אתם בחרתם: טלי קרסנופולסקי העפילה לגמר מלכות היופי

לאחר קרב צמוד ומאות אלפי הצבעות, שחקנית הטניס בת ה-18 מנהריה קיבלה את מירב קולות הגולשים והבטיחה את מקומה בגמר תחרות מלכת היופי 2020

קיבלה את קולות המצביעים והעפילה לגמר. טלי קרסנופולסקי (צילום: טל שחר)
קיבלה את קולות המצביעים והעפילה לגמר. טלי קרסנופולסקי (צילום: טל שחר)

אחרי קרב צמוד במיוחד ואינספור הצבעות שזרמו לאתר תחרות מלכת היופי 2020, רק אחת קיבלה כרטיס לגמר הגדול. 12 בנות הנבחרת עבדו קשה כדי לגייס את הקהל להצביע עבורן. כעת ההצבעה הסתיימה והגולשים קבעו: מי שקיבלה את מירב הקולות ונכנסה לרביעייה הסופית היא טלי קרסנופולסקי, בת 18 מנהריה, שמסיימת בימים אלה את לימודיה בתיכון.

 

"ברגע שהודיעו לי שעליתי לגמר הייתי בהתרגשות שיא", סיפרה לנו לאחר שקיבלה את הבשורה. "הייתי הכי שמחה בעולם. זה הראה לי שעבודה קשה משתלמת כי באמת השקעתי הרבה. ביקשתי מכל מי שאני מכירה שיצביע לי, חברים, משפחה. שיתפתי הרבה באינסטגרם, וגם בפייסבוק שבדרך כלל אני לא משתמשת בו. פרסמתי אפילו בקבוצות של נהריה. כולם נרתמו וקיבלתי המון פרגון ותמיכה. אני מתרגשת בטירוף". 

  

מדורגת במקום השלישי בקטגוריה שלה בטניס (צילום: שוקי דקל)
  מדורגת במקום השלישי בקטגוריה שלה בטניס (צילום: שוקי דקל)

   

  קרסנופולסקי היא שחקנית טניס מקצועית, המדורגת במקום השלישי בארץ בקטגוריה שלה, ונוסעת מדי יום מנהריה לתל-אביב כדי להתאמן. "התחלתי להתאמן בטניס מגיל 6, בהתחלה בתור תחביב, עד שבשלב מסוים ההתחלתי להתאמן באופן יומי בצורה מקצועית. בגיל 12 זכיתי במקום הראשון בתחרות ארצית, בעקבותיה נסעתי לייצג את המדינה באירופה". היום היא ממשיכה עם הטניס ובמקביל החלה לדגמן. בעקבות התחרות היא משקיעה היום יותר בדוגמנות ובצילומים. "תחרות מלכת היופי זה משהו שתמיד רציתי, וזה יכול לקדם אותי ולפתוח לי עוד הזדמנויות".

   

   היא רגילה לסדר יום עמוס מאוד, ולכן סיפרה שבתקופת הסגר היה לה קשה למלא את כל הזמן הפנוי שהגיע בהפתעה בעקבות משבר הקורונה. "ניסיתי לקחת את הדברים הטובים כמו לבלות עם המשפחה שלי וללמוד דברים חדשים", היא מספרת. בעתיד היא רוצה להישאר בתחום הספורט ולעבוד כמאמנת כושר, ולעזור לאנשים בעלי מוגבלויות וצרכים מיוחדים.

    

   

  את ההודעה על עלייתה לגמר קיבלה לצד שאר בנות הנבחרת, שהגיעו היום למלון הילטון בתל-אביב ליום המרכזי של התחרות - יום השיפוט, בו הן נפגשו עם שופטי התחרות, בהם העורכת האחראית של לאשה הגב' מרים נופך מוזס, מלכת היופי במיל' רוית אסף, הסטייליסטית ליאת אשורי ועוד.

   

  לאחר ההודעה ביום השיפוט (צילום: דנה קופל)
   לאחר ההודעה ביום השיפוט (צילום: דנה קופל)

    

   ביום חמישי הקרוב נדע מי יהיו שלוש המתמודדות הנוספות שיעלו לרביעיית הגמר, וההכרזה על מלכת היופי של ישראל לשנת 2020 תיערך ביום שני (13.7) באתר ynet ו"לאשה".

    

   כדי להכיר את שאר בנות הנבחרת, לחצו כאן

    

    

    

    
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד