"קידום בריאות במקום העבודה הוא גורם משפיע על התרבות הארגונית"

מירב אטדגי אחראית על בניית תוכנית כושר ובריאות ליותר מ-100,000 עובדים בחברות שונות במדינה: "זה הייעוד שלי ואשמח להמשיך לתרום מהידע והניסיון שלי"

"כאישה בעלת עסק למדתי שאני צריכה תמיד להיות מלאת ביטחון, יצירתית ולא לנוח לרגע". מירב אטדגי (צילום: אינגה אבשלום ותומר קצב, סטיילינג: הדס לביא ולורה פלדמן)
"כאישה בעלת עסק למדתי שאני צריכה תמיד להיות מלאת ביטחון, יצירתית ולא לנוח לרגע". מירב אטדגי (צילום: אינגה אבשלום ותומר קצב, סטיילינג: הדס לביא ולורה פלדמן)
מירב אטדגי, מייסדת, בעלים ומנכ"לית של "מירב הכושר", חברה מובילה בתחום קידום הבריאות בחברות ובארגונים

 

מי אני

מייסדת, בעלים ומנכ"לית של חברת מירב הכושר בע"מ, חברה מובילה בענף תחום הבריאות והכושר בחברות וארגונים בישראל במהלך 20 השנים האחרונות. בעלת תואר B.E.D בחינוך גופני ו-M.A בהצטיינות יתרה במנהל עסקים, מעסיקה כ-60 עובדים ברחבי הארץ.

נשואה לגיורא ואמא לנופר (19), שלו (18), נועה (15) ומעין (7) הנפלאים.

 

נקודת ההתחלה

"ספורט תמיד היה חלק ממני. בילדותי הייתי מתחרה מובילה בריצות ארוכות, ובצבא שירתי כמדריכת כושר קרבי בגולני. בזמן לימודי התואר שלי בחינוך גופני עבדתי כמדריכה בחדר כושר בחברת הייטק, וכבר אז שמתי לי למטרה לקדם את אורח החיים הבריא בקרב העובדים. תמיד הייתי שאפתנית, הישגית ותחרותית, וידעתי שהשלב הבא יהיה להקים עסק שיהיה מוביל בתחום הכושר והבריאות. גדלתי וחונכתי על ערכים של כבוד, יושר, אהבה לזולת, נתינה ולמידה למצוינות. את כל הערכים האלה הפגנתי כמדריכה ובהמשך בעסק שלי".

 

נקודת הפריצה

"לקראת סיום לימודי התואר הראשון הבנתי שזה הייעוד שלי, ושאני רוצה להיות עצמאית ולהתפתח בתחום קידום בריאות בחברות וארגונים. את 'מירב הכושר' הקמתי בעצמי ב-2001. בשלב הראשון ניהלתי ותפעלתי אותו לבד בחברת הייטק אחת. ההצלחה הייתה גדולה והרבה מעבר למצופה, הפעילות שלנו עברה מפה לאוזן בקרב מנהלות רווחה, וכך התרחבנו לחברות נוספות שחיפשו ספק ייחודי. האתגר הגדול מבחינתי היה לגדול להתפתח כחברה, לגייס ולשמר עובדים איכותיים, להוביל להצלחה, להתמקצע בתחום, ולשלב בין קריירה לבית וגידול הילדים באופן שבו שניהם יצליחו".

 

נקודת ההווה

"כיום אנו חברה מובילה בתחום שמעסיקה 60 עובדים ומפעילה לכ-20 חברות וארגונים בארץ את תחום ה- WELLNESS. צוות הניהול שלנו בנוי מכוח נשי ייחודי, ואנחנו פועלים כמשפחה אחת גדולה שדואגת לכולם ומונעת מתוך אהבה ומקצועיות לתחום הספורט והבריאות. זה מוביל אותנו תמיד למצוינות ולהצלחה בכל מה שאנו עושים".

 

הייחודיות שלנו

"חדשנות שכוללת אפליקציה ייחודית מהמתקדמות בעולם, מענה לכל תחום הכושר הבריאות מקצה לקצה, יחס ושירות מותאם אישית וזמינות מלאה. במירב הכושר אנו מבינים את החשיבות והצורך בביצוע פעילות גופנית הן לעובד כאינדיבידואל והן למקום העבודה כיחידה ארגונית ועסקית. אנו מאמינים שקידום בריאות במקום עבודה הוא גורם המשפיע על התרבות הארגונית, מה שמוכח מחקרית כמשפר מחויבות ומעלה את תפוקת העובדים".

 

מה למדתי בדרך

"כאישה בעלת עסק למדתי שאני צריכה תמיד להיות מלאת ביטחון, יצירתית, מקצועית, לשאוף קדימה, ללמוד, להתקדם ולא לנוח לרגע כדי לשמור על ההובלה שלנו בתחום. אני מתנהלת בעסק שלי כמו שאני מנהלת את הבית - באופן אחראי ותוך כבוד והקשבה מלאה לעובדים, לספקים ולרצון הלקוח. אנו משתתפים במכרזים ולוקחים פרויקטים שאנו יודעים בוודאות שניתן בהם 100% מקצועיות ושירות. לקוח שמקבל אותנו כספק יודע שקיבל חברה איכותית שתיתן שירות VIP ומקצועיות ללא פשרות.

 

"תמיד היה לי חשוב להשקיע בבית כמו בעסק, ואני משתדלת להיות זמינה בכל עת עבור המשפחה, הבעל והילדים שלי. לנהל עסק של 60 עובדים ולהיות בעלת משפחה זה לא תמיד הכי קל. לשמחתי, יש לי בעל מדהים שתומך ומפרגן וילדים שלאורך כל השנים הבינו שיש בבית אמא בעלת עסק שהוא חלק בלתי נפרד מכולנו".

 

לאן זה ממשיך מכאן

"בשנה שעברה גדלנו מאוד כחברה וזכינו במכרזים גדולים. הקורונה עצרה את התוכניות לשנת 2020 אך גם הביאה איתה חיבורים טובים וחזקים לעולם שתמיד רציתי להוביל גם בו - עולם האונליין והאפליקציות בתחום ה- WELLESS. כיום אנו מוכנים לתת מענה מקצועי ומוביל לכל תחום הוול ביאינג, הכושר והבריאות לחברות וארגונים באמצעות אפליקציה מהמובילות בעולם. התוכנית שלי היא להמשיך ולגדול כחברה מובילה בתחום ה- WELLNESS בארץ ובעולם כולו. להמשיך להציב מטרות ויעדים ולהגשים אותם. והכי חשוב - להחזיר את כל הצוות שלי, שחלקם בבית בעקבות הקורונה, לעבודה מלאה ולהמשיך לנהל את העסק ולפרנס הרבה עובדים ומשפחות".

 

מה אני מאחלת לעצמי לשנה הקרובה

"להמשיך לקחת חלק ולהשפיע בתחום הכושר והבריאות במדינה. כמי שאחראית על בניית תוכנית כושר ובריאות ליותר מ-100,000 עובדים בחברות שונות במדינה - יש לי מה לתרום ואשמח להמשיך לתרום למדינה מהידע והניסיון שלי".

 

תובנה לדרך של הצלחה

"אין לי ספק שהשינוי התודעתי בנוגע לנשים בעסקים במדינתנו הצעירה החל כבר לפני כמה שנים. יש לנו עוד דרך לעבור - אבל אני בטוחה שנגיע לשם. אנו טוטאליות ומקצועיות ללא פשרות. צריך לחזק עסקים של נשים ולסייע להן להגיע לעמדות מפתח".

 

חברת מירב הכושר בע"מ

כתובת: הסיבים 30, פתח תקווה

טל' משרד: 03-9266090, נייד: 050-8266635

מייל משרד: merav-hakosher@bezeqint.net

מייל מנכ"לית ובעלים: merav_hakosher@bezeqint.net

אתר מירב הכושר: www.merav-hakosher.co.il

 

  בגדים: מיריס - אופנה עילית לנשים, מיכל זכאי - בוטיק אופנה אישי

   

   

   

   

   

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד