"מלבד טיפוח נשים, זכיתי להיות להן לעוגן ולהעניק להן עצמאות כלכלית"

רווית אזוט מובילה בתחום הקוסמטיקה ובלימודי מקצועות היופי וומעודדת נשים לעצמאות כלכלית. "האיפור הקבוע הפך לטרנד מקובל ולמקצוע מבוקש"

"זכיתי להיות עוגן יופי לנשים רבות וגם להעניק להן את הביטחון בעצמן ואת עצמאותן הכלכלית". רווית אזוט  (צילום: דניאל אוחנה)
"זכיתי להיות עוגן יופי לנשים רבות וגם להעניק להן את הביטחון בעצמן ואת עצמאותן הכלכלית". רווית אזוט (צילום: דניאל אוחנה)
רווית אזוט, בעלים של רווית אזוט - קוסמטיקה ואסתטיקה מתקדמת ושל האקדמיה לאיפור קבוע PMU

 

מי אני

בהיבט המקצועי אני מחזיקה בשני כובעים: יו"ר התאחדות המלאכה והתעשייה של ישראל - מחוז דרום, ובעלים של "רווית אזוט - קוסמטיקה ואסתטיקה מתקדמת" ושל האקדמיה לאיפור קבוע PMU בבאר שבע. מובילה בתחום הקוסמטיקה ובלימודי מקצועות היופי באזור הדרום ובשנים האחרונות ברחבי הארץ ובחו"ל. בהיבט האישי: עוסקת בעידוד נשים לעצמאות כלכלית.

 

איך הגעת לתחום?

"יופי על גווניו השונים היה מאז ומעולם אהבה גדולה שלי. כשהשתחררתי מהצבא פשוט ידעתי שאת האהבה הזו כדאי להפוך למקצוע. הקמתי את העסק שלי לפני 20 שנה בחדר קטנטן, ומאז אני בצמיחה. לשמחתי, מלבד טיפוח נשים רבות, זכיתי להיות להן לעוגן ולהעניק להן את הביטחון בעצמן ואת עצמאותן הכלכלית. אני חושבת שאני מהווה דוגמה לכך שאפשר לחלום ולהגשים, וזהו סיפוק עצום. מדובר בתחום רחב ומאתגר שמתפתח כל הזמן ואני לא עוצרת לרגע. אני לומדת ומתעדכנת ורוכשת עוד ועוד כלים - וזוכה גם להעביר את הידע הזה הלאה'".

 

ספרי לנו בכמה מילים על העסק שלך.

"העסק מתמחה כיום בעיקר בהדגשת תווי הפנים (איפור קבוע) והסרת קעקועים, אך יחד עם זאת בקליניקה אנו מציעים את כל סוגי טיפולי הפנים והגוף: מזותרפיה, הסרת שיער, הקפאת שומן בקור ועוד מגוון רחב של טיפולים מתקדמים. הקליניקה עובדת גם עם רופא המומחה לביצוע טיפולים אסתטיים שונים כמו הזרקות. כמו כן, יש לי ליין מוצרים משלי שפותח על בסיס ניסיוני המקצועי העשיר עם מחשבה רבה, ומתמקד בעיקר בטיפולי אקנה ופיגמנטציה".

 

יש לך גם אקדמיה למקצועות היופי. מה מלמדים בה?

"האקדמיה ללימודי איפור קבוע שהקמתי היא ללא ספק הבייבי המרגש שלי. מה שהיה בעבר נחלתן של עשירות בלבד הפך עם השנים לטרנד מקובל ולכן הפך למקצוע מבוקש מאוד. בחרתי להקים אקדמיית בוטיק המעניקה שיעורים באופן ממוקד ואינטימי. שמה של האקדמיה חצה גבולות גיאוגרפיים, ואני משמשת כיום כמנטורית בתחום האיפור הקבוע בארץ ובחו"ל. באקדמיה ניתן ללמוד את מקצוע האיפור הקבוע בזמן קצר ובמקצועיות מרבית. אני מכשירה נשים למקצוע חדש שיאפשר להן להתפרנס בכבוד ומלווה אותן כל הדרך להצלחה".

 

מה זה בעצם איפור קבוע? 

"האיפור הקבוע תורם להדגשת תווי הפנים ויוצר מראה פנים צעיר ורענן. בשפה המקצועית זה נקרא מיקרופיגמנטציה. מדובר בטכניקה קוסמטית של איפור קבוע המבוססת על החדרת פיגמנט בעל צבע לעור באמצעות מחט. מדובר בתחום מתפתח, ואני מתעדכנת בכל שינוי בו מתוך הבנה שעם הטכנולוגיות החדישות ניתן לעשות כיום כמעט הכל: אייליינר, אודם, גבות ועוד. באקדמיה לומדים: עיצוב גבות במיקרובליידינג, מיקרושיידינג, הצללה, שיטת השערה, אייליינר גרפי, אייליינר קלאסי, מילוי שפתיים. אנו מסייעים גם בקידום המוסמכים בשוק העבודה, וכן מעניקים ליווי בשיווק, בצילום החומרים ועוד".

 

על איזה הרגל יופי את לא מוותרת?

"על ניקוי הפנים בסבון מטפח, קרם טיפולי ולחות עם מסנן קרינה. כל טיפול או מוצר שאני מוכרת אני ראשית מנסה עלי, לכן יש לי איפור קבוע בגבות ואייליינר קבוע. פעם בשנה אני מגיעה לבדיקה אצל רופא העור שלי".

 

איך הולכת להיראות השנה הקרובה?

"איפור קבוע, בכל הטכניקות, ובמיוחד שיטת השערה". 

 

מה את מאחלת לעצמך לשנה הקרובה?

"אני עובדת היום על פרויקט שאני לא יכולה להרחיב עליו מטעמי סודיות, אבל בקרוב כולם ישמעו עליו. מאחלת לעסק שלי להמשיך לשגשג ולהוביל. לעצמי ולבני ביתי אני מאחלת רק בריאות בגוף ובנפש - כל השאר זה בונוס.".

 

3 טיפים לשנה יפה יותר

1. הישמרו משיזוף ומרחו קרם בעל מסנן קרינה גבוה בכל יציאה לשמש. 

2. השתמשו בתכשירים המכילים ריכוז גבוה של חומרים פעילים ובתכשירים עם הרבה לחות.

3. בקרו אצל הקוסמטיקאית פעם בחודש־חודשיים לפי הצורך, לניקוי עמוק יותר ולשמירה על עור הפנים.

  

רווית אזוט - קוסמטיקה מתקדמת ואקדמיה לאיפור קבוע | כתובת: עין גדי 14, באר שבע | טל': 077-7675404 | אתר:ravitazut.co.il | אינסטגרם: ravit_azut_academy

 

סגנון: לימור ריאנה /// עוזרת סגנון: דנה זיקרי /// איפור: ורד גני למוצרי מאק /// שמלה: לילך אלגבלי

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד