חדש בעולם הקוסמטיקה – בשורה אמיתית לסובלים מאקנה!

הכירו את טכנולוגיית Blight, שהגיעה לעולם הקוסמטיקה: הטיפול החדשני מעלים את פצעי האקנה ואפילו את הסימנים שהם מותירים. התוצאות מהירות, והעור חלק ובריא!

תוצאות מהירות ועור חלק. טיפול באמצעות טכנולוגיית Blight
תוצאות מהירות ועור חלק. טיפול באמצעות טכנולוגיית Blight

אקנה מהווה את מחלת העור השכיחה ביותר כיום. הסובלים העיקריים ממנה מצויים בעשור השני או השלישי לחייהם. בני הנוער הסובלים מאקנה הם שכבת הגיל העיקרית שמתמודדת עם הבעיה, ולכן לא מעט נערים ונערות כיום מוצאים את עצמם בגיל ההתבגרות עם פצעי אקנה על הפנים שלהם. גיל ההתגברות שמאופיין לא פעם בהיעדר ביטחון עצמי, הרבה יותר קשה להתמודדות ונורא כאשר הנער או הנערה סובלים במקביל גם מפצעי אקנה. לכן, כל בן או בת נוער שסובלים מאקנה, או כל אדם בכל גיל שסובל מאקנה, חייבים לטפל בכך באמצעות הטיפול היעיל והטוב ביותר.

טכנולוגיית Blight, פוטותרפיה רפואית שהייתה נפוצה עד היום רק במרפאות של רופאי עור בארץ ובעולם עבור טיפול באקנה, מוצעת כיום גם בעולם הקוסמטיקה. מדובר על טכנולוגיה שמוכחת ביעילותה עבור טיפול באקנה.

 

מהו בעצם אקנה?

אקנה כאמור הוא מחלת עור נפוצה מאוד המוגדרת בהתאם לדרגות החומרה שלה – אקנה קומודוניקה הוא השכיח והקל ביותר ובא לידי ביטוי בהופעת פקקי חלב. אקנה מוגלתי הוא אקנה שמתאפיין בפצעים מוגלתיים על הפנים, כאשר לפני הופעת הפצע מופיעה נקודה שחוסמת את בלוטות החלב. כתוצאה מחסימה זו מתרחש תהליך דלקתי הנובע בין היתר גם מחדירת חיידקים. הסוג האחרון של אקנה הוא האקנה הציסטי שנחשב לאקנה חמור וקשה מאוד ובא לידי ביטוי בציסטות עמוקות בעור שעלולות לגרום להצטלקותו.

טיפול איכותי ויעיל באקנה הוא טיפול שחשוב לבצע כבר בשלב מוקדם שבו מופיע האקנה. הכירו את Blight, הטכנולוגיה הרפואית המתקדמת המוצעת כיום בעולם הקוסמטיקה ולא רק במרפאות העור! מדובר בטכנולוגיה שבכוחה להעלים לחלוטין את פצעי האקנה ולהסב לכל אדם שסבל מהפצעים האלה את המראה הטוב ביותר בתום ההליך הטיפולי.

 

  כיצד עובדת טכנולוגיית Blight?

  טכנולוגיית Blight היא פוטותרפיה רפואית לטיפול באקנה, לריפוי ושיקום העור. מכיוון שכבר לפני לא מעט שנים, רופאי עור וכן אנשים שסבלו מאקנה שמו לב לתופעה המיוחדת שבה בעונת הקיץ יש הטבה בתסמיני האקנה, הוסקה מסקנה מאוד ברורה ורלוונטית להליך טיפולי באקנה: קרינת השמש נוגדת את הפעילות הדלקתית ואת שגשוג היתר של חיידקי האקנה! המסקנה המדוברת הובילה לפיתוח טכנולוגיית הפוטותרפיה לצורך טיפול באקנה.

  טכנולוגיית Blight מתבססת על אנרגיית אור. הטיפול באקנה במסגרת טכנולוגיה ייחודית זאת משתמש באנרגיית אור המנוטרלת מהרכיבים המסוכנים של קרינת השמש. אנרגיית האור משמשת לצורך זירוז תהליך הריפוי של פצעי האקנה בצורה יעילה וטובה.

  באמצעות טכנולוגיה ייחודית זאת תהליכי הטיפול באקנה על כל סוגיה מתקצרים באופן ניכר. מטופלים שכבר התייאשו מכל סוג של טיפול אחר, מעידים כי הם רואים את תוצאות הטיפול באמצעות הטכנולוגיה המדוברת כבר לאחר הטיפול הראשון! אין ספק שטכנולוגיית Blight מהווה כיום את שיטת הטיפול הטוב והמהירה ביותר לאקנה.

   

  כיצד מתבצע הטיפול?

  מכשיר Blight הוא מכשיר בעל שטח טיפולי רחב. המכשיר מאפשר כיסוי מרבי של כל שטח הפנים, הגב והכתפיים. במהלך הטיפול מרכיב המטופל משקפיים לצורך הגנה, ומעליו, בצורה סטרילית לחלוטין, תעבוד מכונת הלדים באורכי גל שונים. מדובר בטיפול ללא כאב כלל. כדי שהטיפול אכן יהיה יעיל ויממש את מטרותיו, מומלץ לבצע טיפול אחד לשבוע, כל טיפול נמשך 20 דקות. לאחר טיפולים ספורים כבר אפשר לראות שיפור משמעותי בעור הפנים. מדובר בטיפול איכותי מאוד, ולאחר שמסיימים את מספר הטיפולים שהומלצו מראש, המטופל ייהנה ממראה פנים ומעור פנים חלק וללא פצעי אקנה.

   

  האם מדובר בטיפול בטוח?

  אם אתם שואלים את עצמכם אם מדובר בטיפול בטוח, התשובה היא: בהחלט כן. מכשיר Blight הוא המכשיר היחיד עם תו תקן רפואי המאושר לעור הפנים, שניתן למצוא כיום במכוני הקוסמטיקה בישראל. כמו שכבר הזכרנו, מדובר במכשיר שעד כה היה רלוונטי לטיפולים רק במרפאות העור, וכיום ניתן למצוא אותו גם במכוני הקוסמטיקה המובילים ביותר בתחום טיפולי אקנה. תו התקן הרפואי של המכשיר המיוחד, והאפשרות לטפל באמצעותו גם במכוני קוסמטיקה ולא רק במרפאות עור, הופכים את הטיפול לנגיש יותר. אם אתם סובלים מאקנה ועדיין לא מצאתם את הטיפול שבאמת העניק לכם את התוצאה הרצויה לכם, אין ספק שהגיע הזמן שתבחרו לטפל באקנה שלכם בצורה המיטבית ולהעלים אותו אחת ולתמיד באמצעות מכשיר Blight.

   

  היכן ניתן לקבל את הטיפול?

  טיפול באמצעות טכנולוגיית Blight מוצע כיום ברחבי הארץ אצל קוסמטיקאיות שעובדות עם המכשיר המיוחד. בדקו היטב באזור המגורים שלכם איזה מכון קוסמטיקה, המתמחה בין היתר בטיפול באקנה, מציע את שיטת הטיפול המתקדמת והאיכותית באמצעות טכנולוגיית Blight.


  לקוחות מספרים:

  יעל דהן מספרת: "סבלתי לא מעט זמן מאקנה. ניסיתי לא מעט משחות, טיפולים, כדורים, ושום דבר לא באמת עזר להעלים את האקנה לחלוטין. שמעתי מחבר שלי על טיפול באמצעות טכנולוגיית Blight שהיא בעצם טכנולוגיית אור מיוחדת, והחלטתי לנסות את הטיפול. אין ספק שהייתי מופתעת ממהירות התוצאות! כבר לאחר טיפול אחד הרגשתי בהבדל: כמות הפצעים ירדה, ולאחר כמה טיפולים ירדו גם הסימנים האדומים שנשארים לאחר שהפצעים נעלמים. ממליצה בחום על הטיפול! הוא פשוט מדהים! היום העור שלי בריא וחלק, ואין אדם שרואה אותי ולא שואל אותי מה עשיתי בעור הפנים. זה הטיפול הטוב ביותר עבור כל אדם שסובל מאקנה. ממליצה!"

  אם גם אתם כמו יעל כבר ניסיתם את כל הטיפולים באקנה בלי לקבל את התוצאות הרצויות שלכם, אם גם אתם כבר מיואשים מפצעי האקנה שלכם שבאים והולכים, זה הזמן שלכם לפתור את הבעיה שלכם לתמיד באמצעות טכנולוגיית Blight.

  • לבירור הקוסמטיקאית הקרובה לביתכם חייגו: 1-700-500-269

  לדף האינסטגרם של Blight 

   

   

   

  הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
  הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד