בתנופת צמיחה: טיפול בהתקרחות במיצוי והזרקת תאי גזע משומן עצמי

לפני שאתה תולש בייאוש את מעט השערות שעוד נותרו לך, כדאי שתכיר את iHair, המציע טיפולים פורצי דרך בהתקרחות והשתלות שיער בסטנדרטים בינלאומיים

יש כיום מגוון פתרונות מתקדמים שיכולים לעזור לשיער שלך לצמוח מחדש (צילום: Shutterstock)
יש כיום מגוון פתרונות מתקדמים שיכולים לעזור לשיער שלך לצמוח מחדש (צילום: Shutterstock)

אתה בטח כבר מכיר את הסיפור הזה. אתה קם בבוקר, מעיף מבט מוטרד בכרית כדי לבדוק אם בזמן שישנת לא איבדת עוד כמה שערות. כשאתה מצחצח שיניים מול המראה באמבטיה, אתה עוצר מדי פעם כדי לבחון עוד יותר מקרוב את מצב המפרצים שגידלת לאחרונה. אתה מוטרד. מוטרד מאוד, ואתה אפילו יודע שהסטרס הזה מהמראה שלך יכול לגזור את דינם של עוד כמה זקיקים חיים שנותרו על הראש שלך. אבל רגע לפני שאתה מתייאש לחלוטין ועובר למראה המקריח, כדאי שתדע שיש כיום מגוון פתרונות מתקדמים שיכולים לעזור לשיער שלך לצמוח מחדש.

 

ד"ר שרית כהן. טכנולוגיה פורצת דרך למיצוי תאי גזע אנושיים לצורך טיפול בהתקרחות. (צילום: יניב יוסף)
  ד"ר שרית כהן. טכנולוגיה פורצת דרך למיצוי תאי גזע אנושיים לצורך טיפול בהתקרחות.(צילום: יניב יוסף)

   

  iHair, המרכז הארצי להשתלות שיער, הוקם על ידי ד"ר שרית כהן, מומחית בכירורגיה פלסטית אסתטית, במטרה לחולל מהפכה של ממש בתחום שהיה די פרוץ עד כה ולהציע לגברים ולנשים פתרונות מוכחים ומתקדמים בתחום השתלות השיער וטיפול בנשירה ובהתקרחות. הנה שלוש סיבות מצוינות לשמור על ראש פתוח ולהגיע למקום:

   

  1. מגוון טיפולים תחת קורת ראש אחת

  מנעד הטיפולים הרחב המוצע במרכז מאפשר להתאים לכל מטופל את השיטה המדויקת לו באופן אופטימלי. הפרוצדורה המרכזית היא השתלת שיער בשיטת FUE, ללא צלקות ובמראה טבעי, המתבצעת על ידי משתילי השיער המנוסים ביותר בישראל. לצד השתלות השיער מציע המרכז שורה של טיפולים משלימים במכשור ובחומרים המתקדמים ביותר, ובהם: הזרקת תאי גזע (ראו מסגרת), החדרת חומרים בלחץ אוויר, הידרפיישל וטיפולי PRP.

   

  2. סטנדרטים טיפוליים מחמירים

  כן, כן, גם אנחנו שמענו על השתלות שיער זולות בחו"ל. אבל לא תמיד הכל מסתכם בכסף, בייחוד כשזה נוגע לבריאות שלך וגם הפערים בין חו"ל לארץ לא כל כך גדולים כמו פעם. הטיפולים במרכז הארצי מבוצעים על פי הסטנדרטים הבינלאומיים המחמירים ביותר בניהולה של ד"ר כהן, החברה באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית, האיגוד האמריקאי לכירורגיה פלסטית ASPS, הארגון הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ואסתטית ISAPS וכן האיגוד הבינלאומי לכירורגיה דרמטולוגית ISDS.

   

  3. מעקב צמוד המבטיח תוצאות אופטימליות

  אפרופו חו"ל, בהנחה ששקלת ברצינות את הכיוון הזה למרות הקורונה, האם עצרת לרגע לחשוב מה יקרה בהמשך? ובכן, מסלול הצמיחה ב־iHair כולל ליווי מקצועי צמוד לפני התהליך, במהלכו ואחריו, המתחיל בבדיקת התאמה משוכללת שמבוצעת על ידי רופא מנוסה, ממשיך בהתאמת תוכנית טיפול אישית המתבססת על ניסיון מקצועי, מיומנות, ראייה אמנותית ושילוב טכנולוגיות, וכולל טיפולים משלימים מעצימים ומעקב אחר התוצאות. כל אלה מבטיחים תוצאה אופטימלית.

    

    

   טיפול מרפאתי בתאי גזע

   המרכז הארצי להשתלות שיער iHair מציג לראשונה בארץ טכנולוגיה פורצת דרך למיצוי תאי גזע אנושיים לצורך טיפול בהתקרחות. זאת באמצעות מערכת מתוחכמת, מעוגנת פטנט, המאפשרת מיצוי תאי גזע בריכוז גבוה משומן עצמי, כך שיהיה אפשר להזריק אותם ישירות לקרקפת ללא צורך בחדר ניתוח, בטיפול מרפאתי נגיש, מהיר ויעיל. "הטיפול מוביל לחידוש הרקמות החיוני ליצירת כלי דם ולעיבוי עור הקרקפת", מסבירה ד"ר כהן, "בעל אפקט נוגד דלקת המונע את הרס זקיקי השיער ואפקט אנטי אנדרוגני, וללא תופעות לוואי, בניגוד לטיפול התרופתי".

    

    
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד