"כשמבצעים שינויים קלים במבנה הגבה, התוצאה תישמר לאורך זמן"

ג'ני אובסשן, אמנית מיקרובליידינג והבעלים של סטודיו אובסשן לעיצוב גבות מגלה מה חשוב לשאול לפני טיפול מיקרובליידינג ומה מקסים אותה בגבות של ג'וליה רוברטס

"גבות צריכות להיות תוספת שאת מרגישה איתה בנוח, גם כשאת מאופרת לאירוע וגם כשאת בנינוחות של הבית". ג'ני אובסשן (צילום: דניאל אוחנה)
"גבות צריכות להיות תוספת שאת מרגישה איתה בנוח, גם כשאת מאופרת לאירוע וגם כשאת בנינוחות של הבית". ג'ני אובסשן (צילום: דניאל אוחנה)

מי אני?

ג'ני אובסשן, אמנית מיקרובליידינג, בוגרת פיבראוז העולמית (Phi Brows), הבעלים של סטודיו אובסשן לעיצוב גבות בבאר שבע.

 

כמה זמן אני בתחום:

"אובסשן התחיל כסטודיו לעיצוב גבות שבו התמקדתי בתיקון מבנה וצורה של גבות טבעיות באמצעים שאינם קבועים. כששיטת המיקרובליידינג הוצגה לראשונה בעולם, לפני קצת יותר מחמש שנים, הרגשתי שזה בדיוק הפתרון שאני זקוקה לו כדי לתת ללקוחות שלי את ההשלמה הטבעית והמינימליסטית שחיפשתי. הייתי בין הראשונות בארץ שעברו הכשרה בשיטה של Phi Brows, ומאז ועד היום ביצעתי מאות טיפולי מיקרובליידינג ללקוחות, שמגיעות אלי מכל קצוות הארץ".

 

השאלה ששואלים אותי הכי הרבה:

"איך אדע אם אוהב את התוצאה, או אם בעלי והאנשים הקרובים אלי שדעתם חשובה לי יאהבו את המראה?".

 

והתשובה שלי:

"כדי לראות מבעוד מועד איך תיראה התוצאה, אני מזמינה אותך להגיע לפגישת ייעוץ והדמיה ללא תשלום או התחייבות. בפגישה הזו אני מציירת עם עיפרון מיוחד את הציור של המיקרובליידינג על גבי הגבה, כך שניתן בהחלט לראות איך זה נראה, לנסות כמה אפשרויות של צורה, ולבסוף לצלם ולשלוח לבעל, לאמא, לחברות. בפגישה אני גם בוחנת את מבנה העור, סוג ואופן צמיחת השיער של הלקוחה אל מול הצורה הרצויה מבחינתה. על בסיס כל אלה אני מתאמת ציפיות באשר לתוצאה הסופית - האם היא אפשרית, כמה זמן יחזיק הציור, ואילו סיכונים עליה לקחת בחשבון במידה שיש".

 

מה חשוב לדעת לפני שמתמסרים לטיפול:

"יש שאלות רבות שהן קריטיות וחייבות להישאל, הנה כמה מהחשובות שבהן (והתשובות שלי):

 

מה מידת החיטוי והסטריליזציה?

"אצלי בסטודיו כל הכלים חד פעמיים, והמחט נפתחת לעיני הלקוחה. פשוט, חשוב".

 

באילו פיגמנטים את משתמשת?

"אני משתמשת בפיגמנטים של חברת פיבראוז שמובילה את תחום המיקרובליידינג בעולם. הפיגמנט מיוצר בגרמניה, עומד בתקן אירופאי, לא נוסה על בעלי חיים ולא מכיל מרכיבים מהחי. בנוסף לא ידועות תגובות אלרגניות לחומר, והדהייה שלו עוברת דרך גוונים אפרפרים, בניגוד לפיגמנטים רווחים בשוק שבדהייתם הופכים לאדומים וכתמתמים.

 

איך הגבות ייראו לאורך זמן?

"התשובה היא שכל מקרה לגופו. ככלל, ככל שמבצעים שינויים מינוריים במבנה הגבה, כך התוצאה תיראה טוב לאורך זמן".

 

האם יש סיכונים?

"בכל הנוגע למיקרובליידנג יש שתי קבוצות של סיכונים: האחת קשורה לביצוע מצד האמנית, והשנייה קשורה להתנהגות העור, שהוא פרמטר חשוב לתוצאה ולרוב לא תלוי בעבודה עצמה. בהינתן עבודה תקינה ומדויקת הכוללת שמירה על רמת היגיינה מחמירה, עבודה בעומק הנכון ועם החומרים והפיגמנטים האיכותיים, הסיכון העיקרי הוא שהציור יחזיק מעט מדי זמן".

 

מפורסמת שיש לה גבות מושלמות לטעמי:

"אם אני צריכה לבחור אחת זו תהיה ג'וליה רוברטס. הגבות שלה לעולם לא היו מושלמות ולא הכי סימטריות, אבל יש משהו בפראות שלהן שתמיד הקסים אותי. הזווית הישרה שלהן שנמתחת כמעט לקו ישר לעומת העיניים שהן עגולות, הדומיננטיות שלהן לעומת שאר תווי הפנים שהם עדינים ורכים. המתח הזה מסקרן בעיניי, הוא נותן עומק למבט שלה וגוון נוסף לאישיות שהוא לא צפוי ולא טריוויאלי".

 

גבות יפות בעיניי הן...

"גבות קלאסיות בצורתן וטבעיות במראה שלהן. הן צריכות להיות עדכניות אבל לא טרנדיות, מדגישות אבל לא גונבות את ההצגה. והכי חשוב, גבות צריכות להיות תוספת שאת מרגישה איתה בנוח, גם כשאת מאופרת לאירוע וגם כשאת בנינוחות של הבית".

 

תיק העבודות שלי

 

 (צילום: ג'ני אובסשן)
   

   

  סטודיו אובסשן | כתובת: הנרי נויפלד 14, שכונת רמות, באר שבע | טל': 053-9238865 | אתר: www.studio-obsession.com  | פייסבוק: ג'ני סטודיו אובסשן | אינסטגרם: studiobsession

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד