צילום: סם יצחקוב

מיכל לוי

נשות קריירה מספרות על הנוסחה האישית שלהן לקריירה משגשגת וחיים מאושרים, ואיך להפוך את משבר (הקורונה), למנוף של צמיחה. והפעם: מיכל לוי

"אני אוהבת ליצור, להשפיע ולראות את השינוי בתלמידותיי". מיכל לוי, מייסדת ומנהלת ה׳בית שלך להצלחה׳ - סטודיו למחול, כושר ואורח חיים בריא  (צילום: עמיר צוק, איפור: רונית יולזרי )
"אני אוהבת ליצור, להשפיע ולראות את השינוי בתלמידותיי". מיכל לוי, מייסדת ומנהלת ה׳בית שלך להצלחה׳ - סטודיו למחול, כושר ואורח חיים בריא (צילום: עמיר צוק, איפור: רונית יולזרי )

מיכל לוי, מייסדת ומנהלת ה׳בית שלך להצלחה׳ - סטודיו למחול, כושר ואורח חיים בריא.

 

ספרי קצת עלייך ועל הכשרתך המקצועית.

״בת 31, מראש פינה, בעלת תואר ראשון במינהל עסקים וספורט, מאמנת לקידום בריאות וכושר, ומורה למחול. החזון שלי ושל הסטודיו, ללמד ולהעצים תלמידות לאורח חיים בריא, הישגיות, דימוי גוף חיובי, בטחון וערך עצמי גבוה. ראייה בסטודיו כמיקרו של החיים ומרחב מעצב אישיות. אני עובדת בגישת אימון יחודית, המשלבת ערך מוסף של חיזוק חוסן מנטלי, הצבת יעדים והגשמה אישית״.

 

ספרי לנו איך נולד החלום לעסוק בתחום זה?

״מחול וכושר, זה משהו שליווני בכל שלב בחיי. כתלמידת מחול, ראיתי את יכולת ההשפעה דרך עולם המחול על הדור הבא, וידעתי שהייעוד שלי הוא להשתמש בעולם המחול כפלטפורמה חינוכית ומעוררת השראה, עבור תלמידות נוספות בעתיד״.

 

מה הינך הכי אוהבת בעבודתך?

״ליצור, להשפיע ולראות את השינוי בתלמידותיי לאורך השנים. להגביר אצלן את האומץ לנסות דברים חדשים ואת ההבנה שלכל אחת

״התלמידות לומדות למדוד כישלון והצלחה ובעיקר לא לוותר לעצמן כשקשה להן. דגש על פיתוח המודעות ליכולות האישיות והפיזיות, המלווה בזיהוי המגבלות וההזדמנויות העומדות בפני כל אחת, המעניק את הדרך לפריצת הגבולות״

אחריות אישית, כלפי עצמה ואחריות הדדית בכוח להשפיע, על חברותיה לקבוצה ולהוות להן מקור אנרגיה ודלק, המסייעים בהתמודדות עם האתגרים. המטרה הייתה לייצר עבורן בית, מרחב בטוח, עוטף ותומך, המאפשר לכל אחת לבוא לידי ביטוי בצורה בה תוכל להתפתח ולהתבטא בחופשיות, ללא מסכות. בית שרואה לעומק, בתוך מכלול ה"דיירות בו", כל אחת בפני עצמה״.

 

הישג שאת גאה בו במיוחד

״בכל שנה אני מעלה מופע סיום. לפני כשנתיים החלטתי להעלות מופע מחול נוסף באמצע השנה שהכנסותיו תהיינה לתרומה. זוהי השנה השנייה שאנחנו מעלים 2 מופעים שונים במהלך השנה. ההכנות לקראת מופע ההתרמה נותן המון ערכים לתלמידות, מחבר אותן לקהילה ותורם לתחושת המחויבות שלהן להיות מודל לסביבתן. להעלות 2 מופעים חדשים בשנה אחת, זהו הישג אדיר עבורי ועבור התלמידות״.

 

מה מבדל אותך ממתחריייך?

״התלמידות לומדות למדוד כישלון והצלחה, ובעיקר לא לוותר לעצמן כשקשה להן. דגש על פיתוח המודעות ליכולות האישיות והפיזיות שלהן, המלווה בזיהוי המגבלות וההזדמנויות העומדות בפני כל אחת, ומעניק את הדרך לפריצת הגבולות. דבר המאפשר פיתוח מסוגלות אישית, אותה ניתן להטמיע ולקחת כצידה לדרך, לכל תחום בחיים בהמשך. במקביל, ברגישות, לתת לכל אחת להצמיח את הכנפיים האישיות שלה, בדרך הנכונה לה ביותר״.

 

איך מתמודדים בזמן משבר (הקורונה) ושומרים על קהל הלקוחות?

״כשאת עושה את מה שאת באמת אוהבת ומאמינה בו, המשבר עובר על ידך. כשאת נותנת שירות וערך לקהילה שלך, גם בזמן שיש משבר, את מתעסקת בפתרונות, ביצירתיות ובדרך להמשיך לשמור על אווירה חיובית ושגרתית.צוות בית הספר שלי העביר שיעורים באונליין, יחד עם תמיכה אינסופית בתלמידות, לאורך כל התקופה. בקבלת ההחלטה להיות עצמאית, בחרתי לראות את ה"משברים" דרך משקפיים חיוביות. כל משבר הינו הזדמנות למי שרוצה לראות אותו כך. החלטתי לקיים את מופע סוף השנה בניגוד לבתי הספר למחול בארץ. תהליך העבודה של תלמידותיי לקראת המופע, והערכים שהן מקבלות משמעותיים. שם המופע: "BRAVE"- מופע בסימן של נשים למען נשים, שהרעיון אליו הגיע מסיפוריהן של נשים מוכות, בזמן הקורונה״.

 

טיפים לחיים טובים

1. ״לא לוותר באף פרמטר! כל פעולה מתבצעת ברזולוציות הגבוהות ביותר, כשהדגש הינו על תנועה והתפתחות תמידית קדימה, פיזית ומנטלית.

2. לראות בכל מכשול, הזדמנות, ואפשרות לצמיחה״.

 

״התלמידות לומדות למדוד כישלון והצלחה ובעיקר לא לוותר לעצמן כשקשה להן. דגש על פיתוח המודעות ליכולות האישיות והפיזיות, המלווה בזיהוי המגבלות

וההזדמנויות העומדות בפני כל אחת, המעניק את הדרך לפריצת הגבולות״

 

פייסבוק: מיכל לוי בית ספר למקצועות המחול 

אינסטגרם: Itsmichallevi_dancestudio

054-5569268

 

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד