"אפשר לחשוב על רעיון מהפכני ובמקביל לשמור על זוגיות מאושרת"

באמצע משבר קורונה גילת כהן החליטה שזה הזמן להגשים חלום ולצאת לדרך חדשה: "בחרתי לצאת מאזור הנוחות שלי ולקחת סיכון, דווקא עכשיו!"

"אנחנו הנשים יודעות לפעול בכמה חזיתות במקביל ולהצליח". גילת כהן (צילום: אינגה אבשלום ותומר קצב, סטיילינג: הדס לביא ולורה פלדמן)
"אנחנו הנשים יודעות לפעול בכמה חזיתות במקביל ולהצליח". גילת כהן (צילום: אינגה אבשלום ותומר קצב, סטיילינג: הדס לביא ולורה פלדמן)
גילת כהן, הבעלים שלbiTime , שירותי תפעול וליווי מקצועי לסוכני ביטוח

 

מי אני

התחלתי לעסוק בתחום הביטוח בגיל 18, לפני 25 שנה. כמעט לאורך כל שנות עבודתי בתחום עבדתי כשכירה, רוב הזמן בתפקידי ניהול בכירים. לאחרונה, בעקבות משבר הקורונה, יצאתי לדרך עצמאית.

נשואה לשלומי ואמא לארבעה: שני (22), דנה (18), עומר (14), מאור (13), מתגוררת ביישוב חבר שבגלבוע

 

נקודת ההתחלה

"אל תחום הביטוח הגעתי ממש במקרה. לאחר שסיימתי את התיכון פניתי למכר משפחה בכדי שיעזור לי למצוא עבודה וכך נכנסתי לתחום. גיליתי תחום מרתק ומעניין ביותר, נשאבתי אליו ונשארתי ארבע שנים בתפקיד, במהלכן התפתחי ולמדתי את המקצוע במכללה לביטוח. משם המשכתי לסוכנויות נוספות ועם הזמן התקדמתי לתפקידי ניהול, ובתפקידי האחרון ניהלתי את תחום הביטוח האלמנטרי בסוכנות ביטוח גדולה בצפון.

 

"בשנים האחרונות התפתח אצלי חלום שבו אני רואה את עצמי מנהלת משרד משגש עם צוות עובדים מקצועיים המספק לסוכני ביטוח מענה שלא היה קיים בעבר. ואז הגיעה הקורונה ואיתה בשורות - פוטרתי ממקום עבודתי. לשמחתי הבנתי שזהו הזמן שלי לאזור אומץ ולהגשים את החלום. ההתחלה הייתה מאתגרת מאוד. להקים עסק עצמאי בתנאי אי הוודאות שהביאה עמה הקורונה אינו דבר פשוט כלל. אני שומעת בלי סוף על עסקים שקורסים ואינם מצליחים לשרוד. למרות זאת, בחרתי לצאת מאזור הנוחות ולקחת סיכון דווקא עכשיו! בימים אלה המשרד בתחילת דרכו ואני מלאת מוטיבציה לגייס סוכנים המעוניינים לפנות את זמנם להתרחבות וצמיחה."

 

מה למדתי בדרך

"להיות אני ולעבוד עם כל הלב והנשמה - אני מרגישה נשית, שלמה ובטוחה בעצמי. למדתי שאפשר להגיע רחוק מבחינה מקצועית, לחשוב על רעיון מהפכני בתחום ובמקביל לשמור על זוגיות בריאה ומשפחה מאושרת. אנו הנשים מצליחות לפעול בכמה חזיתות במקביל: לנהל משפחה, משרד מצליח, להתפתח אישית ומקצועית. תובנה נוספת שהגיעה במהלך השנים: "האמיני בעצמך! את האמא הכי טובה לילדייך, האישה הכי טובה שאת יכולה להיות לבעלך והבת הכי טובה להורייך. תיהני מזה!".

 

לאן זה ממשיך מכאן

"בשנה הקרובה אני מתכוונת לנצל את התנופה שבה אני נמצאת בימים אלה ולצאת לשוק בגדול. אני מלאת מוטיבציה להעניק מהידע והמקצועיות שלי לכמה שיותר אנשים, לכמה שיותר לקוחות מרוצים".

 

תובנה לדרך

"הקיפי את עצמך בחברות ובסביבה תומכת של נשים חזקות ומעצימות והעניקי להן חזרה כוח ואהבה".

 

biTime שירותי תפעול וליווי מקצועי לסוכני ביטוח

טל משרד: 073-7771500

כתובת: יישוב חבר, ד.נ גלבוע

נייד: 052-2853923

מייל: gilat@bitime.co.il 

אתר החברה: www.bitime.co.il

 

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד