רוצים להתרענן ולהתחדש? נירלט מציגים: צבעים, שישמחו אתכם

איזה צבע מסמל בעיניכם את היום של אחרי הקורונה? בחברת נירלט כבר יודעים מהם הצבעים השולטים ומזמינים אתכם להכניס אותם כבר עכשיו הביתה

מה יותר מתאים מלצבוע את הבית בצבעים נעימים ומשמחים? עיצוב: פנינית שרת אזולאי, ורד בונפיליולי  (צילום: איתי בנית)
מה יותר מתאים מלצבוע את הבית בצבעים נעימים ומשמחים? עיצוב: פנינית שרת אזולאי, ורד בונפיליולי (צילום: איתי בנית)
גוון הניוד מביא איתו קשת חדשה של צבעים. עיצוב: קרייזי נורדיק  (צילום: אורית ארנון)
גוון הניוד מביא איתו קשת חדשה של צבעים. עיצוב: קרייזי נורדיק (צילום: אורית ארנון)

אחרי תקופה לא פשוטה בצל התפשטות וירוס הקורונה, שהצליח לשבש את ההתנהלות היומיומית בכל העולם, אנחנו מתרגלים אט-אט לשגרה אחרת, לעולם קצת שונה. עולם שנזהרים בו יותר, לא מתחבקים ולא לוחצים ידיים ודואגים להסתתר מאחורי מסכות. אין ספק שעל כולנו להתרגל למצב החדש למען בריאותנו.

 

להכניס צבע הביתה

במהלך התקופה רבים הבינו שהבית הפך ממקום שאליו אנחנו חוזרים בכל יום, להרבה מעבר לזה. היום יותר מתמיד הבית הוא מקום המפלט ומקור למנוחה ולהנאה. אז מה יותר מתאים מלצבוע את הבית בצבעים נעימים ומשמחים? הרשו לנו להכיר לכם את הצבעים שיקבלו משמעות חזקה ונוכחת במיוחד במציאות החדשה שלנו.

 

גוון הניוד שחדר אלינו במלוא הדרו ועוצמתו מביא עמו קשת גדולה ורחבה של צבעים שלא נהגנו להשתמש בהם בעבר. ההסבר לכך פשוט מאוד: העולם התקדם טכנולוגית ומאפשר לנו לתקשר האחד עם השני מרחוק ובקלות, אך עם זאת אנחנו כמהים למפגש האנושי. גוון ניוד מעושן, עמוק ומתוחכם משדר את אותו חום ואינטראקציה אמיתית בין אנשים (חפשו את מגע אנושי - Fortune's Prize 0036 IS, נירלט).

 

אם נשאל כל אחד ואחת - ללא הבדל של מעמד חברתי או גיל - למה הם מתגעגעים, כולם ללא ספק יענו שהם מתגעגעים לחופש. אנחנו מתבוננים החוצה, צופים אל האופק ומקווים לחבור אליו במהרה. לא פלא שאנחנו נמשכים לכחול שבין מים לשמים ולפסטורליות של שעות הדמדומים כי הם מזכירים לנו געגועים לחופים ולים, שמסמלים עבורנו חופש אמיתי. הגוון הכחול, העוצמתי והדומיננטי יעניק לביתכם נוכחות אלגנטית ומתוחכמת (חפשו: שמים ומים -IS 0662 Ocean Spray, נירלט).

 

ניקיון מבריק

השהייה הארוכה בבית מאלצת אותנו לשמור על הקיים ולדאוג שהמרחב הסביבתי שלנו יהיה נעים ונקי. אם פעם הסתפקנו בצבעים רחיצים על בסיס מים, היום נדרוש שהצבעים יהיו רחיצים ולא זו בלבד, שיעמדו בקרצוף מסיבי במיוחד כדי שנוכל לנקותם בקלות יתרה. סדרת האקווניר בגימור מט או משי של חברת נירלט עונה על כל הקריטריונים הן מבחינת תחזוקה והן מבחינת הצבעוניות. מדובר בחומר בעל איכויות גבוהות במיוחד המייצר תוצאה גבוהה מאוד בשני הפרמטרים.

 

והכי חשוב שנשמור על עצמנו בריאים ומחויכים.

 

"אם נשאל כל אחד ואחת -

ללא הבדל של מעמד חברתי

או גיל - למה הם מתגעגעים,

כולם ללא ספק יענו שהם

מתגעגעים לחופש. אנחנו

מתבוננים החוצה,

צופים אל האופק"

 

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד