"התוצאה של פסק הדין גרמה לי לחשב מסלול מחדש"

לאחר שהגיעה לתקדים משפטי, הילה וינטרוב, עו"ד לדיני משפחה ומגשרת, החליטה לצאת לדרך עצמאית. היום היא אומרת: "אל תתנו לאחרים לגרום לכם להישאר במקום"

"תמיד רציתי להגיע הכי רחוק שאפשר, ומעולם לא הסתפקתי במה שיש". הילה וינטרוב (צילום: אינגה אבשלום ותומר קצב, סטיילינג: הדס לביא ולורה פלדמן)
"תמיד רציתי להגיע הכי רחוק שאפשר, ומעולם לא הסתפקתי במה שיש". הילה וינטרוב (צילום: אינגה אבשלום ותומר קצב, סטיילינג: הדס לביא ולורה פלדמן)
הילה וינטרוב, עו"ד לדיני משפחה ומגשרת, בעלת משרד בוטיק המתמחה בתחום דיני משפחה והמעמד האישי

 

מי אני: בעלת תואר L.L.B במשפטים ותואר B.A. במינהל עסקים. את דרכי בעולם המשפט התחלתי בהתמחות בדיני נדל"ן, ולאחר הסמכתי כעורכת דין עבדתי שנים באחד המשרדים המובילים בארץ בתחום המעמד האישי. ב־2015 הוסמכתי כמגשרת מטעם לשכת עורכי הדין, ומאז ניהלתי גישורים רבים שהסתיימו בהסכמים. כיום אני בעלת משרד בוטיק מצליח המתמחה בתחום הגירושים.

נשואה להראל ואמא לדניאל (בן 5.5) ועילאי (בן 4), מתגוררת בתל אביב

 

נקודת ההתחלה

"מאז שאני זוכרת את עצמי אהבתי לעזור ולהקשיב לאנשים. כבר בגיל עשר פתרתי מחלוקות במשפחה ושימשתי כמעין מגשרת, וידעתי שבעתיד ארצה לעסוק בתחום המשפחה. כשהשתתפתי בקורס דיני משפחה במסגרת הלימודים כבר היה לי ברור ששם אני רוצה להיות. רציתי לעסוק בתחום שהוא לא 'שחור־לבן' אלא מורכב ומלווה ברגשות".

 

"מאז שאני זוכרת את עצמי תמיד אהבתי לעזור ולהקשיב לאנשים". הילה וינטרוב (צילום: אינגה אבשלום ותומר קצב, סטיילינג: הדס לביא ולורה פלדמן)
  "מאז שאני זוכרת את עצמי תמיד אהבתי לעזור ולהקשיב לאנשים". הילה וינטרוב(צילום: אינגה אבשלום ותומר קצב, סטיילינג: הדס לביא ולורה פלדמן)

   

  נקודת הפריצה

  "תמיד רציתי להגיע הכי רחוק שאפשר, ומעולם לא הסתפקתי במה שיש. אני בטוחה שזהו המפתח להצלחה שלי. לאחר שנים שבמהלכן ניהלתי תיקים מורכבים, ולאחר שצברתי ניסיון רב, קיבלתי ביטחון לעשות זאת בדרכי. נקודת המפנה הייתה דיון הוכחות בתיק שניהלתי במשך שנתיים, שלאחריו התקבל פסק דין שהיווה תקדים משפטי בתחום שלי, ולאחר שלקוחות רבים התעקשו על הייצוג שלי באופן אישי. אז הבנתי שהגיע זמני לצאת לדרך עצמאית. התוצאה של פסק הדין גרמה לי לחשב מסלול מחדש".

   

  נקודת ההווה

  "המשרד שלי הוא משרד בוטיק המתמחה בכל ענייני המעמד האישי - נישואים, גירושים, וכל הכרוך בכך: הסכמי ממון והסכמי גירושים, צוואות, ייפוי כוח מתמשך, גישורים, חלוקת רכוש וכו'. המשרד דוגל בליווי אישי צמוד ומקצועי, כך שכל לקוח הוא עולם ומלואו, וכל משפחה חשובה כאחרת. יש לי חיבור אישי עם כל לקוחותיי, ומטרת־העל שלי היא להוביל אותם בבטחה ל'יום שאחרי'. אני סבורה כי בתחום זה הלקוח צריך לקבל את השירות הכי טוב שיש, ובאופן אישי, ולכן איני מעסיקה עובדים במשרד. אני רואה בעבודתי שליחות וזה מה שמניע אותי. כשאין אפשרות להגיע להסכמות, אני נלחמת עבור לקוחותיי עד סוף ההליכים המשפטיים באסרטיביות ובמקצועיות חסרת פשרות - הכל במטרה להביאם לתוצאות הרצויות".

   

  מה למדתי בדרך

  "שמעבר להיבט המשפטי, מה שהכי חשוב ללקוחות זה 'בן אדם' שילווה אותם בתהליך. בנוסף למדתי ללכת עם האמת, עם הלב ועם האינטואיציה שלי, כי האמת תמיד מנצחת. עוד למדתי שבתחום כה רגשי חשוב מאוד שהלקוח ירגיש שעורך הדין שמייצג אותו אכן איתו לכל אורך הדרך. למדתי גם שלא תמיד מה שצודק הוא הדבר שנכון לעשות. לפעמים יש צדק, ולפעמים אין. מעבר לכל אלה, עם הזמן גם הבנתי שבהחלט אפשרי לשלב בין קריירה למשפחה".

   

  לאן זה ממשיך מכאן

  "בשנה הקרובה בכוונתי להמשיך את מגמת העלייה והצמיחה המטאורית של המשרד. להמשיך לעזור לאנשים בדרכי שלי, וייתכן שבהמשך אשלב גם הרצאות. מבחינתי בכל שנה אני שואפת לגדול ולצמוח, להיות הכי טובה שאפשר ולהמשיך לשרת את לקוחותיי נאמנה".  

   

  תובנה לנשים: חשוב לי לומר לכל אותן נשים שפחות מאמינות בעצמן: לעולם אל תיתנו לאחרים לנפץ לכן את החלומות, להקטין אתכן, לגרום לכן להישאר במקום. שנים שלא העזתי לפרוץ, ובדיעבד אני חושבת שיכולתי לעשות זאת קודם לכן. מי שמעז ומסתכן - ורק הוא - יכול להצליח בגדול. וכן, מניסיוני האישי אפשר לעשות זאת גם אם את אמא במשרה מלאה".

   

  עו"ד ומגשרת הילה וינטרוב

  כתובת: רח' הארבעה 28, מגדלי הארבעה (חג'ג'), תל אביב | טל': 077-9968860, 054-3329699 | אתר: www.hilaweintrob.co.il

   

   

   

   

   

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד