונד, אותם גלי קול יודעים להרעיד תאי שומן ובכך לגרום להתפרקותן, יעיל ביותר באזור קו הלסת וצוואר, פנים בטן וירכיים״.

 

 (צילום: Shutterstock)
  (צילום: Shutterstock)

   

  לאחר כמה זמן רואים תוצאות?

  ״בדרך כלל ניתן לראות תוצאות לאחר 2-3 טיפולים״.

   

  כמה טיפולים צריך לעשות להשגת תוצאות ולשימורן?

  ״כל סדרה כוללת כ- 6 טיפולים כל 3-4 שבועות ולאחר מכן טיפול משמר בודד פעם בחצי שנה עד שנה״.

   

  למי מתאים הטיפול?

  ״הטיפול מתאים לכל סוגי העור ולכל הגילאים ובעיקר למי שיש סבלנות״.

    

  • הכרמל 20, גני תקווה - מרכז הבמה 

   טל׳: 054-7334366 | 073-7548003 | barrelly.co.il |

  פייסבוק: Dr.revital barrelly

  אינסטגרם: dr.revital_barrelly

   

  • צולם: במלון הרודס ת״א מרשת מלונות פתאל 
    
  • עורכת הפרויקט: שוש רוטנברג  

   

  הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
  הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד