מלכות היופי והקורונה: מי נדבקה, מי בבידוד ומי מחכה לתוצאות הבדיקה?

קארין עליה שנכחה השבוע במסיבת יום ההולדת של טיטי, התגלתה כחיובית לקורונה. גם טיטי עצמה נדבקה, ורתם רבי בבידוד ומחכה לתוצאות. מבולבלים? נעשה לכם סדר

מלכת המסיבה נדבקה. טיטי איינאו (צילום: אלכס ליפקין, סגנון: לימור ריחנה)
מלכת המסיבה נדבקה. טיטי איינאו (צילום: אלכס ליפקין, סגנון: לימור ריחנה)

טיטי איינאו, מלכת היופי במיל' היא אחת המלכות האהובות עלינו. לכן גם לא נעלבנו כשלא הוזמנו לחגיגות יום ההולדת המפוארות שלה לפני שלושה ימים. להפך, פירגנו מרחוק. עכשיו מתברר שהריחוק החברתי (וכל מי שלא הוזמן בשל הצורך בהתכנסות מצומצמת) חסך לעצמו בידוד קורונה או אף יותר מזה.

 

איינאו, שחגגה את יום הולדת ה-29 בקומה ה-47 של בניין מפואר עם מופע אומנותי מושקע, הזמינה חברים קרובים במיוחד כמו שי מיקה יפרח, אירה דולפין, אלכסה דול ושירלי בוגנים. בין המוזמנות היו כמובן נציגות מתחרות מלכת היופי לדורותיה כמו קארין עליה, רומי נסט, רתם רבי וילנה ראלף.

 

כעת מתברר כי במסיבה נכחו שלושה חולי קורונה מאומתים, אחת מהן היא עליה שרק היום (רביעי) קיבלה תשובה חיובית שחלתה אחרי מספר ימים שבהם חשה ברע. היום גם התברר שטיטי חלתה בקורונה וכי כל באי המסיבה התבקשו להיכנס לבידוד של שבועיים ולעבור בדיקות קורונה במרכזי הערים על מנת לקטוע את שרשרת ההדבקה.

 

קיבלה תשובה חיובית. קארין עליה (צילום: לורן עליה)
  קיבלה תשובה חיובית. קארין עליה (צילום: לורן עליה)
   

   

  רתם רבי, מלכת היופי במיל' היא אחת מהמשתתפות שהתבקשו להיכנס לבידוד במיידי עד שתוכל לעבור את בדיקות הקורונה ולקבל את התוצאות. לשאלתנו לגבי מצבה הרפואי היא מסרה 'אין תגובה'.

   

  קארין עליה, שכאמור קיבלה תוצאה חיובית הבוקר, מסרה: "קיבלתי רק היום את הבשורה על זה שאני חיובית לקורונה ואני עוד מנסה להבין איך אתמודד עם זה. אני מבקשת שתשמרו על עצמכם. תחבשו מסכה, תשמרו מרחק, תשמרו על הגיינה. תקשיבו להוראות".

   

  מחכה לתוצאות. רתם רבי (צילום: איתן טל, הפקה וסטיילינג: קרן נפתלי)
   מחכה לתוצאות. רתם רבי (צילום: איתן טל, הפקה וסטיילינג: קרן נפתלי)

    

   איינאו כתבה היום בעמוד האינסטגרם שלה: גם אני אמרתי לי זה לא יקרה, למרות שחגגתי בצורה הכי מצומצמת, אבל זה קרה. לפני כמה ימים ערכתי מסיבת יום הולדת בבית פרטי, באופן הכי מצוצמם שיש ועל פי כל ההנחיות והנהלים. כל מי שהגיע התחייב בפניי כי הוא חש בטוב וללא כל תסמינים, אך למרות זאת, שהו שם כמה חולים שלא ידעו כי הם נושאים את הנגיף. אני ממליצה לכלום לשמור על ההנחיות ולא להיות גיבורים גדולים כי זה ממש לא מצחיק, הקורונה הגיע גם אליי, ולצערי הרב אתמול עשיתי בדיקה ויצאתי חיובית למרות שלא חשתי בתסמינים מיוחדים. כל מי שהיה אצלי במסיבה תלכו להיבדק ועד קבלת התשובה, תיכנסו לבידוד בבקשה. רק בריאות".

    

   הפוסט שהעלתה טיטי בעמוד האינסטגרם שלה: 

    

    

    
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד