"הכלי החשוב ביותר להצלחה וליצירת שמחת חיים הוא אותנטיות"

דורית רויזמן , מאמנת אישית זוגית יודעת שכל בחירה שנעשית מהלב ומתוך אהבה - תצליח: "זו הסיבה שכתוב על כרטיס הביקור שלי 'החופש לבחור את סיפור חיינו'"

"מגיל צעיר הסתובבתי עם סוג של תחושה שיש בעולם הזה יותר ממה שנראה לעין". דורית רויזמן (צילום: אינגה אבשלום ותומר קצב, סטיילינג: הדס לביא ולורה פלדמן)
"מגיל צעיר הסתובבתי עם סוג של תחושה שיש בעולם הזה יותר ממה שנראה לעין". דורית רויזמן (צילום: אינגה אבשלום ותומר קצב, סטיילינג: הדס לביא ולורה פלדמן)
דורית רויזמן, מאמנת אישית וזוגית, מנחת סדנאות מודעות ומאבחנת בתחומי הכירולוגיה, הנומרולוגיה והטארות

 

מי אני

מאמנת אישית וזוגית, או כהגדרתי "מאמנת לחיים". על כרטיס הביקור שלי כתוב "החופש לבחור את סיפור חיינו". בעלת תואר ראשון בחקר המיסטיקה והרוחניות בדתות השונות, בוגרת מכללת צפת. מנחת סדנאות למודעות עצמית והעצמה, מאבחנת מייעצת ומלמדת בתחום הכירולוגיה (אבחון בכף היד), נומרולוגיה, וקלפי טארוט במכללה האקדמית Medi Win בווינגייט.

נשואה, אמא לשתי בנות וסבתא לשלוש נכדות, מתגוררת בתל אביב

 

נקודת ההתחלה

"כבר מגיל צעיר הסתובבתי עם סוג של תחושה וידיעה פנימית שיש בעולם הזה יותר ממה שנראה לעין, התעניינתי מאוד בגלגול הנשמות וקראתי המון ספרים בתחום. בגיל 24, לאחר לידת בתי הבכורה התחלתי ללמוד את כל תחום המיסטיקה, האבחון והטיפול, באופן מקצועי. התחלתי בלימודי כירולוגיה (אבחון בכף היד) והמשכתי לאסטרולוגיה, נומרולוגיה ותחומים נוספים. בנוסף, הלכתי לאינספור קורסים וסדנאות להתפתחות אישית ולמדתי קבלה שנים רבות. במהלך כל השנים האלה, במקביל לתהליך הלמידה וההתפתחות, עבדתי בתחום המכירות בעולם הפרסום והמדיה. התחום המיסטי היה אזור התחביבים והזנת הנפש במקביל לעולם הפרסום התובעני, הדינמי והתחרותי. בגיל 58 התחלתי לימודי תואר ראשון בחקר המיסטיקה והרוחניות במכללת צפת, וכל שבוע נסעתי ליומיים לצפת במשך שלוש שנים, עד לסיום התואר".

 

נקודת הפריצה

"פריצת הדרך ונקודת המפנה הייתה בגיל 40. זה היה השלב שבו החלטתי להפוך את האהבה שלי לקריירה ואת ה'תחביב' לעיסוק העיקרי. התחלתי את כל התהליך כמנחת קורסים בבית הספר ההוליסטי שנפתח תחת המטרייה של מכללת רופין. בהמשך לימדתי גם במכללת 'מהות' בתל אביב ומשם התחלתי ללמד במכללה האקדמית בווינגייט, שבה אני מלמדת עד היום. חיבור התחום ההוליסטי והמיסטי עם העולם האקדמי היווה עבורי פריצת דרך משמעותית. חשוב לציין שאת כל הקורסים והסדנאות אני בונה בעצמי על פי החומרים והכלים שאספתי במהלך חיי, ומתוך כל מה שעבד לי והוכיח את עצמו הלכה למעשה. במקביל להנחיה האקדמית התחלתי לטפל באופן פרטני ומשם המשכתי לטיפולים זוגיים. בשנה האחרונה גם פתחתי קורס חדש במכללת MEDI WIN בווינגייט - קורס בשם 'טכניקות אבחון משולבות', שהוא ייחודי לי. מדובר בקורס שנתי בן שש שעות אקדמיות בכל מפגש פעם בשבוע, וזו עוד פריצת דרך משמעותית עבורי ובתחום בכלל".

 

נקודת ההווה

"מה שמייחד את העיסוק שלי זו הגישה שלי, הגורסת שכל בחירה שנעשית מהלב ומתוך אהבה ותשוקה - תצליח ותתפתח. זו הסיבה שכתוב על כרטיס הביקור שלי 'החופש לבחור את סיפור חיינו'. אני מאמינה במה שאני עושה ומאמינה בעצמי וביכולות שלי. התפיסה העסקית-ניהולית שלי אומרת 'אני מנהלת את העסק, לא העסק מנהל אותי' ואני מקפידה ליהנות מהדרך ומהעשייה. מבחינתי הכסף הוא התמורה ולא המטרה. אני בוחרת לספר לעצמי בכל בוקר סיפור על חיים מאושרים, על הצלחה והתפתחות, וזהו בעצם סיפור חיי".

 

מה למדתי בדרך

"התובנה החשובה ביותר, שמהווה למעשה את הבסיס להכל, היא אותנטיות. כל בחירה וכל עשייה שלנו חשוב שתבוא מתוך נאמנות לעצמנו ולאמת שלנו. כל דבר שאנו עושים חשוב שיבוא מתוך רצון ולא מתוך ריצוי. המוטו שלי בחיים הואI Do My Best And God Do The Rest - אני עושה כמיטב יכולתי בכל נקודת זמן בחיי, אך מקפידה על גבולות והבנה שאין ביכולתנו לשלוט בכל מה שקורה בחיינו ובחיי הסובבים אותנו. יש עובדות רבות בחיים שאין באפשרותנו לשנות, כמו למשל הקורונה, אך תמיד יש ביכולתנו לבחור את המשמעות שניתן לעובדות האלה.

 

"שמחת חיים נובעת רק מתוך אותנטיות. כשאנחנו הולכים נגד האמת שלנו - התוצאה היא דיכוי יומיומי שסופו איבוד שמחת החיים. יחד עם היותי אמא והיום סבתא, רעיה ואשת משפחה, מעולם לא ויתרתי על מה שאני אוהבת - אם זה הלימודים, העיסוק והמימוש העצמי שלי ואם זה לצאת לבלות. נוסף לכל האהבות שלי אני אוהבת לרקוד ורוקדת בכל הזדמנות, ומקפידה להתאמן פעמיים בשבוע עם מאמן אישי. חשוב מאוד לאזן בין הגוף לנפש כי האחד לא יכול להתקיים ללא השני".

 

לאן זה ממשיך מכאן

"נרשמתי לאחרונה ללימודי תואר שני במדע הדתות באוניברסיטת תל אביב במסלול ישיר לדוקטורט. את הדוקטורט שלי אני רוצה להקדיש לחקר תורת הנפש בחסידות, שזה תחום מרתק בעיניי, ולחבר אותו עם הפסיכולוגיה ותורת הנפש של ימינו".

 

תובנה לדרך של הצלחה: "הכלי החשוב ביותר להצלחה וליצירת שמחת חיים הוא אותנטיות, נאמנות לאמת שלנו ולמי שאנחנו. חשוב להבין שאנחנו נמצאים כאן כדי להשתפר ולשפר את העולם שבו אנו חיים. הליכה בעקבות הלב תדייק אותנו ותחבר אותנו לייעוד האמיתי שלנו ולקריירה של מימוש עצמי והגשמה מלאה".

 

דורית רויזמן - מאמנת לחיים

טל': 0547458007

פייסבוק: דורית רויזמן - מאמנת לחיים

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד