"התחלתי לעצב גבות לשכנות בגיל 12. זו הייתה אהבה ממבט ראשון"

אפשר לומר שמרילי בן חיים, אמנית גבות ואיפור קבוע, כמעט נולדה עם פינצטה ביד: "זה כלי עזר נפלא לשדרוג המראה ולצמצום זמן ההתארגנות של כל אישה"

"הדגשה של תווי הפנים בעיצוב נכון וטבעי של הגבות היא כלי עזר נפלא לשדרוג המראה ולצמצום זמן ההתארגנות של כל אישה". מרילי בן חיים (צילום: דניאל אוחנה)
"הדגשה של תווי הפנים בעיצוב נכון וטבעי של הגבות היא כלי עזר נפלא לשדרוג המראה ולצמצום זמן ההתארגנות של כל אישה". מרילי בן חיים (צילום: דניאל אוחנה)

מי אני?

מרילי בן חיים, מומחית למיקרופיגמנטציה, אמנית גבות ואיפור קבוע והבעלים של מרילי עיצוב ושיקום גבות

 

איך הגעתי לתחום:

"אפשר לומר שגדלתי לתוך זה. אמי עסקה בעיצוב גבות והייתה אחת ממעצבות הגבות הטובות ביותר שיש. בצעירותי הייתי יושבת לידה תמיד בהתרגשות, בוחנת ולומדת ממנה איך לעצב גבות. לצערי, כשהייתי בגיל 12 בערך גילו לאמי עשר פריצות דיסק בגב שגרמו לה לבעיות בריאותיות ומנעו ממנה להמשיך לעבוד. מהר מאוד החלפתי אותה והתחלתי לעצב גבות עם פינצטה וחוט לכל חברותיי, לשכנות ולמשפחה. זו הייתה אהבה ממבט ראשון, וזו גם ההזדמנות להודות לאמי שממנה קיבלתי את הכישרון והניסיון הראשוני".

 

כמה זמן אני בתחום:

"אני מעצבת גבות מגיל 12, ובגיל 20 עברתי קורס איפור קבוע. לאורך השנים עברתי אינספור קורסים והשתלמויות כדי להעשיר את הידע והיכולות שלי בתחום, וכיום אני בעלת קליניקה בבאר שבע ובעלת ניסיון רב של 17 שנה בתחום המיקרופיגמנטציה".

 

באילו שיטות אני עובדת:

"אני מתמחה בכל השיטות המקצועיות ובטיפולים המובילים: מיקרופיגמנטציה, שיטת השערה, הצללת פודרה, השיטה המשולבת, וגם אייליינר קבוע, קו ריסים, עיצוב שפתיים ואודם קבוע. בכל השיטות אני מעצבת בהתאמה אישית (ללא שבלונה) לכל אישה בהתאם למבנה ולתווי פניה".

 

השאלה ששואלים אותי הכי הרבה לגבי עיצוב גבות, איפור קבוע, עיצוב שפתיים:

"השאלות הכי פופולריות הן: כמה זמן האיפור הקבוע מחזיק? האם זה ייראה טבעי? כמה זמן אורך הטיפול? האם זה כואב? כדי להקל על ההתלבטויות ועל החששות של לקוחות שמגיעות אלי בפעם הראשונה, אני מבצעת להן עיצוב הדמיה כדי שיוכלו לראות איך הן ייראו בסוף תהליך העיצוב שלי".

 

מה חשוב לדעת לפני שמתמסרים לטיפול:

"לגבי טיפול גבות: ללקוחות עם עור שומני אני לא ממליצה על שיטת השערה, מכיוון ששיטה זו אינה מתקבלת טוב על עור שומני ולא מחזיקה מעמד לטווח ארוך. ברוב המקרים אני ממליצה על השיטה המשולבת, שמשלבת את שיטת הפודרה ושיטת השערה יחד, ולרוב מתאימה לכל סוגי העור. כל הטיפולים אורכים כשעה עד שעה וחצי, ורוב טיפולי הגבות מחזיקים בין חצי שנה לשנה וחצי, תלוי בסוג העור.

 

"לגבי עיצוב שפתיים: אני ממליצה לכל לקוחה שיש לה או היה לה בעבר הרפס לגשת לרופא המשפחה ולבקש טיפול מונע לפני עיצוב השפתיים. בטיפול עצמו מעצבים מחדש את צורת השפתיים ויוצרים אפקט מילוי של אודם טבעי עדין. התוצאה מחזיקה מעמד כשנתיים. נוסף על אלה יש גם טיפולי אייליינר וקו ריסים קבוע. אני ממליצה לרוב הנשים לעשות את טיפול קו הריסים בגלל המראה הטבעי שמתקבל".

 

מפורסמת שיש לה גבות מושלמות לטעמי:

"אילנית לוי, ואין צורך להרחיב במילים אלא פשוט להסתכל עליהן".

 

גבות יפות בשבילי הן...

"כאלה שלא עשויות מדי, נראות טבעיות ומחמיאות לתווי הפנים של הלקוחה. הדגשה של תווי הפנים בעיצוב נכון וטבעי של הגבות היא כלי עזר נפלא לשדרוג המראה ולצמצום זמן ההתארגנות של כל אישה".

  

תיק העבודות שלי

 

 (צילום: מרילי בן חיים)
   

  מרילי - עיצוב ושיקום הגבות | החשמונאים 15, נווה מנחם, באר שבע | טל': 050-4454479 | אינסטגרם: MERILI_BEN_HAIM | פייסבוק: מרילי מרי בן חיים

   

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד