"היה לי ברור שאוביל חברת קוסמטיקה מצליחה כשאגדל"

אביה של מיכל מלומד פעל כבר בשנות ה-70 לקידום תחום הקוסמטיקה בארץ. היום היא ממשיכה את המורשת המשפחתית "הבנתי שעלינו להוביל את התחום גם במאה ה-21"

"מה שמייחד את המותג הוא שיש בבעלותו גם מחלקת מחקר ופיתוח, מעבדות ומפעל יצרני". מיכל מלומד (צילום: אינגה אבשלום ותומר קצב, סטיילינג: הדס לביא ולורה פלדמן)
"מה שמייחד את המותג הוא שיש בבעלותו גם מחלקת מחקר ופיתוח, מעבדות ומפעל יצרני". מיכל מלומד (צילום: אינגה אבשלום ותומר קצב, סטיילינג: הדס לביא ולורה פלדמן)
מיכל מלומד, מנכ"לית של חברת ד"ר מלומד פרופשיונל, מהנדסת כימיה ומפתחת תכשירים מדעיים מנצחים, מומחית ברגולציה קוסמטית ומרצה

 

הדרך שלי

"תמיד ידעתי שאהיה חלק מתעשיית היופי, ובגיל 12 כבר היה לי ברור שאוביל חברת קוסמטיקה מצליחה כשאגדל. אבי, ד"ר דוד מלומד, פעל כבר בשנות ה-70 למען קידום תחום הקוסמטיקה בארץ ופיתח חומרים פעילים. בשנות ה-80 ד"ר מלומד הייתה החברה הגדולה והמפורסמת ביותר בתחום ותכשיריה נמצאו בכל מכון קוסמטיקה בארץ. בשנת 99' הכריז אבי על תחום הקוסמטיקה כדיסציפלינה מדעית. מה שקיים היום בתחום המקצועי בישראל הוא התוצר של העבודה, הערכים והחזון שלו.

 

"לאחר סיום שירותי הצבאי תהיתי לא פעם אם המורשת הזאת היא אכן הדבר שאני רוצה וצריכה לעשות בחיים. כשהייתי בחופשת לידה הבנתי שעלינו להוביל את התחום גם במאה ה-21. הבנתי שהייעוד שלי הוא להחזיר את אבי לחוד חזית תחום הקוסמטיקה המקצועית. היום המותג מתמחה באספקת פתרונות עור טיפוליים פורצי דרך עם תוצאות מנצחות למכוני יופי ולקליניקות קוסמטיקה מתקדמות. מה שמייחד את המותג הוא שיש בבעלותו גם מחלקת מחקר ופיתוח, מעבדות ומפעל יצרני".

 

מה למדתי בדרך

"שבכל הנוגע לטיפול בעור הפנים אסור להתפשר על פחות מהמצוין ביותר. כל מוצר שלנו עובר מערך מחקר, פיתוח ומבחני שוק, ואם הוא לא מוצר מדויק ומעולה - הוא לא יגיע לשלב הייצור, על אף ההשקעה בפיתוח. למדתי גם שיש בשוק הזה הרבה מאוד שרלטנות, ולכן חשוב לי להדגיש בפני קוסמטיקאיות לא להתפתות לחיקויים, גם אם זה נראה דומה. לנשים אני ממליצה להגיע לקוסמטיקאית שמתמחה בשיטות האבחון והטיפול של ד"ר מלומד, כדי להיווכח בעצמן שמדובר במוצרים מעולים בעלי התוצאות המנצחות".

 

תובנה לדרך של הצלחה

אף אחד לא יגיש לך הצלחה על מגש של כסף, גם אם נולדת עם כפית של זהב בפה.

קריירה מוצלחת מגיעה כאשר את עושה בצורה המושלמת את מה שאת הכי אוהבת, ביושרה מקצועית, באמינות ובהרבה תשוקה.

 

מעבדות ד"ר מלומד פרופשיונל DRMPROF

טל': 08-8505099 , 053-623-7984

פייסבוק:ד"ר מלומד פרופשיונל

אינסטגרם: drmprof

 

  בגדים: מיריס - אופנה עילית לנשים, מיכל זכאי - בוטיק אופנה אישית

   

   

   

   

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד