"ההחלטה הכי חשובה שעשיתי: לא לפחד לצאת ממרוץ העכברים"

אחרי 13 שנה של ניהול משרד עו"ד, אמיר עזר המציא את עצמו מחדש כאיש עסקים בתחום הנדל"ן באתונה. "רק הכנסה פסיבית מנדל"ן יכולה לתת לך ביטחון כלכלי"

"העיקרון שהנחה אותנו מראש בהקמת סניף באתונה הוכיח את עצמו היטב בעת משבר הקורונה". לחצו לצפייה בסרטון

מי אני?

עו"ד אמיר עזר, בעלים של משרד עורכי דין.

 

במה חברתך עוסקת ואילו שירותים היא מעניקה?

"אני בעלים של משרד עורכי דין המתמחה בהשקעות בנדל"ן בחו"ל. אנחנו מלווים לקוחות המעוניינים לרכוש דירה להשקעה באתונה. כמו כן, אנחנו מארגנים קבוצות משקיעים לרכישת קרקעות ובניינים לצורך בנייה או שיפוץ ומכירה ברווח יזמי. מלבד המשרד בארץ, יש לנו סניף באתונה המנוהל על ידי עו"ד מנשה סלומון שהינו עורך דין בעל ותק של למעלה מעשרים שנה, המופקד על הגנה על הלקוחות מקרוב ובאופן אישי".

 

״אנחנו מלווים לקוחות המעוניינים לרכוש דירה להשקעה באתונה. מלבד המשרד בארץ, יש לנו סניף באתונה המנוהל על ידי עו"ד המופקד על הגנה על הלקוחות מקרוב ובאופן אישי״
האם משבר הקורונה השפיע על העסק שלך, והאם זה הפר את האיזונים הקודמים?

"למזלנו, העיקרון שהנחה אותנו מראש בהקמת סניף באתונה הוכיח את עצמו היטב בעת משבר הקורונה. ראיתי למשל שמתחרים שלנו המלווים משקיעים באתונה נאלצו להפסיק את פעילותם ואילו אנו, בזכות העובדה שעו"ד סלומון חי באתונה ומופקד על ניהול תיק הלקוחות, המשכנו לעבוד כרגיל וללוות ישראלים לרכישת נכסים מבלי להגיע ליוון ותוך שמירה על זכויותיהם".

 

עו"ד אמיר עזר: ״האני מאמין שלי להצלחה בקריירה, אף פעם אסור להתייאש. לא לפחד לנסות ובמידת הצורך לתקן, ועוד פעם לתקן עד שמצליחים. מי שחושב שההצלחה מגיעה בקלות, לא מבין כלום״ (צילום: באדיבות עו"ד אזר)
  עו"ד אמיר עזר: ״האני מאמין שלי להצלחה בקריירה, אף פעם אסור להתייאש. לא לפחד לנסות ובמידת הצורך לתקן, ועוד פעם לתקן עד שמצליחים. מי שחושב שההצלחה מגיעה בקלות, לא מבין כלום״

   

  מה משבר הקורונה לימד אותי:

  "החלטתי לפני מספר שנים ליצור לעצמי הכנסה פסיבית מנכסים מניבים באתונה. במגפת הקורונה למדנו שמקום עבודה זה דבר חשוב אבל גם שיש לנו עבודה קבועה, יכול להגיע משהו ולטרוף את הקלפים. רק הכנסה פסיבית מנכסי נדל"ן יכולה לתת לך שקט נפשי מדאגות כלכליות".

   

  מהן התובנות הכי חשובות שלך לניהול עסק מצליח?

  "כדי להצליח אסור לפחד מעבודה קשה, ומטעויות שעשויות לקרות בדרך. ההבדל בין עסקים מוצלחים לכאלה שלא הצליחו והתייאשו, נעוץ בכך שאלו שהצליחו המשיכו לנסות ותיקנו את הטעויות ואילו עסקים שטעו והרימו ידיים נמנעה מהם ההצלחה. הייתי בודק לפני כן מה המטרה ומה ניסית להשיג. ככל שיש תיאום ציפיות מדוייק והכנה מציאותית לתוצאות האפשריות של הניסיון להצליח - אז הצלחה יכולה בהחלט להתבטא בבטחון כלכלי ורווח פסיבי".

   

  הישג שאתה גאה בו במיוחד

  "כשהגעתי לפני כשנתיים לאתונה בפעם הראשונה, חיפשתי לקנות לי נכס מניב אחד. לא חיפשתי להקים עסק והייתי שמח בחלקי. אולם באותה נסיעה ראשונה זיהיתי את הפוטנציאל העסקי הגלום בעסקאות נדל"ן מניב ביוון והיום אני בעליו של עסק מצליח בתחום, המעסיק נבחרת של ספקים שנבחרו בקפידה לרבות עו"ד ישראלי, עורכת דין מקומית, חברת ניהול נדל"ן מהשורה הראשונה ביוון, קבלני שיפוצים ורואה חשבון. במלוא הצניעות נראה לי כי יש לי במה להתגאות".

   

  מה ההחלטה הכי טובה שעשית כאיש עסקים?

  "אם נשים בצד את עצם ההחלטה להקים עסק חדש מאפס באומץ, אני חושב שההחלטה הכי חשובה שעשיתי הייתה לא לפחד לצאת ממרוץ העכברים. אחרי למעלה מ-13 שנה של ניהול משרד עורכי דין לתפארת ולאורך שנים שהרגשתי שיש לי כשרון יזמי שלא בא לידי ביטוי במלואו במשרד, ההחלטה לתת דרור למחשבה ולהמציא את עצמי מחדש כאיש עסקים בתחום הנדל"ן באופן שיביא את הכשרון שלי לייזום וניהול פרוייקטים לידי ביטוי, הייתה ההחלטה החשובה שעשיתי".

   

  טיפים חשובים שלי למשקיע הפוטנציאלי בחו"ל:

  "אני מציע לבחון היטב מי מלווה אתכם להשקעות בחו"ל ולבחור מלווה בעל ניסיון, ידע, צוות והצלחה מוכחת שחווה על בשרו את התהליך שאותו הוא מציע ללקוחותיו. לא להתפתות לסיפורי מעשיות והבטחות שווא על הרים וגבעות ולחפש את מי שמאמין בשקיפות מלאה מול הלקוח, גם אם האמת לא תמיד נעימה לו".

    

  03-6005211 | 052-8282628 |  www.amirezer.com

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד