ספטמבר של ריהאנה: מככבת על כל המהדורות של הרפר'ס בזאר בעולם

לרגל הגיליון החשוב ביותר בשנה, זכתה הזמרת האופנתית לכבוד מיוחד: תמונותיה מופיעות על שערי כל 26 הגרסאות השונות של המגזין - מארצות הברית ועד קזחסטן

איתי יעקב

|

05.08.20 | 09:54

יומיים לאחר שהוצאת קונדה נאסט, המו"ל האחראי על מגזין ווג, הכריז כי כל 26 המהדורות הבינלאומיות של גיליונות אוגוסט וספטמבר של המגזין יוקדשו למילה Hope (תקווה) - המתחרים מקבוצת הרסט, המו"ל של מגזין הרפר'ס בזאר, הטילו פצצה משלהם. לא תקווה בזמנים מורכבים אלה, כי אם את ריהאנה, מכוכבות הפופ הגדולות בעולם, שתככב על שערי גיליונות ספטמבר של 26 המהדורות הבינלאומיות של המגזין: מארצות הברית ועד יפן, מסרביה ועד קזחסטן.

 

 

עד כה פורסמו ארבעה שערים של המגזין - ארצות הברית, בריטניה, ספרד וגרמניה - חלקם עם תמונה שונה, בין גרמניה לספרד שונה העיצוב הגרפי. בהמשך יתפרסמו שערים נוספים, אם כי יש להניח כי גיליונות של מדינות קטנות יחלקו שערים זהים. על ההפקה הופקד צוות נשי: כל אחד מהשערים צולם על ידי גריי סורנטי, בתו של צלם האופנה האגדי מריו סורנטי, ועל העיצוב האמנותי הופקדה ג'ן בריל. הצילומים כולם נערכו באווירה ביתית, כאשר בעוד ריהאנה לבושה בגדי מעצבים של שאנל, מיו מיו ושל המותג שלה, Fenty, היא מבצעת פעולות "ביתיות" כמו החלפת נורה, זורקת את האשפה לפח וכדומה.  

 

 

במגזין הסבירו את הבחירה בריהאנה בת ה-32 כאייקון עכשווי, בטח בימים כאלה של חוסר ודאות בעקבות מגיפה עולמית, בכך שהיא משדרת אותנטיות. "מתחת לכיסוי של כוכבת גדולה, גיבורת-על ממגנטת, רובין ריהאנה פנטי (שמה המלא של הזמרת, א"י) היא אמיתית. לא מזויפת, אלא אמיתית-אמיתית", כתבה קאהלנה ברפילד בראון. "למרות התהילה, היא הצליחה איכשהו תמיד להישאר עם הרגליים על הקרקע. תמיד הרגשתי שהיא אחת מאיתנו. עם יותר מ-85 מיליון עוקבים באינסטגרם, ריהאנה מעולם לא נרתעה מהשימוש בפלטפורמה כדי לדבר אמת ולבקר את השלטון".

 

 

 

   

  ואיך נראו הזוגות האופנתיים ביותר בעולם בכל הזמנים?

  משנת 1940 ועד 2020: איך נראו הזוגות האופנתיים ביותר בכל עשור. לחצו על התמונה לכתבה המלאה (צילום: rex/asap creative)
  משנת 1940 ועד 2020: איך נראו הזוגות האופנתיים ביותר בכל עשור. לחצו על התמונה לכתבה המלאה (צילום: rex/asap creative)

   

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד