כך הפכו הברזים לפריטי העיצוב החשובים במטבח ובחדר האמבטיה

בשנים האחרונות עשו הברזים מהפך של ממש. מעוד פריט עיצובי הם קיבלו מקום של כבוד במפה האסתטית והפונקציונלית, תוך שהם מהווים השראה למיטב המעצבים

מובילה את עולם הברזים. חברת חמת (צילום: סיון אסקאיו)
מובילה את עולם הברזים. חברת חמת (צילום: סיון אסקאיו)

חברת חמת, יצרנית הברזים הגדולה והיחידה בישראל, מובילה את עולם הברזים ומהווה חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית בכלל ובמטבח ובחדרי האמבטיה בפרט. החברה פועלת במשך כל השנים בהתאם לרוח התקופה תוך שמירה קפדנית על קשר ישיר עם הלקוח הסופי, משלב הקנייה ועד לשירות לקוחות אמין ומקצועי לאורך שנים רבות.

 

כחלק משיתוף פעולה שלם עם הלקוח ומעצם היותה מפעל יצרני, מאפשרת חמת פרסונליזציה על ידי מגוון גימורים המהווים התאמה מושלמת לאווירה העיצובית של בית הלקוח. ההשקעה בעיצוב חדשני של ברזים איכותיים פוגשת גם את המציאות החדשה, זו שמדגישה את החשיבות של המרחב הביתי אבל מנסה למצוא פתרונות קלים, מיידיים וזולים לחידושו.

 

קובי קור עיצב את סדרת מונסון
  קובי קור עיצב את סדרת מונסון

   

  לצד החדשנות המלווה אותה לאורך השנים, חמת הציבה לעצמה יעד מתמשך לשמור על איכות לצד עיצוב ללא פשרות. הקו המוביל הוא להיות לאורך כל השנים עדכניים ומותאמים לרוח התקופה והאווירה העיצובית. החשיבה היא תמיד על הצרכן הסופי, ולכן כחלק מהאסטרטגיה המובילה אותה בשנים האחרונות, ועל בסיס זה, פיתחה חמת שיתופי פעולה עם מעצבים בארץ ובעולם שבמסגרתם הם מעצבים ומפתחים ברזים מעוצבים תוך חשיבה משותפת שתייצר הלימה בין עיצוב המוצר לאיכות ופונקציונליות. כחלק מהשקפת העולם הזו מחלקת הפיתוח של חמת, בשיתוף פעולה עם מיטב המעצבים והאדריכלים בארץ ובעולם, שוקדת על פיתוח ועיצוב סדרות חדשות ומודרניות. כך בנתה לעצמה החברה מוניטין של ברזי איכות מעוצבים.

   

  אושיר אסבן עיצב את סדרת KNOB
   אושיר אסבן עיצב את סדרת KNOB

    

   תפיסת העולם של החברה שלפיה לא חובה להיכנס לשיפוץ ארוך ויקר או לעבור דירה כדי להכניס צבע חדש ואווירה מרעננת למרחב הביתי ועל ידי כך נוצר Total Look מושלם לחלל הבית. הפתרון שמציעה חמת פשוט וזמין: על ידי החלפת ברזי האמבטיה או המטבח בפעולה פשוטה ונוחה ניתן להפוך את החלום למציאות.

    

   רונן ג'וזף עיצב את סדרת LAZY
    רונן ג'וזף עיצב את סדרת LAZY

     

    הפוקוס על סדרות הברזים המעוצבות נעשה מעניין במיוחד בזכות סדרות דוגמת KNOB, סדרה מרשימה בעיצובו של האדריכל אושיר אסבן. שיתוף הפעולה הרב שנתי בין אושיר אסבן לחברת חמת בא לידי ביטוי בסדרת KNOB, סדרת ברזים למטבח ולחדר האמבטיה המיוצרת מחומר נירוסטה 316L, בעלת תכונת אל־חלד עם עמידות גבוהה לאורך שנים. אושיר הביא לידי ביטוי את ההשראה שלו מעולם הסאונד, שממנו לקח את הכפתור המווסת ממערכת הסאונד, וכך נולד העיצוב והשם של הסדרה (KNOB מתרגום מאנגלית הוא כפתור). עוד ניתן לציין את דגם LAZY של חמת, ברז המטבח החדש שעוצב על ידי האדריכל האיטלקי-ישראלי רונן ג'וזף שזכה בשני פרסים במקומות הראשונים בשתי תחרויות עיצוב, האחת בניו יורק והשנייה תחרות של כל ארצות הברית. גם סדרת ברזי האמבטיה ICE המעוצבת במראה מינימליסטי מודרני עושה כותרות לצד סדרות נוספות כמו Ice Vintage, סדרת ברזים בעיצוב עתיק, וסדרת Monsoon. הגימורים המיוחדים של חמת, הרגישות והניסיון העיצוביים מאפשרים לעשות את השינוי הקטן אך המשמעותי בחלל, בהתאמה מלאה לאווירה ולעיצוב הבית של כל אחד ואחת.

    את כל סדרות הברזים האלה והאחרות מייצרת חמת במפעל הייצור הנמצא באשדוד, חברה יצרנית תוצרת כחול-לבן.

     

    את ברזי חמת ניתן להשיג באולמות התצוגה

    וברשתות הקרמיקה המובחרות

     

     

    הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
    הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
     
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד