"גיליתי שאני מסוגלת לחזות איזה זוגות ייפרדו ואילו יצעדו יחד לנצח"

סימה גנץ, יועצת זוגיות, מאמינה שהסוד לזוגיות מוצלחת טמון ביכולת שלנו לצאת מתוך עצמנו ולהסתכל עלינו כצופים מהצד

"מאז שאני זוכרת את עצמי אני מייעצת בענייני זוגיות". סימה גנץ (צילום: אינגה אבשלום ותומר קצב, סטיילינג: הדס לביא ולורה פלדמן)
"מאז שאני זוכרת את עצמי אני מייעצת בענייני זוגיות". סימה גנץ (צילום: אינגה אבשלום ותומר קצב, סטיילינג: הדס לביא ולורה פלדמן)
סימה גנץ, יועצת זוגית ומנחת סדנאות, מאסטר NLP

 

מי אני

יועצת אישית וזוגית, מאסטר NLP, מנחת סדנאות תקשורת בחברות וארגונים ומחברת הספר "בתחתית התיבה".

נשואה לחנן ואמא של שחר (חייל בן 18.5) וברק (בן 11.5), מתגוררת באשקלון

 

נקודת ההתחלה

"מאז שאני זוכרת את עצמי אני מייעצת בענייני זוגיות ופעם אחר פעם גיליתי שהעצות שלי מובילות לתוצאות נפלאות. עם השנים גיליתי שאני מסוגלת להתבונן בזוגות ולחזות איזה זוגות ייפרדו ואילו יצעדו יחד כל הדרך, יכולתי לזהות מה מרחיק ומה מקרב ביניהם. שם הבנתי שהגיע הזמן להפוך את היכולות שלי למקצוע, לרכוש כלים ולעזור ליותר ויותר זוגות להפריח את הזוגיות שלהם".

 

נקודת הפריצה

"הצעדים הראשונים היו להפוך את היכולות האינטואיטיביות שלי למקצוע. למדתי ייעוץ זוגי ועברתי הכשרות בארץ ובחו"ל, ומהרגע הראשון הרגשתי שזה הייעוד שלי. אנשים שלמדו ועברו איתי הכשרות המליצו, כתבה שפורסמה בעיתון המקומי פתחה ערוץ נוסף, וסדנאות תקשורת בין אישית שהעברתי לקבוצות קטנות בביתי הפכו לסדנאות שהעברתי בחברות ובארגונים. בהמשך שיתפתי בסיפורי הצלחה שהובילו אותי לכתיבת הספר 'בתחתית התיבה'".

 

נקודת ההווה

"לשמחתי כיום אני זוכה לסייע לזוגות רבים על ידי העצמת היחיד כאינדיבידואל והעצמת היחיד בתוך הזוגיות, ומשם לפרוח כצוות מנצח תוך התמקדות בתקשורת חיובית ומקרבת".

 

מה למדתי בדרך

"שהזוגות שעושים את פריצת הדרך הכי גדולה ועוצמתית הם אלה שיש להם את היכולת לצאת מתוך עצמם, להיכנס לנעליו של בן הזוג ולחוות את הסיטואציה מנקודת מבטו. הם אלה שיגיעו לתוצאות הטובות ביותר בזוגיות שלהם. מעבר לזה, כדי שהזוגיות שלנו תהיה הזוגיות שאנחנו רוצים בה, אני ממליצה לכל הזוגות על מה שאני קוראת לו 'משחק מקדים'. משחק מקדים שנמשך לאורך כל היום ובו אנחנו מפרגנים, מחמיאים, מוקירים, מסמסים, מפלרטטים עם בן הזוג. וגם מסתכלים להם בעיניים, נוגעים בהם, קשובים ומקפידים על זמן איכות זוגי של לפחות 5 דקות ביום, זמן שבו אנחנו מתעניינים ומשתפים זה את זה ביום שהיה ובתוכניות העתידיות שלנו".

 

לאן זה ממשיך מכאן

"החלום שלי הוא להפוך את הסיפורים שבספר שלי לסדרת טלוויזיה על זוגיות ומערכות יחסים".

 

תובנה לדרך

"הפעולות שלנו הן אלה שמשפיעות על התוצאות שלנו בחיים. אם אנחנו אוהבים את הזוגיות שלנו - מעולה. אבל אם אנחנו רוצים זוגיות אחרת - כדאי שנשאל מה החלק שתלוי בנו כדי שהזוגיות הזו תהיה הזוגיות שאנחנו רוצים בה ונפעל כדי לשנות אותה. המפתח הוא לקחת אחריות על החלק שלנו בשינוי - ובתוצאות. לנו הכוח הוביל את בני הזוג שלנו לפעול בדרך שתוביל אותנו להיות השותפים הטובים ביותר שיכולנו לבחור לדרך הזו שנקראת זוגיות".

 

סימה גנץ - ייעוץ זוגי ואישי ומנחת סדנאות

כתובת: ברנע, אשקלון

טל': 050-2922752

פייסבוק: https://www.facebook.com/sima4couple/

 

  בגדים: מיכל זכאי - בוטיק אופנה אישי

   

   

   

   

   

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד