צילום: סם יצחקוב

שיר נקש

נשות קריירה מספרות על הנוסחה האישית שלהן לקריירה משגשגת וחיים מאושרים, ואיך להפוך את משבר (הקורונה), למנוף של צמיחה. והפעם: אמנית הגבות שיר נקש

"כשמדברים על מיקרו-פיגמנטציה מדברים על אמנות, אני משתדלת להביא את הסטייל והסגנון שמייחדים אותי בציור, גם לטיפולים". שיר נקש (צילום: אלעד אדמוני)
"כשמדברים על מיקרו-פיגמנטציה מדברים על אמנות, אני משתדלת להביא את הסטייל והסגנון שמייחדים אותי בציור, גם לטיפולים". שיר נקש (צילום: אלעד אדמוני)

שיר נקש, מובילת הטרנדים החמים בתחום הביוטי: מומחית בעיצוב ושיקום הגבות, מאסטר, והכי מבוקשת בתחום המיקרובלידינג.

 

מהו מיקרובליידינג?

״טכניקה פורצת דרך בתחום המיקרו-פיגמנטציה, המחקה שערות באזורים דלילים וריקים בגבות״.

 

כולם מגדירים אותך כאמנית גבות, מה האמנות בזה, הסבירי?

״אני מציירת מגיל צעיר בסגנון פריסטייל. כשמדברים על מיקרו-פיגמנטציה מדברים על אמנות, אני משתדלת להביא את הסטייל והסגנון שמייחדים אותי בציור, גם לטיפולים שאני מבצעת על לקוחות, חשוב לי שהתוצאה הסופית תהיה מדויקת וטבעית, ממש כמו שיער אמיתי״.

 

איך את קובעת את השיטה לכל לקוחה?

״תחום המיקרו-פיגמנטציה הינו תחום רחב המכיל מגוון טכניקות. אני מתחשבת במספר אלמנטים אשר משפיעים על בחירת הטכניקה, כגון: איבחון עור המטופלת, גוון השערה הטבעית שלה, וצפיפות השערה בגבות״.

 

כמה זמן מחזיקה השיטה?

״עמידות הטיפול משתנה מלקוחה ללקוחה, והינה אינדיבידואלית, אך בממוצע השיטה מחזיקה בין חצי שנה לשנה וחצי״.

 

למי זה מתאים?

״ישנן נשים רבות הסובלות מדלילות באיזור הגבה, מגבות א-סימטריות או כאלה החולמות לשנות צורה, לכן זה מתאים לקהל נשים רחב ומגוון״.

 

 (צילום: באדיבות שיר נקש)
  (צילום: באדיבות שיר נקש)

   

  ישנה תחרות רבה, למה לבחור דווקא בשיר נקש?

  ״האסוציאציה הראשונה שעולה כשאומרים: שיר נקש, זה גבות, זה פשוט הולך יחד. נשארתי נאמנה לאהבתי, ולא התפזרתי לתחומים נוספים. מאחר ואני הולכת להשתלמויות רבות, אני נחשפת לטכניקות חדשות שלהן אני מוסיפה את הקו הייחודי שלי, לכן לקוחה שמגיעה אליי יודעת שתקבל גבות עכשוויות, בסגנון טבעי ומוקפד״.

   

  בתור אשת קריירה מצליחה, האם את חשה שמגפת הקורונה פגעה בך?

  ״מגפת הקורונה השפיעה לדעתי על רוב האוכלוסיה, ובפרט על העצמאיים. המכון שלי היה סגור חודשיים, מה שגרם לביטולי תורים ושינוי מועדי קורסים.זה ממש כמו להקים עסק מחדש. אני שמחה להגיד ששבנו לפעילות מלאה, ואני חדורת מוטיבציה לעתיד לבוא״.

   

  האם מבחינתך הגעת אל היעד שהצבת לעצמך?

  ״יכולה להגיד שהשמיים אינם הגבול עבורי ואני חולמת בגדול. יש פרויקט גדול שאני עובדת עליו כבר תקופה, ומקווה שאוכל לחלוק פרטים נוספים, ממש בקרוב!״

   

  ״מאחר ואני הולכת להשתלמויות רבות, אני נחשפת לטכניקות חדשות שלהן אני מוסיפה את הקו הייחודי שלי, לכן לקוחה שמגיעה אליי יודעת שתקבל גבות עכשוויות, בסגנון טבעי ומוקפד״

   

  shireyebrows@gmail.com

  03-6009531/2, 052-2392223 | ת״א, דרך מנחם בגין 132, מתחם עזריאלי

  www.shirnakache.com

  שיר נקש אינסטגרם: shir nakache

  פייסבוק: shir nakache שיר נקש

   

   

  הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
  הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד