צמח החיים: הכירו את נפלאות תוסף הליקוריץ׳ המקורי

סוכרת, לחץ דם גבוה, כולסטרול וטרשת עורקים? לפני 11 שנה נחשף איציק רנד לסגולות הליקוריץ' "הצמח משפר את איכות חייהם של רבים שהתייאשו מהתרופות"

ד"ר גיל יוסף שחר (MD) ראש המרכז לרפואת הרמב"ם מסביר על המחקרים שנעשו על צמח הליקוריץ'. לחצו לצפייה

איציק רנד, מנכ"ל חברת צמח החיים,  איך הגעת לתחום זה?

"נחשפתי למוצר לפני כ-11 שנים. התלהבתי מהאנרגיות והערנות שחשתי לאחר שניסיתי אותו. הסתקרנתי ובדקתי לעומק וגיליתי שליקוריץ׳ המקורי שיפר את איכות חייהם של רבים שהתייאשו מהתרופות. רובם אנשים שסבלו מסוכרת, לחץ דם גבוה, כולסטרול, שומנים בדם וטרשת עורקים.

 

"נדהמתי מיכולתו של מוצר טבעי לשנות חיים לכל כך הרבה אנשים ואפילו להציל אנשים סוכרתיים שעומדים ממש לפני כריתת איברים! זה היה משהו שהלהיב אותי וגרם לי לרוץ ולספר על זה לכמה שיותר אנשים. כי אין דבר שמרגש אותי יותר מלעזור לאנשים, ולסייע להם להחלים".

 

"נדהמתי מיכולתו של מוצר טבעי לשנות חיים לכל כך הרבה אנשים ואפילו להציל אנשים סוכרתיים שעומדים ממש לפני כריתת איברים". איציק רנד (צילום: באדיבות איציק רנד)
  "נדהמתי מיכולתו של מוצר טבעי לשנות חיים לכל כך הרבה אנשים ואפילו להציל אנשים סוכרתיים שעומדים ממש לפני כריתת איברים". איציק רנד

   

  מהו ליקוריץ׳ המקורי ומה יתרונותיו?

  "מחקרים מדעיים רבים מצאו שכולסטרול שוקע בעורקים בגלל שהוא מתחמצן. הנטיה של כולסטרול מחומצן לשקוע בדפנות העורקים גדולה במאות אחוזים מכולסטרול שלא מחומצן. מחקרים שנערכו

  על ידי פרופ׳ אבירם מהטכניון ולאחר מכן על ידי ד״ר פוגלמן הוכיחו כי מיצוי מסוים של שורש הליקוריץ׳ מביא להורדת חמצון הכולסטרול בין 50% - 30% ואף לניקיון דפנות העורקים מהצטברות הפלאק! ליקוריץ׳ המקורי הוא התוצאה של המחקרים האלה והוא למעשה תוסף המזון היחיד שהוכח כיעיל במחקרים בהורדת חמצון הכולסטרול ושקיעתו".

   

  למה חשוב לשים לב כשבוחרים תוסף?

  ד״ר גיל יוסף שחר (M.D), ראש המרכז לרפואת הרמב"ם חקר את נושא הליקוריץ׳ לעומק. הוא כתב לקהל הגדול העוקב אחריו שהוא תמיד מעדיף להשתמש בתוסף שעליו נעשו המחקרים הקליניים שהראו יעילות. כך הוא כותב: "המחקרים שבוצעו על ידי פרופ' אבירם וד״ר פוגלמן מהטכניון שהראו את היעילות של הליקוריץ׳ במניעת חמצון הכולסטרול בעורקים, היו על המיצוי שמייצר מפעל פיטנס בקריית שמונה. 'צמח החיים' הם הזכיינים של המוצר הזה. מיצוי ליקוריץ׳ אחר ממפעל אחר בעולם בשיטת מיצוי אחרת או שיהיה יעיל או שלא. אי אפשר לדעת. במידה וזה אפשרי, תמיד עדיף להשתמש במיצוי שנחקר ופה יש תוסף תזונה שתהליך המיצוי שלו נחקר במחקרים קליניים ונמצא כבעל יעילות רבה.  לצערנו יש הרבה חקיינים שמנצלים את התמימות וחוסר המידע הקיים בשוק ומציגים את המוצר שלהם כמוצר המקורי ומייחסים לו סגולות שאין להם כל הוכחה לקיומם. ליקוריץ׳ המקורי הוכח כיעיל בהורדת חמצון הכולסטרול ושקיעתו בעורקים״.

   

  מה בעצם הייחודיות של התוסף ולמי הוא מתאים?

  "המוצר הינו 100% טבעי, ללא כימיקלים וללא תוספות! הוא חשוב במיוחד למתמודדים עם כולסטרול גבוה, לחץ דם, שומנים בדם, טרשת עורקים ונזקי הסכרת. בטוח לשימוש וללא תופעות לוואי".

   

  מתי נתחיל לראות תוצאות?

  "המחקרים הראו את התוצאות המרביות בשימוש קבוע למשך שנה. יש לנו לקוחות שרואים תוצאות כבר אחרי 3 חודשים".

   

  אז איך להפיק את המיטב מתוסף הליקוריץ' המקורי?

  "קודם כל חשוב לשמור על תזונה נכונה ופעילות גופנית. השימוש המומלץ הוא צריכה של 2 קפסולות ביום".

   

  כיצד ניתן להשיג את המוצרים?

  "רק דרך אתר החברה או בטלפון. אנחנו מציעים ליווי ותמיכה לכל לקוחותינו כדי לוודא הגעה לתוצאות".

   

  ״המוצר הינו 100% טבעי, ללא כימיקלים וללא תוספות! הוא חשוב במיוחד למתמודדים עם כולסטרול גבוה, לחץ דם, שומנים בדם, טרשת עורקים ונזקי הסכרת. בטוח לשימוש וללא תופעות לוואי״ (צילום: באדיבות איציק רנד)
   ״המוצר הינו 100% טבעי, ללא כימיקלים וללא תוספות! הוא חשוב במיוחד למתמודדים עם כולסטרול גבוה, לחץ דם, שומנים בדם, טרשת עורקים ונזקי הסכרת. בטוח לשימוש וללא תופעות לוואי״

    

   "התוסף הזה עושה לי פלאות": 8 סיפורי הצלחה

    

   • "בשבוע שעבר, קניתי מחברת פיטנס את תוסף הליקוריץ' וכבר חש הקלה בכאבים שיש לי ברגליי, כתוצאה מנורופתיה סוכרתית״. י.נ.

    

   • "המשכתי לקחת, לא הפסקתי, ולחץ הדם שלי, ירד לנורמל 120-140, עם תוסף הליקוריץ'". ז.מ.

    

   • "מאז שאני שותה את הליקוריץ', כמעט ואיני מזריק, תפקודי המיני השתפר וההרגשה הכללית יותר טובה. ממליץ בחום".

    

   • "התוסף הזה עושה לי פלאות. בכל פעם שהיה נפתח לי פצע היה לוקח הרבה זמן להיסגר, וכעת לפתע הסגירה נעשתה מהירה. בכלל אני מרגיש חזק כשאני נתקל בדברים, ורמת הסוכר שלי ירדה. תודה רבה". א.ד.

    

   • "בתוך חודש הרגשתי עלייה בחוזק הגופני, בצורה ברורה, בלי דמיונות, ושיפור מצב הרוח, גם כשאין לי מושג איך זה קשור. כאמור אני אדם בריא. אני משתמש כבר 3 שנים וחייב לציין שחיי השתנו. כיום אני לא מוותר על השימוש בליקוריץ', ממליץ בחום לכל מי שסובל מסכרת וכולסטרול גבוה". ש.ס

    

   • "ראה זה פלא, לאחר כחודשים לחץ הדם ירד לי, והורידו לי כדור להפחתת לחץ הדם. כעת אני בדרך להפחתת כדור נוסף, אלו הדברים שנאמרו לי בתחילת התהליך והייתי סקפטי לגביהם, כיום אני יכול להעיד על עצמי, לי זה עזר. אני החלטתי. ממליץ בחום על צמח החיים". צ.ר

    

   • "לחץ הדם והדופק ירדו. אני לא עייף כל הזמן, ומרגיש מעולה!" ד.ט.

    

   • ":היתה לי חסימה בעורק הצוואר של כ 80%, ועמדתי לפני ניתוח. לאחר 6 שבועות של שימוש בליקוריץ', הבדיקה הראתה חסימה של 50% בלבד". ש.ז.

    

   לפרטים והזמנות:

   04-9014848

   אתר:  licorich.com 

   פייסבוק: MYhealthyLICORICH

    

    
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד