צילום: סם יצחקוב

מיטל אדרי

נשות קריירה מספרות על הנוסחה האישית שלהן לקריירה משגשגת וחיים מאושרים, ואיך להפוך את משבר (הקורונה), למנוף של צמיחה. והפעם: מיטל אדרי

מיטל אדרי, יו״ר "מאושרים" לייעוץ משכנתאות  (צילום: עמיר צוק' איפור: רונית יולזרי )
מיטל אדרי, יו״ר "מאושרים" לייעוץ משכנתאות (צילום: עמיר צוק' איפור: רונית יולזרי )

אם מישהו בטעות יאמר לך שאתה חולם בגדול מידי, תשלח אותו למיטל אדרי, והיא כבר תשכנע אותו שהוא חושב בקטן מידי.

 

ספרי קצת עלייך.

מיטל אדרי, רק בת 35, וכבר יו״ר "מאושרים" – המרכז הארצי למשכנתאות, חברה משגשגת ופורצת דרך בישראל, לייעוץ משכנתאות ומתן פתרונות למסורבים, היא מגדילה ראש, מקטינה חובות, ופשוט "מנשימה" אנשים. לאחרונה פתחה את סניפה החדש בחיפה, ואם תשאלו אותה, היד עוד נטויה. היא יושבת מולי בחיוך חצי צנוע, מתהלכת בין המילים, ומנסה לספר את הסיפור האישי שלה: "אם לא אספר לאנשים את הסיפור שלי, הם יאלצו לספרו לעצמם" אומרת מיטל, "במיוחד בתקופה האחרונה, אנשים לא מחפשים מוצרים או שירות, אלא סיפור טוב או עזרה אמיתית. אין לנו כוח לעוד פרסומת, וגם לא נשאר לנו מקום בלב לשקרים או מסיכות, כולנו מחפשים תכל'ס".

מיטל נולדה למשפחה חרדית בטבריה, ילדה עשירית מתוך 11 אחים למחצה. יצאה מהבית בילדותה, וכבר בחדר הפנימייה המשותף על מיטת הקומותיים, חלמה על בית, והבינה במלוא העוצמה את חשיבותו הגשמית.

 

אז שידכו לך מישהו בגיל 17?

״עבודה לחיים זה לא משהו שהולכים ומוצאים, זה משהו שמוצאים תוך כדי החיים עצמם, ובמקרה שלי, אפשר לומר שזה משהו שבער בתוכי שנים ולא שנה בלבד, זה פשוט הייעוד שלי"

"נכון, הצורך שלי בבית וביטחון השתקף אצלי בהרבה דברים כבר בגיל צעיר, וזה בין היתר, הביא אותי לחתונה בגיל 17, שלא צלחו. אך אני הפכתי לאמא וזכיתי בבני הבכור".

 

ומה עשית כשזה נגמר?

"עברתי למרכז עם רכב מלא בצעצועים, מזוודה מלאה בבגדים, ותינוק שהוא באותו רגע, כל עולמי. שכרתי לנו יחידת דיור והתחלנו הכל מחדש, ידעתי שאני נלחמת בכל הכוח על מנת להבטיח לנו עתיד".

 

איך התחלתם מחדש?

"כשהגעתי לתל־אביב, חיפשתי רק להתקיים, התחלתי לעבוד אצל מישהו שהכרתי בתחום המשכנתאות, לא חשבתי שזה יימשך. לקח לי שבוע בדיוק להבין - שכל מה שעברתי עד היום הכין אותי באמת, למה שכל החיים רציתי, וזה לעזור לאנשים כמוני".

 

בואי נדבר תכל'ס – איך הפכת לאימפריה?

"אחרי שנה, הבנתי שאין זמן יותר טוב מהרגע הזה בדיוק, אז קפצתי למים, לקחתי הלוואה גדולה, ומשם הכל פשוט קרה מעצמו״.

 

וואו, שנה בלבד? מהיכן האומץ?

"פחות אומץ, יותר אמונה ותקווה לשנות משהו, אבל אני אגיד לך דבר כזה, עבודה לחיים זה לא משהו שהולכים ומוצאים, זה משהו שמוצאים תוך כדי החיים עצמם, ובמקרה שלי, אפשר לומר שזה משהו שבער בתוכי שנים, ולא שנה בלבד, זה פשוט הייעוד שלי".

 

מה תמיד רצית להיות?

"תמיד בתור ילדה כששאלו אותי מה ארצה להיות כשאגדל, עניתי - מאושרת. זה מצחיק. לא ידעתי כמה משמעות זה יקבל בעתיד, אבל בהחלט ידעתי שזו הדרך שלי להיות מאושרת, לבנות בית ולעזור לאחרים עם שלהם, שלא נצטרך לוותר על הדברים החשובים בחיים, ושכולנו פשוט נהיה מאושרים".

 

היכן את היום?

"ממשיכה לעזור לאנשים באהבה, והרבה ניסיון. אני אמא לאוריאל וטל, שהם הילדים הכי מקסימים בעולם, יש לי בן זוג מדהים, חתיך ומוצלח, בשם אורן רווח, הוא יו"ר קבוצת אסתי לאודר בישראל. אפשר להגיד שהוא סוג של סגירת מעגל בשבילי, כי שנינו מטבריה, שזהו הרי תמיד הבית שלנו".

 

כששאלתי את מיטל למה כל־כך חשוב לה לספר מהיכן באה, היא דפקה עוד חיוך, והפעם אמרה בביטחון מלא:

"בטח שלא בשביל החשיפה, אני עושה זאת כדי להיות מקור השראה או תקווה, עבור מישהו אחר, ואני באמת משתדלת לשים לב למילים הקטנות אשר הופכות את הסיפור שלי מאגדה מנקרת עיניים, לדוגמה טובה, עבור אדם אחר".

 

ואני? התאהבתי.

  

סניפים: רוז'נסקי 14 ראשון לציון, צ'ק פוסט חיפה

טלפון: 2930*

www.2930.co.il

פייסבוק: מאושרים המרכז הארצי למשכנתאות

 

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד