אם אי אפשר ליפסטיק, תעשי קוקיות. התסרוקת המושלמת מתחת למסכה

טרנד הקוקיות המלופפות חזק בפעולה ועושה כבוד למסכה. אז בדקנו: מי עושה אותו יותר טוב, נועה קירל או ג'נפיר לופז? וכמובן איך לעשות את זה לבד בבית

אל תתני למסכה להפריע לסטייל שלך (צילום: Shutterstock)
אל תתני למסכה להפריע לסטייל שלך (צילום: Shutterstock)

בתקופה שבה את רוב היום אנחנו מבלות עם מסכה על הפנים, זה הזמן לתת לשיער לגנוב את ההצגה, ולהשקיע בתסרוקות שימשכו אליהן את הפוקוס. האחרונה להציג השראה לתסרוקת שכזו היא הזמרת נועה קירל, שפרסמה תמונה שלה בפרשנות טרנדית לקוקיות (בעבודה של מעצב השיער שי הללי זיו), תסרוקת שמעבר להיותה טרנדית ומלאת שיק, גם מאפשרת להקל על עטיית המסכה (צריך לחשוב פרקטי! נסו להניח את הגומי על הגולגול במקום על האוזניים).

 

לחצו על החיצים כדי לדפדף בתמונות ולראות את לוק הקוקיות של נועה  

 

שימי אזוט, מעצב שיער שוורצקופף פרופשיונל, מלמד אותנו איך לאמץ את הטרנד ולהיראות מיליון דולר:

"ה'דאבל־באנס' מעניקים תחושה של אופנה עלית משולבת באופנת רחוב, כשהתסרוקת מתאימה ליום ולערב, ואפשר לקחת אותה להמון כיוונים, בתנאי שעושים את זה נכון. המפתח לתסרוקת הוא הבלגן, הרישול. המטרה היא ליצור תחושה של 'לא התכוונתי ויצא לי מדהים'. כך תעשו זאת:

  • נתחיל בלסרק את השיער ולחלק אותו לשני חלקים, באמצעות שביל ישר באמצע.
  • נאסוף כל חלק לקוקו, נמקם אותו גבוה וצמוד לאחורי הראש.
  • נגלגל את קווצות השיער סביב הגומייה עד לקצה, נעטוף בעוד גומייה ונחזק בסיכת סבתא במידת הצורך. שימו לב - ליפוף השיער סביב הגומייה לא צריך להיות הדוק, להפך, הוא צריך להיות משוחרר כדי ליצור את תחושת הרישול. בנוסף, אני ממליץ להוציא קצת קצוות בייבי (קצוות השיער הקטנות שסביב מסגרת הפנים), שנותנות עוד חיזוק למראה הלא מתאמץ שאנחנו רוצות להשיג.  

  

הקוקיות של ג'יי לו 

View this post on Instagram

Baby hairs and moñitos ✨✨

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

 

תסרוקת הקוקיות שג'ניפר לופז העלתה לאינסטגרם היא בדיוק ההשראה שהיינו צריכות עכשיו – הרי מדובר בתסרוקת המושלמת למי שחצי מהפנים שלה מכוסות במסכה (לא סתם נועה קירל עשתה את זה קודם!):

  • אמירה אופנתית זכירה המתמקדת רק בחלק העליון של הראש, יש? יש.
  • השיער כולו אסוף כמו שכדאי באוגוסט הישראלי? אסוף.
  • קל לעשות את זה לבד בבית? קל (אם כי ג'יי־לו שלנו נעזרה באיש מקצוע).
  • משהו להביא בחשבון: נסו לאסוף גם את השיער שבורח לכיוון המצח, ובכל מקרה אל תחקו את ג'יי־לו ואל תכנו את השיער הזה באינסטגרם "שיער תינוקות". במקרה שלה זה לא עבר בשלום (בין התגובות: "חמודה, שיער התינוקות הזה כבר יצא לפנסיה"). 

 

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד