"אנחנו מתמחים בתרבות הפנאי והלייף סטייל לאוכלוסייה הבוגרת"

אסנת מזרחי תמיד ידעה שהתשוקה שלה נתונה לריקוד. היום היא מנהלת סטודיו בוטיק לריקודים סלוניים: "אנשים משתוקקים לחיי חברה ענפים ולכאן בדיוק הסטודיו נכנס"

"האהבה למוזיקה ותנועה מחברת את כל לקוחותינו". אסנת מזרחי (צילום: אינגה אבשלום ותומר קצב, סטיילינג: הדס לביא ולורה פלדמן)
"האהבה למוזיקה ותנועה מחברת את כל לקוחותינו". אסנת מזרחי (צילום: אינגה אבשלום ותומר קצב, סטיילינג: הדס לביא ולורה פלדמן)

אסנת מזרחי, בעלים ומנהלת סטודיו בוטיק לריקודים סלוניים למבוגרים תחת המותג "אלי מזרחי"

 

מי אני

בעלים ומנהלת סטודיו בוטיק לריקודים סלוניים למבוגרים תחת המותג "אלי מזרחי", מנהלת מחלקת ריקודים סלוניים בעיריית תל אביב במסגרת פרויקט "מצוינות", מפיקת אירועים, פסטיבלים ותחרויות בינלאומיות ואחראית על הוצאה וניהול משלחות רקדנים לייצוג ישראל בתחרויות בכל העולם. בעבר מתחרה מקצועית וכוראוגרפית, בוגרת לימודי מנהל עסקים ובעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה.

נשואה לאלי, אמא לבן משולב (16) ולשני משותפים (7,11)

 

נקודת ההתחלה

"כל חיי רקדתי כל סגנון אפשרי ותמיד ידעתי שהתשוקה שלי נתונה לריקוד. מיד עם השחרור מהצבא חיפשתי עבודה בתחום והגעתי לסטודיו לריקודים סלוניים ולטיניים שהיה מפורצי הדרך בארץ. התאהבתי מיד. לימדתי ריקוד והתחריתי באופן מקצועי במשך שנים. בן זוגי לריקוד, ובשלב מאוחר יותר לחיים, הוא אלי מזרחי (שופט 'רוקדים עם כוכבים'). יחד ייסדנו את המותג על שמו ופתחנו בתי ספר ומסגרות שונות לריקודים סלוניים. לימודי הפסיכולוגיה אפשרו לי לשלב את הידע הרחב שיש לי ביחסים בינאישיים, זוגיות, עבודת צוות, הישגיות ותעוזה והעצמה נשית, ולצקת תכנים נוספים אל תוך הריקוד".

 

נקודת הפריצה

"במשך שנים החזקנו זיכיון אמריקאי, שילמנו תמלוגים רבים והיינו כפופים להגבלות רבות. לאחר תקופה הבנתי שיש צורך להתאמת המודל העסקי לשוק הישראלי, ושם באה הפריצה הגדולה, יחד עם החשיפה שקיבלנו ב'רוקדים עם כוכבים'. בתעוזה רבה התחלנו לטוס בעולם, ללמוד מקולגות, להפיק פסטיבלים ותחרויות והיום אנו 'הסטודיו מישראל', שמוכר ומחוזר מאוד בחוג הריקודים הסלוניים PRO AM בעולם. במהלך השנים עברנו גם לא מעט תלאות - תקופת המחבלים המתאבדים, עמוד ענן, צוק איתן, המשבר הכלכלי ב-2008 שבו כמעט סגרנו את העסק, וגם היום במשבר הקורונה. ריקודים סלוניים הם פריבילגיה ולא הכרח, כמו כל תרבות הפנאי, כך שהעסק שלנו היה מהראשונים להיפגע. תמיד יש קורלציה בין העולם שלנו למצב הרוח הלאומי".

 

נקודת ההווה

"כיום זהו ענף מפותח מאוד הכולל סדנאות והרצאות לחברות גדולות, תחרויות בינלאומית, משלחות, סופ"ש קונספט. אנחנו מתמחים בתרבות הפנאי והלייף סטייל לאוכלוסייה הבוגרת. אנשים מודעים מאוד למראה ולבריאות שלהם, מוכנים להשקיע בעצמם ומשתוקקים לחיי חברה ענפים ומרגשים, ולכאן בדיוק הסטודיו נכנס. אנו מספקים מסגרת חברתית איכותית, מהנה ומפרגנת, ללא תלות בבן או בבת זוג. האהבה למוזיקה ותנועה מחברת את כל לקוחותינו. קהל הלקוחות שלנו איכותי, אקדמאיות, נשות הייטק ועסקים, נשים חזקות ומרשימות. אצלנו התלמידות רוקדות עם מורה מקצועי (מכאן המונח PROAM). יש לנו ערבי הווי, מסיבות נושא, נשפים, תחרויות, נסיעות לחו"ל. אני תמיד אומרת שברגע שאת מגיעה לסטודיו יש לך אישור לקנות כל שמלה שתרצי כי תמיד יהיה לאן ללבוש אותה".

 

מה למדתי בדרך

"ניהול זמן בעבודה ובחיים האישיים הוא אקוטי. לא ניתן להצליח בכל התחומים במאת האחוזים כל הזמן - יש צורך לתעדף ובהתאם להקצות משאבים. לא משנה אם אלה משאבי זמן, רגש או ממון. ייסורי מצפון הם מנת חלקנו, אולם צריך לקחת החלטות מושכלות ולהשלים עם השלכותיהן, לטוב ולרע. בתוך כל העשייה חשוב לא לשכוח לתעדף גם את עצמך. אני מקפידה על תזונה מסודרת, מכורה לאימוני ספורט ויוגה חמה - ולא מוותרת על זמן איכות עם בן הזוג או עם המשפחה. פעמים רבות עמדה בפני הבחירה בין הכנסה נוספת במחיר זמן משפחתי או זוגי, ולשמחתי תמיד ידעתי לאזן בין השניים".

 

לאן זה ממשיך מכאן

"הקורונה מכריחה אותנו להיות יצירתיים ולחשוב מחוץ לקופסה. אני עובדת עכשיו על הפקות חדשות לשנה הקרובה שיתאימו למגבלות הקיימות. נראה שהמגפה תלווה אותנו עוד זמן רב. במקביל ממשיכה לקדם סדנאות, הרצאות ואת הלימודים בסטודיו עצמו. כמו כן, לאחרונה ההתרחשויות החדשות והמרגשות בזירה הבינלאומית פתחו לנו אפיקים חדשים. אני מקווה שהריקוד יגשר בנינו לבין שכנינו ויפתח ערוץ תקשורת של שמחה ואהבה".

 

תובנה לדרך: "הריקודים הסלוניים הם עולם מורכב. הגברים גבריים מאוד ומובילים את הריקוד, הנשים סקסיות בהקצנה ומובלות על ידי הגברים. לכאורה זה מאוד מיושן ושוביניסטי, אבל מי שנכנס פנימה, אל עובי הקורה, מבין עד כמה הדיאלוג הזה שבין הרקדן לרקדנית מורכב ועדין ולגמרי שוויוני. לכל צד העוצמות והפגיעות שלו, ובמחול עדין של הקשבה ורגישות הדדית מגיעים יחד להרמוניה מושלמת. כך גם בחיים, עלינו להיות אסרטיביות ולדעת לדרוש את שלנו מבלי לחוש צורך לוותר על הנשיות שלנו".

 

אלי מזרחי סטודיו בוטיק לריקודים סלוניים

כתובת: ארלוזרוב 20, רמת השרון

טל': 050-6883399

אתר: www.elidance.co.il

 

  בגדים: מיריס - אופנה לעילית נשים

            מיכל זכאי - בוטיק אופנה אישי

   

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד