"אין גיל לטיפוח ויופי. יש לי לקוחות בנות 80+ שנראות מיליון דולר"

עם 25 שנות ניסיון, לקוסמטיקאית מילי אליסון אפיה יש כמה תובנות לחלוק: "שימוש בחומצות הנכונות ובהתאמה אישית למצב העור יוביל לחידוש העור ולבוסט של גלואו"

 "אני מתמודדת כבר שבע שנים עם סרטן שלב 4, ואם לא הייתה לי הקליניקה לקום אליה בכל בוקר, להתלבש, להתאפר, לחייך, ולצחוק, אולי לא הייתי כאן יותר". מילי אליסון אפיה (צילום: דניאל אוחנה)
"אני מתמודדת כבר שבע שנים עם סרטן שלב 4, ואם לא הייתה לי הקליניקה לקום אליה בכל בוקר, להתלבש, להתאפר, לחייך, ולצחוק, אולי לא הייתי כאן יותר". מילי אליסון אפיה (צילום: דניאל אוחנה)
מילי אליסון אפיה, הבעלים של מילי קוסמטיקס, קליניקת בוטיק לפתרונות יופי מתקדמים

 

מי אני

קוסמטיקאית בעלת ניסיון של 25 שנה בתחום, הכולל לימודי קוסמטיקה פרא רפואית, לימודי אבחון רב מערכתי בבית החולים איכילוב, לימודי תעודה במדעי הבריאות ודרמטולוגיה באוניברסיטת בר אילן והשתלמויות רבות בארץ ובעולם.

 

איך הגעת לתחום?

"הגעתי מתחום ההייטק. הייתי מנהלת משאבי אנוש, וכשילדתי את בני הבנתי שאני כבר לא יכולה להגיע כל יום הביתה בשמונה בערב, שאני רוצה להיות חלק מגידולו ולראות אותו יותר. עוד כילדה הייתי מסדרת את הגבות לכל השכונה ועושה לכל החברות שעווה ברגליים, ולכן כשעזבתי את ההייטק החלטתי להירשם לקורס לבניית ציפורניים משום שזה היה קורס מהיר. אבל המראיינת לא הסכימה ואמרה: 'את מתאימה לקוסמטיקה. תתחילי עם מה שאת יודעת, גבות ושעווה, ולאט־לאט, תוך כדי תנועה, תוסיפי את טיפולי הפנים. עד היום אני מודה לה, וכמובן שמעולם לא למדתי ציפורניים עד היום".

 

ספרי לנו בכמה מילים על הקליניקה שלך, על התפיסה הטיפולית שלך.

"העבודה היא חיי. אני ניזונה מאהבת הלקוחות שלי, מאהבתי למקצוע. הקליניקה מתמקצעת במתן פתרונות יופי מתקדמים לכל מצב עור. מדהים לראות שאין אחת שדומה לשנייה, וכל אחת היא עולם ומלואו. אני מאמינה באבחון ודיוק, מאמינה שכשהאבחון נכון, בעזרת המכשור והחומרים הפעילים התוצאות לא תאחרנה להגיע. כמו כן, אני תמיד עושה תיאום ציפיות מול הלקוחה ומסבירה לה שכל סדרת טיפולים במכשור מתקדם היא כמו חדר כושר או דיאטה. כל עוד את שם – הכל ייראה סופר גלואו. תפסיקי – זה יתפוגג. זה לא זבנג וגמרנו. הלקוחות שלי נמצאות בסדרות של טיפולים כבר שלוש שנים ויותר. הן מבינות שכל עוד יתמידו, התוצאות יהיו טובות יותר".

 

על סמך ניסיונך הרב, מה האני מאמין שלך בטיפולים קוסמטיים?

"אני חושבת שהמכשירים המתקדמים הם חלק חשוב ביותר בטיפולי הקוסמטיקה הרפואית, ולכן מכשור הינו חלק בלתי נפרד מקליניקת הבוטיק שלי. היא קטנה, אבל יש בה את כל המכשור שרק קיים. כוותיקה בתחום אני מכירה כמעט כל שיטה בקוסמטיקה הרפואית, ולכן בהחלט יכולה לראות את ההבדלים בין טיפול קלאסי ללא מכשור לבין טיפול שמשלב מכשירים.

 

"אבל החשוב מכל בעיניי הינו האבחון האישי. חשוב לדעת שאין דבר כזה 'כמו החברה' או 'כמו האחות', אפילו לזוגות תאומים יש DNA שונה ולכן גם התכשירים יהיו שונים. מעבר לזה אני מאמינה גדולה בתכשירים פעילים המכילים חומצות. בלי מריחת חומצות בערב, העור שלנו מזדקן מהר מאוד. שימוש בחומצות הנכונות ובהתאמה אישית למצב העור יוביל לחידוש העור ולבוסט של גלואו. אני קוראת לזה: אור לעור".

 

מה הדבר הכי חשוב שאישה צריכה לדעת על שגרת היופי שלה?

"שאין אישה לא יפה – יש בהחלט אישה לא מטופחת. ואם היא תיקח את עצמה בידיים, תעריך את עצמה ולא תוותר – השמים הם הגבול, לא רק בתחום היופי. אין גיל לטיפוח ויופי. יש לי לקוחות בנות 80+ שנראות מיליון דולר".

 

ואיך נראית שגרת הטיפוח האישית שלך?

"לעולם לא אלך לישון ללא שטיפת הפנים במים וסבון ולאחר מכן אמרח תכשיר מבוסס חומצות, אבל אחת לשבוע אני מניחה את החומצות בצד ומורחת מסכת לחות והזנה. בבוקר אני שוטפת את הפנים במים קרים או במי קרח ואחר כך מתפנקת בתמצית או בסרום, לאחר כמה דקות מורחת קרם יום וכמובן קרם הגנה".

 

מה את מאחלת לעצמך לשנה החדשה?

"אני מתמודדת כבר שבע שנים עם סרטן שלב 4, ואם לא הייתה לי הקליניקה לקום אליה בכל בוקר, להתלבש, להתאפר, לחייך ולצחוק, אולי לא הייתי כאן יותר. בחרתי בחיים. בחרתי לחיות כל רגע, כל דקה כאילו הם האחרונים בחיי. וזה מצליח. השנה אני בונה בית נגיש כי המדרגות קצת מכבידות עלי, ובשנה הבאה בעזרת ה' בזמן הזה אהיה בקליניקה חדשה, נגישה ומהממת".

 

 3 צעדים לשנה יפה יותר

1. אל תוותרי על אבחון אישי והתאמת תכשירים מדויקים לעור שלך.

2. אל תצאי ללא קרם הגנה גם בימות החורף. קרינת השמש תמיד שם.

3. הזיני בלחות, לחות, ובעוד קצת לחות. עור בריא הוא עור שמגיב לכל שתבקשי ממנו.

 

 

מילי קוסמטיקס – פתרונות יופי מתקדמים | אתר: www.4woman.co.il | טל': 052-3261339 | פייסבוק: מילי קוסמטיקס כפר יונה – קוסמטיקאית רפואית בשרון | אינסטגרם: Mili_afia_cosmetics_

 

 

סגנון: לימור ריאנה /// עוזרת סגנון: דנה זיקרי /// איפור: ורד גני למוצרי מאק

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד