"השאיפה שלי היא להפוך את טיפולי הלייזר נגישים לכל כיס"

תשכחו מכאב וממינוס בבנק. לסילבי חיים, הבעלים של Sil-Laser, יש חדשות בשבילכם: הסרת שיער בלייזר הרבה יותר מהירה וקצרה והרבה פחות יקרה ממה שחשבתם

 "המכון שלנו מתמחה בהסרת שיער בלבד בטכנולוגיה המתקדמת בעולם והייחודיות של טיפולי הלייזר אצלנו מתבטאת גם ברובד האישי וגם ברובד המקצועי", סילבי חיים (צילום: עמיר צוק, סגנון: לימור ריחנה)
"המכון שלנו מתמחה בהסרת שיער בלבד בטכנולוגיה המתקדמת בעולם והייחודיות של טיפולי הלייזר אצלנו מתבטאת גם ברובד האישי וגם ברובד המקצועי", סילבי חיים (צילום: עמיר צוק, סגנון: לימור ריחנה)

"כמי שהגיעה מבית לא פשוט מבחינה כלכלית, השאיפה שלי הייתה, ועודנה, להפוך את טיפולי הלייזר נגישים לכל כיס - שלא ייחשבו למותרות. אין לי ספק שאיכות החיים משתפרת פלאים הודות להסרת השיער בלייזר", אומרת סילבי חיים, טכנאית לייזר בהכשרתה והבעלים של Sil-Laser - מכון להסרת שיער בלייזר. "המכון שלנו מתמחה בהסרת שיער בלבד בטכנולוגיה המתקדמת בעולם והייחודיות של טיפולי הלייזר אצלנו מתבטאת גם ברובד האישי וגם ברובד המקצועי".

 

למה הכוונה? כיצד זה בא לידי ביטוי?

"מבחינת ההיבט המקצועי אני עובדת עם המכשיר המתקדם בעולם בתחום. ידית המכשיר מגיעה עד למינוס 11 מעלות, כך שפעולת הסרת השיער היא נטולת כאבים. מעבר לכך, ובניגוד למכשור אחר, ניתן להבחין בתוצאות חד-משמעיות כבר מהטיפול הראשון. מובן שחשוב לשמור על שגרת טיפולים כי טיפול חד-פעמי עדיין אינו מספיק, לצערי, והשיער יצמח שוב. בנוסף, החידוש שממנו הלקוחות שלי הכי מרוצות הוא שניתן להשתזף ועדיין לעבור טיפולי לייזר ללא כוויות וללא נזקים, רק חשוב לא להיחשף לשמש 48 שעות לפני ואחרי הטיפול. ביחס להיבט האישי, אני אוהבת אנשים ונהנית לראות לקוחות מרוצות. חשוב לי שהן ירגישו בבית כשהן מגיעות לכאן. אחרי הכל, להתפשט זה לא עניין של מה בכך, ואני לא רוצה שירגישו מובכות מולי או מול המטפלות האחרות. המטופלות שלי הן לגמרי חברות".

 

"הסרת שיער בלייזר לגברים הפכה כיום לטרנד מוביל. מגיעים אליי גברים רבים שאינם מרוצים מהשיעור בגופם, אבל עד היום חששו מהכאבים הכרוכים בטיפול"
מהם החידושים בשנים האחרונות בעולם הלייזר?

"בעבר המכשור להסרת שיער היה מכאיב מאוד והטיפולים היו ארוכים ומייגעים. אחד מהחידושים הבולטים הוא קיצור משמעותי של זמן הטיפול. כיום טיפול לכל הגוף אורך כ-20 דקות, וכאמור, על פי רוב, איננו מכאיב כלל".

 

מה כדאי וחשוב לדעת על טיפולי הסרת שיער בקיץ?

"ללא קשר לטיפולי לייזר רצוי להקפיד על מריחת מסנן קרינה בעל מקדם הגנה 30 SPF כדי לשמור על המלנין ולא לגרום לנזקים עתידיים. אני תמיד מסבירה ללקוחות שלי שניתן להשתזף גם עם קרם הגנה. כך השיזוף יהיה איכותי יותר ולא ילווה בכוויות ובקילופי עור ויישאר לטווח ארוך יותר".

 

מהם הטיפולים הכי חמים בימים אלה?

"הסרת שיער בלייזר לגברים הפכה כיום לטרנד מוביל. מגיעים אליי גברים רבים שאינם מרוצים מהשיעור בגופם (בעיקר בכתפים, בחזה ובבטן), אבל עד היום חששו מהכאבים הכרוכים בטיפול. זאת בשונה מנשים, שמוכנות לסבול כל כאב כדי לקבל גוף חלק ונקי משיערות. הדוגמה הכי טובה שאני יכולה לתת היא בעלי. במשך שנים התחננתי שייתן לי להסיר לו את השיער בחזה והוא לא היה מוכן. היום הוא הלקוח הכי מתמיד שלי. בנוסף יש לי חבילת טיפולים מאוד משתלמת לנשים שהרוב המוחלט של הלקוחות שלי רוכשות".

 

מה תמיד שואלים אותך?

1. זה כואב? (לרוב המוחלט של הלקוחות הטיפול אינו כואב).

2. כמה זמן הטיפול נמשך? (תלוי, זה משתנה בין אזור לאזור בגוף. למשל, טיפול בית שחי נמשך כ-3 דקות וברגל כ-10 דקות. בממוצע כ-20 דקות לכל הגוף).

3. האם הסרת השיער היא לצמיתות? (התוצאות מצוינות אבל אין אפשרות להתחייב להסרה לצמיתות מכיוון שבמהלך החיים יש שינוי של ההורמונים בגוף).

4. זה יקר? (לא ממש. יש לי חבילת טיפולים מאוד משתלמת לנשים שהרוב המוחלט של הלקוחות שלי רוכשות)".

 

חמישה צעדים לתוצאה הטובה ביותר בטיפולי הסרת שיער בלייזר:

1. להשתמש בסכין גילוח איכותית (לא סכין חד פעמית).

2. לעבור לדאודורנט ללא אלכוהול.

3. להקפיד על מועדי הטיפולים ולא לפתוח פערים.

4. לגלח את אזורי הטיפול יום לפני הביקור במכון. כך שבמקרה של פציעות מהגילוח החתך יספיק להיסגר.

5. לאחר טיפול לחכות לפחות שבוע לפני גילוח נוסף (אם השיער מאוד מאוד מפריע ניתן לגלח אותו).

 

 

Sil-Laser – מכון להסרת שיער בלייזר I כתובת: רחוב הבנים 89, נס ציונה I טל': 08-9141717 I פייסבוק: סיל לייזר I אינסטגרם: sil_laser

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד