נכנסת הביתה וממהרת להוריד את החזייה? כדאי לך לקרוא את זה

את לא לובשת את החזייה המתאימה לך! ברשת ההלבשה התחתונה “ליה לונדון” יתאימו לך הלבשה תחתונה שתהיה מדויקת לך, נוחה ומחמיאה

אם את לא ממהרת להוריד את החזייה שלך כשאת מגיעה הביתה, את עם החזייה הנכונה. החזיות של רשת ליה לונדון הן מה שאת צריכה
אם את לא ממהרת להוריד את החזייה שלך כשאת מגיעה הביתה, את עם החזייה הנכונה. החזיות של רשת ליה לונדון הן מה שאת צריכה
בעבר הקול שלנו, הנשים, לא נשמע. כמה שרצינו לצעוק אותו – הוא נבלע ברקע. כיום הכוח שלנו חזק יותר ואנחנו שואפות לשוויון ולביטוי עצמי חזק ועוצמתי. אנחנו בקדמת הבמה. אנחנו בטוחות בעצמנו ובדרך שלנו. אנחנו יודעות מה אנחנו רוצות ואנחנו מתנפלות על המטרות שלנו בכל הכוח. גם בשגרת היום-יום בבית, גם בקריירה, גם בזוגיות וגם לבד עם עצמנו.

 

בימינו יש מנעד רחב של אפשרויות בכל תחום. החדשנות מחכה לנו בכל פינה. אם רק נפקח את העיניים, נראה אותה וניתן לה הזדמנות. גם בתחום ההלבשה התחתונה נעשתה דרך חשובה. הרי זה התחום הכי אישי ואינטימי שיש לנו. בגדי ההלבשה התחתונה עוטפים אותנו כל היום, מהבוקר עד הערב, מחזיקים, תומכים ומרימים את מה שצריך, מעצבים ומחמיאים לנו, וגורמים לנו להרגיש בטוחות ונינוחות.

 

מנעד רחב של אפשרויות
  מנעד רחב של אפשרויות

   

  קודם כל הלבשה תחתונה

  הלבשה תחתונה הינה הבסיס למראה שלך. פריטי הלבשה תחתונה לא מתאימים יכולים להרוס את המראה שלך, אפילו אם השקעת בו את מיטב כספך והרבה מאמץ. מחטב לא נכון, חזייה קטנה או גדולה, תחתונים רפויים או הדוקים מדי – כל אלה משפיעים על איך שהבגד ייראה עלייך. השמלה האהובה עלייך יכולה להיראות טוב, אבל היא תיראה מעולה עם מחטב שאוסף נכון, תחתונים שיושבים “בול” וחזייה שמרימה, אוספת ומשדרגת את הלוק. אם לא נוח לך במהלך היום ואת מתעסקת עם החזייה בכל הזדמנות, החזייה לא טובה לך! ושיהיה לך ברור: רואים מרחוק שלא נוח לך. לחזייה טובה יש חשיבות עצומה. כל סטייליסטית תתחיל את התאמת הבגדים עם בסיס נכון של הלבשה תחתונה נכונה ומדויקת.

   

  לחזייה טובה יש חשיבות עצומה
   לחזייה טובה יש חשיבות עצומה

    

   חזייה בשירות אישי

   בזמן שחלק יעדיפו להבליט, יש שמעדיפות להצניע. חלק מבקשות להגדיל, אחרות מעוניינות להקטין. הנועזות יבחרו בתחרה ובצבעים, אחרות מחפשות יופי בשילוב נינוחות ורוגע. אבל כולן זקוקות להתאמה אישית. חזייה לא כדאי לקנות בשלט רחוק או לפי העין. חזייה כדאי לקנות בדיוק לפי המידה שלנו. ברשת ליה לונדון יש מענה לך ולכולן. ברשת יותר מ-12 סוגי גזרות, סוגי בד שונים (הדפסים, תחרות, שילובים ועוד) ומעל 64 מידות! כך מובטח לך שתמצאי בדיוק את מה שאת צריכה בהתאמה אישית מושלמת.

   בליה לונדון מאמינים שהחזייה צריכה להתאים לגוף האישה ולא להפך. ערך הנוחות בעדיפות העליונה של המותג. לצורך כך הרשת מעמידה לרשות הלקוחות שירות של התאמה אישית על ידי צוות יועצות מקצועיות העוברות הכשרה קפדנית להתאמה מושלמת.

    

   כולן זקוקות להתאמה אישית
    כולן זקוקות להתאמה אישית

     

     

    ותזכרי, אם את לא ממהרת להוריד את החזייה שלך כשאת מגיעה הביתה, את עם החזייה הנכונה.

     

     

    הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
    הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
     
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד