ענת הראל: "תהיו מי שאתן. שימו פס על כולם ולכו עד הסוף עם מי שאתן"

8 נשים חזקות מדברות על עוצמה, נשיות ויופי, משתפות ופותחות את הלב. מגזין לאשה בשיתוף חברת ביופור מגישים: פרויקט חגיגי לראש השנה

מה הוביל את ענת הראל לתחום הכושר, ומהו האתגר הכי גדול שלה? לחצו לצפייה בסרטון
צילום: ניצן דרור

מי אני:

"ענת הראל, מאמנת כושר וחיים בריאים, מנחת טלוויזיה ואמא לבן".

 

מאיפה התחלת:

"כושר זו האהבה שלי מאז שאני ילדה, אבל למדתי תואר ראשון במדעי המדינה ועבדתי בהפקות, כי כל הזמן פחדתי שאם אני אעבוד בדבר שאני הכי אוהבת, אפסיק לאהוב את זה. מה שקרה זה שברגע שהתחלתי ללמוד בווינגייט, דברים נכנסו לפוקוס, כמו יזמויות ושיתופי פעולה מעניינים".

 

תקרת זכוכית:

"אני מצטערת אם זה נשמע שלא עברתי חוויה שהרבה נשים עוברות, אבל בחיים לא חוויתי את זה ששמו לי רגליים בגלל שאני אישה. יכול להיות שזה כי גדלתי בבית עם אמא מסוימת שלא נתנה לזה שהיא אישה לעצור אותה. גם יכול להיות שאם זה קרה אפילו לא תרגמתי את זה ככה".

 

ענת הראל. "בחיים לא חוויתי את זה ששמו לי רגליים בגלל שאני אישה. יכול להיות שזה כי גדלתי בבית עם אמא מסוימת שלא נתנה לזה שהיא אישה לעצור אותה" (צילום: אמיר יהל)
  ענת הראל. "בחיים לא חוויתי את זה ששמו לי רגליים בגלל שאני אישה. יכול להיות שזה כי גדלתי בבית עם אמא מסוימת שלא נתנה לזה שהיא אישה לעצור אותה" (צילום: אמיר יהל)

   

  דמות שהיא השראה:

  "בהמשך לזה - אמא שלי, אישה שלא נתנה לשום מגבלה לעצור אותה. היא מסוג הנשים שלא נותנות לא להיסטוריה, לא להווה ולשום מכשול שהיקום נתן להן לעצור אותן".

   

  מודל הנשיות שלי:

  "אישה לא צריכה בהכרח להיות רכה או קשוחה מאוד. הניסיון להכניס אותנו לתבניות של איך אישה אמורה להיות בתפקידים מסוימים חוטא למציאות, כי אנחנו כל כך שונות אחת מהשנייה. אותנטיות היא שם המשחק".

   

  איך את פותחת וסוגרת את היום:

  "איך שפותחת את העיניים שוטפת פנים, שמה סרום כדי קצת להזין את העור, ומקדם הגנה רגע לפני שיוצאת לריצה. בערב זה סרום ללילה, קרם עיניים לפני השינה וקרם פעיל יותר ללילה".

   

  משהו שלא יודעים עליי:

  "אני פחדנית. פוחדת מג’וקים, פוחדת מגובה, פוחדת משינויים קיצוניים שקורים בחיים. זה שאני נחשבת אמיצה זה בגלל שאני מתגברת על הדברים האלו, ולא נותנת להם לעצור אותי".

   

  בין טיפוח להעצמה:

  "אם לטפח את עצמך ולהיות מטופחת זה משהו שעושה לך טוב, תעשי את זה, למי את דופקת חשבון?! אני מתה על זה שיש נשים שחוגגות את הנשיות שלהן עד הסוף, בלי להתנצל. תהיו מי שאתן, שימו פס על כולם ולכו עד הסוף עם מי שאתן".

   

   

  הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
  הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד