"תוצאות הן יעד מאתגר, אבל אני מובילה לשינוי תפיסתי"

לעינב שוקרון, מדריכת כושר, אין ספק שהדרך חשובה לא פחות מהמטרה: "התהליכים שאני בונה למתאמנים הם אבני דרך לחיים בריאים לאורך זמן"

"האנרגיה והאהבה לסטודיו ולמתאמנים יצרו קהילה קטנה, כמו משפחה". עינב שוקרון (צילום: אינגה אבשלום ותומר קצב, סטיילינג: הדס לביא ולורה פלדמן)
"האנרגיה והאהבה לסטודיו ולמתאמנים יצרו קהילה קטנה, כמו משפחה". עינב שוקרון (צילום: אינגה אבשלום ותומר קצב, סטיילינג: הדס לביא ולורה פלדמן)

עינב שוקרון, מדריכת כושר, בעלים ומאמנת ראשית של הסטודיו של עינב STUDIO-E

 

מי אני

"בוגרת מכללת וינגייט והג'ימנסיה - בית הספר להסמכת מאמני כושר ותנועה מקבוצת הולמס פלייס, בעלים ומאמנת ראשית של STUDIO-E.

נשואה לאלי ואמא לעדי בן 25 עמית בן 21 ונועה 20, גרים בכפר ורדים.

 

נקודת ההתחלה

"בגיל 39, עם חזרתנו לארץ אחרי שליחות בפריז ובדרום אפריקה בעקבות העבודה של אלי, החלטתי למנף את עצמי ולהתמקצע בתחום שאני מאוד אוהבת - פעילות גופנית. מאז נפתח בפני עולם ומלואו, שאותו אני לומדת ומפתחת עד היום. התחלתי לאמן בסלון ביתי שני מתאמנים וצמחתי לסטודיו בוטיק עם עשרות מתאמנים. בעבר עסקתי במגוון תפקידים אדמיניסטרטיביים, כולל בזמן השליחויות שלנו בחו"ל".

 

נקודת הפריצה

"ההבנה והבשלות לצאת לדרך עצמאית הגיעו אחרי שנים שבהם התמקדנו בעבודה של אלי, שהייתה כרוכה במעברים תכופים בארץ ובעולם. במהלך הזמן הגעתי להבנה שאני רוצה לממש, ליישם ולהגיע לסיפוק מהאהבה שלי לספורט. העסק נפתח עם הגעתנו לכפר ורדים כתושבים חדשים, יישוב קטן, ללא היכרות מוקדמת, ללא מכרים, ועם אתגרי קליטה של המשפחה בכלל, ושלי בפרט. זה התחיל בקטן בסלון, מפה לאוזן, ולשמחתי התרחב וגדל לכדי סטודיו של עשרות מתאמנים".

 

נקודת ההווה

"הסטודיו שלי הוא מרכז לאורח חיים בריא המשלב מנעד רחב של סוגי אימון, ליווי תזונתי עם תזונאית, סדנאות לניקוי רעלים, חופשות נופש כושר בחו"ל. אני מעודדת הבנה לחשיבות של קיום אורח חיים בריא, מאמנת לביטחון עצמי, להעצמה נשית, לחיזוק ולתפקוד יומיומי מיטבי המביא לאיכות חיים. האנרגיה והאהבה לסטודיו ולמתאמנים יצרו קהילה קטנה, כמו משפחה, שמורכבת מקשת רחבה של תרבויות ועדות: גברים, נשים, יהודים, דרוזיות, מוסלמיות ונוצריות, ומוסיפה המון מוטיבציה והתמדה לאורך שנים".

 

מה למדתי בדרך

"שהעבודה עם מתאמנים מזמנת אתגר ביכולת שלי לגעת בכל אחד ואחת מהם, להבין את הרגישות שיש לכל אחד ואחת מבחינת הדימוי העצמי והמוטיבציה להתמיד. לא פעם הגיעו אלי לסטודיו מתאמנים חדשים שטענו שהם 'פשוט חייבים לעשות כושר, אבל אהבה לספורט לא הייתה ולא תהיה!', אך לאחר כמה חודשים קיבלתי מהם הודעות שהסטודיו שינה להם את החיים, שהם מחכים כבר לשיעור ועושים הכל כדי לא לפספס. התוצאות שאליהן מכוונים המתאמנים הן יעד מאתגר, אבל אני מובילה לשינוי תפיסתי – הדרך חשובה לא פחות מהמטרה. התהליכים שאני בונה למתאמנים הם אבני דרך לחיים בריאים לאורך זמן. השילוב של פעילות גופנית עם הכוונה של תזונאית, סדנאות וחופשות משותפות תחת מעטפת אחת ובהכוונה מקצועית של הסטודיו, מוביל אותנו לבריאות הגוף והנפש, ומקרין לטובה על חיי הזוגיות, העבודה וההתנהלות מול הילדים. בדרך הזאת אנו לומדים למצוא בתוכנו את השקט, וזה מה שמוביל אותנו בכל תחום בחיים".

 

לאן זה ממשיך מכאן

"הצבתי לעצמי יעדים לשנה הקרובה: להכפיל את הפעילות בכלל התחומים שבהם אני עוסקת, תוך יצירת שותפויות עסקיות ופיתוח רעיונות מקוריים".

 

תובנה לדרך

לא לפחד להציב את עצמך בחזית, להוביל את עצמך ולהקים עסק משלך. ולאן שתלכי - לכי עם כל הלב שלך.

 

הסטודיו של עינב - E-studio

כתובת: אזור תעשיה כפר ורדים

טל':0508-568095

אינסטגרם: einav_studio

פייסבוק: e-studio

 

 

 

 

 

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד