שורש הבריאות: כל מה שצריך לדעת על תוסף הכורכום ועל ספיגתו בגוף

צמח מרפא עתיק יומין או חזית הטכנולוגיה? היום כולם יודעים שכדי לפתור בעיות צריך להתמקד בשורש. מבט על הכורכום, תוסף התזונה המככב באלפי מחקרים קליניים

בשורש הכורכום יש יותר מ-35 חומרים פעילים שונים שיכולים לתרום לגופנו. (צילום: Shutterstock)
בשורש הכורכום יש יותר מ-35 חומרים פעילים שונים שיכולים לתרום לגופנו. (צילום: Shutterstock)
צמח מרפא עתיק יומין או שאולי חזית הטכנולוגיה? הכורכום רוקד על שתי החתונות ונהנה ממעמד של "מומלץ על ידי תרבויות קדומות" וגם מככב באלפי מחקרים קליניים בחזית הטכנולוגיה. בשנים האחרונות הצליחו להתמקד ברכיבים הפעילים העיקריים בשורש הכורכום שנקראים כורכומינואידים, אלו הפיגמנטים הצהובים שמקנים לשורש את צבעו העז. אם נסתכל רק על 5 השנים האחרונות, נראה כי התפרסמו על הכורכום והכורכומין מעל 6,000 מאמרים מדעיים שסקרו את תכונותיו, כאשר בסך הכל נערכו עליו ועל שורש הכורכום למעלה מ-10,000 ניסויים במודלים שונים ו-120 מחקרים קליניים.

 

העובדה שמחקרים רבים התמקדו בכורכומין, שמהווה רק 2%-5% מהכורכום, הובילה לכך שרבים בחרו "להשקיע" דווקא בו, אבל האמת היא שיש עוד גוונים של כתום. בשורש הכורכום יש יותר מ-35 חומרים פעילים שונים שיכולים לתרום לגופנו.

 

ספיגה זה כל הסיפור

למה חשוב לשים לב כשבוחרים תוסף? במילה אחת - ספיגה. הכורכומין לא נספג היטב במערכת העיכול משום שהוא מסיס בשמן ואילו סביבת מערכת העיכול היא סביבה מימית. בעיית הספיגה של הכורכומין יוצרת מצב בו הזמינות הביולוגית שלו לתאי הגוף נמוכה.כתוצאה מכך ריכוז הכורכומין שבתוסף לא קובע מה הגוף יפיק ממנו.

 

אז איך להפיק את המיטב מהכורכום?

הכירו את LIPO TURMERIC - כורכום ליפוזומלי מבית אקוסאפ שמשלב שתי טכנולוגיות פטנטיות חדשניות, להגברת הספיגה והזמינות הביולוגית של הכורכומין.

 

התוסף מבוסס על מיצוי שורש הכורכום השלם (טורמריק - Turmeric) המכיל את הרכיב כורכומין בשילוב עם קומפלקס הרכיבים הטבעיים שבשורש הכורכום, כגון כורכומינואידים שמהווים כ-40%-50% מהתוסף, סיבים תזונתיים, חלבונים, פוליסכרידים, שמן אתרי ועוד.

 

 

LIPO TURMERIC. התוסף מבוסס על מיצוי שורש הכורכום השלם
  LIPO TURMERIC. התוסף מבוסס על מיצוי שורש הכורכום השלם

   

  מה הטכנולוגיה שמאפשרת לספוג מקסימום כורכומין?

  טכנולוגית ה-PNS (או Polar-Non Polar-Sandwich) היא טכנולוגיה פטנטית חדשנית, יחידה מסוגה ופורצת דרך, שעושה שימוש בקומפלקס הרכיבים הטבעי שמופק משורש הכורכום בכדי להעצים את ספיגת הרכיב כורכומין. מדובר בדרך ייחודית וטבעית להגברת המסיסות במים והספיגה של הכורכומין. מחקר קליני שנערך על המוצר מצביע על זמינות ביולוגית הגבוהה עד פי כ-16.5 יותר מכורכומין 95% "נקי" ללא הטכנולוגיה.

   

  בנוסף, באקוסאפ בחרו להגביר את הספיגה של הכורכום גם באמצעות הטכנולוגיה הליפוזומלית שמשפרת את הזמינות הביולוגית שלו באמצעות פוספוליפידים - הרכיבים מהם מורכבת המעטפת של כל תאי הגוף. הפוספוליפידים עוטפים את מולקולת הטורמריק ובתהליך זה נוצרות מולקולות שומניות עגולות וחלולות הנקראות 'ליפוזומים', המכילות בתוכן את הטורמריק.

   

  תוספת גדולה לבריאות, עכשיו גם בקטנה

  ממש לאחרונה חברת אקוסאפ התחדשה בבייבי חדש ונחשב - אותו תוסף כורכום אפקטיבי באריזה מוקטנת, כן, זה אותו כורכום משובח, והכל בזכות הפידבקים שלכם. רק 125 מ"ל של נוזל זהוב שאפשר להניח במקרר, במקום שבו לא תשכחו לקחת.

   

  *לרכישה ברשתות המובחרות, בבתי המרקחת ובתי הטבע, או בהזמנת משלוח עד הבית דרך אתר החברה www.ecosupp.co.il , או דרך מוקד השירות בטלפון 1801-226-226

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד