לוחמות הצדק: עורכות דין מנצחות מספרות על השליחות בעבודתן

לרגל השנה החדשה, פרויקט מיוחד עם 8 עורכות דין מובילות, המספרות על נוסחתן האישית לקריירה משגשגת וחיים מאושרים! והפעם: אלה ישראלוב פילוסוף

עורכת הדין אלה ישראלוב פילוסוף. ״בשבילי לוחמת צדק זה - לפעול בנחישות וכנגד כל הסיכויים, לקדם ולחזק את "החלש והמוחלש", גם כשמדובר בתיק שנראה עם הצלחה קלושה וסיכוי נמוך להוכחה"  (צילום: דניאל אוחנה)
עורכת הדין אלה ישראלוב פילוסוף. ״בשבילי לוחמת צדק זה - לפעול בנחישות וכנגד כל הסיכויים, לקדם ולחזק את "החלש והמוחלש", גם כשמדובר בתיק שנראה עם הצלחה קלושה וסיכוי נמוך להוכחה" (צילום: דניאל אוחנה)

אלה ישראלוב פילוסוף, עורכת דין, בעלת משרד עורכי דין ונוטריון ברמלה

 

מעט עלייך ואודות הכשרתך המקצועית?

״הנני עורכת דין מזה כמעט 15 שנה, נוטריון ומוסמכת לערוך ייפוי כוח מתמשך לפי חוק הכשרות המשפטית ואפוטרופסות. משרדי הינו משרד עו"ד בוטיק ברמלה , בין היתר הנני דואגת להרחיב את הידע, האופקים ומתעדכנת מעת לעת על ידי השתלמויות בתחומים בהם משרדי עוסק. בנוסף, המקצוע עריכת דין מאגד סביבו מקצועות נוספים לעיתים אני מרגישה כפסיכולוגית, מגשרת, עובדת סוציאלית ואפילו רופאה, שמכוונת ומייעצת במגוון תחומים אל תוך חייו של לקוח שנמצא בפרשת דרכים מסוימת שהחיים הובילו אותו ואני בדרכו שליחה מלמעלה.

דוגלת באורח חיים בריא ובזמני הפנוי פועלת להעצמה נשית, פעילה בקהילה הבוכרית במסגרת "חוג הידידים" של הקונגרס יהודי בוכרה וכן מתנדבת בפרויקטים קהילתיים למען תושבי העיר רמלה״.

 

מהם תחומיי העיסוק במשרדך?

״משרדי מתמקצע במספר תחומי עיסוק ובעיקר מסייע למימוש זכויות רפואיות, סוציאליות וכלכליות. בתחום הנזיקין וביטוח לאומי - הנני מלווה עם ידע נרחב ברפואה את לקוחותיי ובכל סוגי תביעות והפוליסות כנגד חברות הביטוח, בין היתר תאונות אישיות , אובדן כושר עבודה, תאונות עבודה, תאונות דרכים, נכות כללית, שירותים מיוחדים, תביעות ניידות, סיעוד ועוד. בנוסף המוטו שלי הינו מיצוי זכויות מקסימלי בין היתר ע״י הגשת תביעות וערעורים לבית הדין לעבודה ובפרט ייצוג בפני ועדות רפואיות, הן בפני חברות הביטוח וקרן הפנסיה והן בפני המוסד לביטוח לאומי.

 

"בימים אלו משרדי מטפל בלקוחות אשר נפגעו בעקבות משבר וירוס הקורונה מול המוסדות והגופים וביניהם המוסד לביטוח לאומי והן מול המעסיקים וחברות הביטוח. למשל, אדם שנדבק בווירוס הקורונה במהלך עבודתו ובזמן עבודתו נחשב לפי הדין כנפגע עבודה ולכן יש צורך בהבנת הכללים וההנחיות החדשות שהתווספו לדין הקיים.

 

"בתחום האזרחי ודיני עבודה – הנני מלווה לקוחות למיצוי זכויות והגשת תביעות סוציאליות וכלכליות בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי, וכן מסדירות גם את תחום דיני העבודה כגון: יחסי עובד-מעביד, הסכמי עבודה, חופש ההתאגדות, הסכמים קיבוציים, פיצויים, פנסיה, ועוד.

בתחום הנדל"ן ומיסוי מקרקעין – הנני מלווה לקוחות ומשקיעים בעסקאות מקרקעין שונות, מכירה ורכישה בארץ ובחו"ל, ייצוג קבלנים בעסקאות נדל"ן, התחדשות עירונית וליווי פרויקטים, הגשת בקשות להעלאת סיווגים לקבלנים ואף ייצוגם מול משרד השיכון והבינוי, טיפול בחשבונות נאמנות בעסקאות בבנקים, רישום והסדר המקרקעין ברשם המקרקעין ועוד. כבעלת ניסיון של שנים בתחום הנדל"ן, הנני מעודדת עלייה לישראל ומלווה משקיעים יהודים מכל רחבי ארצות העולם בפרט מארה"ב, וינה ורוסיה״.

 

כלוחמת צדק, הפועלת למען אחרים לניצחון, מהי הגדרתך למושג ׳לוחמת צדק׳?

״בשבילי לוחמת צדק זה - לפעול בנחישות וכנגד כל הסיכויים, לקדם ולחזק את "החלש והמוחלש", גם כשמדובר בתיק שנראה עם הצלחה קלושה וסיכוי נמוך להוכחה, הויתור לא מגיע, הניצחון עומד לנגד עיניי תמיד. הצלחה קטנה כגדולה, עם סיפוק שלא ניתן להעביר במילים. בכדי להשיג את המטרות על פי אמות מידה של יושר, אמת, הגיון עם עקרונות על צדק, מצפון אמינות ומוסריות.

הנני לוחמת את המלחמה של הלקוח מול המוסד לביטוח לאומי, קרן הפנסיה וחברות הביטוח ומעסיקים. באמצעות הגשת תביעות מתאימות הן לבית הדין לעבודה והן לבית המשפט וחשוב לי תמיד שהלקוח יהיה מרוצה מהתוצאה המיוחלת בטיפול התיק״.

 

הישג משפטי שהינך גאה בו במיוחד?

״כל תיק מבחינתי הוא הישג ואני גאה בכל ההצלחות שלי, אף אחת לא מובנת מאליה דוגמא ממקרה, לקוח שהגיע אלי כשהוא עצמו היה בספק, עבר תאונה במהלך עבודתו עוד בשנת 2001, פגיעה אורטופדית. המוסד לביטוח הלאומי הכיר בתאונה אך קבע ללקוח נכות בשיעור של 0%. בחלוף כ-20 שנה חלה החמרה במצבו הרפואי כתוצאה מהפגיעה, הגשנו תביעה למוסד לביטוח לאומי ולאחר וועדות ובדיקות רפואיות, הצלחנו להוכיח את הקשר הסיבתי בין הפגיעה וכן כי חלה החמרה ניכרת במצבו הרפואי, אשר בעקבותיה נקבעה ללקוח נכות בשיעור של 19% לצמיתה.

והפיצוי הכספי שקיבל הלקוח הינו מענק חד פעמי בסך של כ-150,000 ש״ח. הלקוח לא האמין למראה עיניו ולאוזניו״.

 

האם יש עוד חלומות שאת רוצה להגשים?

"החלום שלי לטווח הרחוק הוא להיות שרת המשפטים או שרת החינוך. אני מאמינה כי שינוי אמיתי בחברה ובפרט מתחיל בחינוך, ערכים ובדפוסי התנהגות בחברה שלנו״.

 

בנימה אישית..

״כל יום שעובר הוא יום שאינו חוזר".

 

הרב אפריאט 3, רמלה | פייסבוק אלה ישראלוב - פילוסוף, משרד עורכי דין /  

08-6349909/  Ella_law@017.net.il | www.eip-law.com

 

צלם: דניאל אוחנה | איפור: רונית יולזרי

 

עורכת הפרויקט: שוש רוטנברג

 

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד