עולה על מדים: נערת ישראל מתגייסת לצה"ל חודש לאחר הזכייה

טלי קרסנופולסקי, שזכתה לפני פחות מחודש בתואר נערת ישראל, מתגייסת היום לצה"ל כספורטאית פעילה. ביררנו איתה את כל הפרטים וגם מה עבר עליה מאז הזכייה

מעכשיו גם חיילת. נערת ישראל טלי קרסנופולסקי (צילום: ששון משה)
מעכשיו גם חיילת. נערת ישראל טלי קרסנופולסקי (צילום: ששון משה)

לפני פחות מחודש, ב13.7, עמדה טלי קרסנופולסקי, בת ה-18 במעמד מרגש כשזכתה בתואר נערת ישראל לשנת 2020. כעת היא זוכה למעמד מרגש אחר, כשהיא מתגייסת לצה"ל, ועוברת ממגרש הטניס למגרש המסדרים.

 

מתרגשת? 

"אני מתרגשת בטירוף שאני מתגייסת. הצבא תמיד היה נראה לי כמו משהו כל כך רחוק, ועכשיו זה קורה. עדיין לא נקלט לי איך הזמן טס כל כך מהר. ההתרגשות בשיא. אני מקווה שהשירות יעבור בטוב ובכיף".

 

"מתרגשת בטירוף". טלי במדים (צילום: אלבום פרטי)
  "מתרגשת בטירוף". טלי במדים (צילום: אלבום פרטי)

   

  כמה זמן תימשך הטירונות, ומה תעשי בצבא?

  "הטירונות תתקיים במחנה 80 ותימשך שלושה שבועות. אני מתגייסת כספורטאית פעילה בעקבות קריירת הטניס שלי. זה אומר שאני הולכת לעשות יומיות. שלוש פעמים בשבוע אוכל לצאת מוקדם מהבסיס, וכך במקביל אמשיך להתאמן כל יום ואמשיך להתחרות, שזה מה שרציתי. הגיוס כספורטאית פעילה נותן לי גם 90 יום בשנה שמוקדשים לתחרויות".

   

  את רגילה ללו"ז עמוס בגלל האימונים שלך. אבל עכשיו תצטרכי לשלב גם את הצבא יחד עם תואר נערת ישראל. איך זה יסתדר? 

  "אני רגילה ללו"ז עמוס ורגילה לשלב כמה דברים ביחד, ועכשיו יהיה לי גם את הצבא ואת התואר של נערת ישראל להוסיף ללו"ז שלי. אני מאמינה שאם מנהלים נכון את הזמן ועובדים בצורה מסודרת, אפשר לעשות ולהספיק הכל. יש לי יומן שבו אני רושמת את כל מה שיש לי, וכך אני מספיקה לעשות הכל בצורה הכי טובה שיש".  

   

  את מתגייסת רגע אחרי שזכית בתואר נערת ישראל. את מרגישה שזה שיבש לך את התוכניות?

  "האמת שבהתחלה קצת התבאסתי שאני מתגייסת מיד אחרי הזכייה כי רציתי קצת את הזמן שלי להיות עם החברים וליהנות מהזכייה, אבל בגלל הקורונה גם כך לא מתאפשר לצאת יותר מדי אז אני מעדיפה להתגייס בתקופה הזאת. גם מלכת היופי תהילה לוי התגייסה עכשיו וכך נהיה שתינו בשירות סדיר במקביל ונוכל להתמקד גם בתואר תוך כדי".

   

  מי מלווה אותך לבקו"ם?

  "ההורים שלי ילוו אותי. יותר מזה אני לא יודעת אם מותר, אבל בכל מקרה זה מספיק וחשוב לי ששניהם יהיו איתי שם".

   

  קיטבג במקום כתר. בדרך לבקו"ם (צילום: אלבום פרטי)
   קיטבג במקום כתר. בדרך לבקו"ם (צילום: אלבום פרטי)

    

   איך ההרגשה לאחר הזכייה בתואר נערת ישראל? 

   "וואו. ההרגשה מאז שזכיתי בתואר היא מטורפת. אני חושבת על כל התקופה שהייתה ועל כל התחרות שנמשכה כל כך הרבה זמן, ועכשיו שיצאתי ממנה עם תואר זה מטורף, וזה כיף גדול שבנוסף לתואר זכיתי גם להכי הרבה הצבעות מהגולשים. הקהל בחר בי וזו תחושה מדהימה להרגיש שאוהבים אותך ואת הדרך שלך".

    

   איך היה לחוות דברים חדשים כמו להתארח בתוכניות טלוויזיה ולהצטלם? 

   "היה לי ממש כיף להתארח בתוכניות הבוקר. זה משהו שעוד לא עשיתי, ופתאום כולם רואים את זה ושולחים לי צילומים, אומרים לי 'איזה כיף לראות אותך על המסך, איזו יופי את מדברת'. זה ממש מרגש".

    

   אילו תגובות קיבלת?

   "קיבלתי כל כך הרבה תגובות חמות מהעיר שלי, נהריה. וגם מראש העיר שלי, שהייתי איתו בפגישה והוא נורא אהב אותי. הרבה מזהים אותי, זה כיף גדול ומרגש. בכלל, התגובות לזכייה היו מאוד מרגשות. גם מאנשים שאני מכירה וגם מאנשים שאני לא מכירה. כולם ממש תמכו בו בצורה שלא האמנתי".

    

   עלו לך העוקבים בעקבות הזכייה?

   "כן, עלו לי העוקבים, במיוחד מכל הפרסומים של האינסטגרם. הרבה עמודים מחו"ל של מיס יוניברס העלו אותנו. במיוחד כשהגענו לרביעיית הגמר ופרסמו אותנו בהרבה מקומות, וכמובן אחרי הזכייה עצמה".

    

    

    
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד