בעקבות ג'ניפר לופז: כך תחזרי לשורשים ותטפחי תלתלים מושלמים

הזמרת בת ה-51 שוב מוכיחה שהיא ג'ני מהבלוק: נתפסת בעין העדשה ב"לוק קורונה" מתולתל, בלי החלקה ובלי עניינים. מתחשק לך גם? הנה כל הטיפים שיעזרו לך במשימה

לופז. קמה בבוקר עטתה מסכה ויצאה לרחוב. מצדיעים לך (צילום: splashnews/asap creative)
לופז. קמה בבוקר עטתה מסכה ויצאה לרחוב. מצדיעים לך (צילום: splashnews/asap creative)
אחת מהתופעות הבולטות בתקופת הקורונה הייתה התגייסות הסלבז בכל העולם והפצת המסר שכולנו בזה יחד. אנחנו מודים, כשהכוכבים הגדולים בהוליווד שרו לנו מהאחוזות רחבות הידיים שלהם, זה פחות קנה אותנו, אבל כשסלבריטיז כמו ג'ניפר לופז נצפות בנטורל שלהן, נטולות החלקות, תוספות ואיפור, או במילים אחרות - כל מה שצוות הגלאם שלהן עושה עבורן ביום יום, אנחנו מצליחות להשתכנע!

 

לופז נצפתה בשבוע שעבר בהמפטונס, רגע לפני יום הולדתה ה-51 בזמן חופשה משפחתית, בלוק טבעי המזכיר את המראה שלה בקליפ המחווה לסרט "פלאשדאנס" משנת 2011.

 

 

בעוד שאנחנו רגילים לראות את הזמרת הספורטיבית בטייץ' וסניקרס, דווקא השיער הפזור והמתולתל סיפק הפתעה מרעננת שאנחנו מקוות לראות יותר. ג'ניפר, אגב, היא לא היחידה שהקורונה השפיעה על הפריזורה שלה, כשיותר ויותר מפורסמות נוטשות את הפן והמחליק ונותנות לשיער הטבעי שלהן דרור.

 

גם שלומית מלכה עברה למראה מתולתל

 

8 טיפים לטיפוח התלתלים:

אספנו מספר טיפים ועצות ממומחי השיער של "לוריאל פרופסיונל", עבור ג'ניפר, ולכל אלו שהתברכו בשיער מתולתל ורוצות לשמור ולטפח אותו כדי שהוא לא ייאבד את צורתו. כך תשמרו על תלתל סגור, קופצני, ויפה:

 

1. מקורו של התלתל מצוי בלב ליבה של שורש השיערה, ובאופן יציאת השיערה מתוך הקרקפת. בניגוד למיתוס השכיח, תלתל לא ניתן "לבנות". מי שלא התברכה בשיער מתולתל, לא תהיה בעלת תלתלים ולא משנה באילו חומרים תשתמש.

 

2. לשמירה על התלתל אנו נדרשים לשני תנאים הכרחיים: הראשון - מניעת חדירת לחות לתוך השיערה – על מנת שהקשר שאחראי למבנה התלתל לא ייפגם. והשני, הזנת השיער ומניעת יובש, מכיוון שיובש יוצר חשמל סטטי והתקרזלות השיער. כמו כן, הענקת גמישות ואלסטיות לתלתל (בדיוק כשם שקפיץ צריך להיות משומן ולא חלוד ע"מ שיהיה קפיצי).

 

3. בקיץ, העלייה ברמת הלחות מובילה לפגיעה קשה יותר בתלתל, כמו גם השמש שמייבשת את השיער. יש להשתמש במוצרים בעלי פעולה נוגדת לחות מצד אחד, אך מזינים מצד שני.

 

4. שיער מתולתל זקוק להוצאת קשרים בכל חפיפה, אבל לא כל מברשת לא יעילה עבור שיער מתולתל. מומלץ להשתמש במברשות שיער שאינן צפופות, במידה ואין ממש קשרים מומלץ להבריש את השיער באמצעות האצבעות בזמן החפיפה.

 

5. לא לאסוף את השיער כשהוא רטוב, מאחר הכלור במים מייבש את השיער. לאחר החפיפה מומלץ להגיע לרמת ייבוש של 50% כדי לתת לתלתל להתעצב באופן חופשי ולקבל ייבוש טבעי, שיעזור לשמור טוב יותר על צורתו ומבנהו הטבעי.

 

6. לעיצוב עמיד לאורך זמן, רצוי למשוח את השיער במוס עדין או בקרם לחות לתלתלים עדין, כדי לשמור על תלתל טבעי עוד מהחפיפה ולא לבטל את אפקט המסכה, למראה מבריק, אלסטי וקליל על הראש.

 

7. במהלך הקיץ מומלץ להשתמש במוצרי טיפוח המגינים על השיערה לפני היציאה לשמש, ובכל יציאה מהבית, בייחוד אם הולכים לים או לבריכה, כדאי לחבוש כובע.

 

8. מומלץ לגזור את קצוות השיער מפעם לפעם, כדי להעניק לו רעננות ומראה קופצני יותר.

  

 
 

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד