צילום: סם יצחקוב

שקלרז - תירוש

נשות קריירה מספרות על הנוסחה האישית שלהן לקריירה משגשגת וחיים מאושרים, ואיך להפוך את משבר (הקורונה), למנוף של צמיחה. והפעם: עורכות הדין שקלרז תירוש

עומדות בראש המשרד המוביל והמבטיח בתחום דיני המשפחה בישראל. עורכות הדין ליאת שקלרז הורוביץ ודנה תירוש אליהו  (צילום: עמיר צוק, איפור: רונית יולזרי )
עומדות בראש המשרד המוביל והמבטיח בתחום דיני המשפחה בישראל. עורכות הדין ליאת שקלרז הורוביץ ודנה תירוש אליהו (צילום: עמיר צוק, איפור: רונית יולזרי )

שקלרז - תירוש, משרד עורכי דין וגישור.

עורכת הדין ליאת שקלרז הורוביץ ועורכת הדין דנה תירוש אליהו, עומדות בראש המשרד המוביל והמבטיח בתחום דיני המשפחה בישראל. הן מנהלות עשרות תיקי גירושין ועזבונות של בכירי המשק הישראלי ומטפלות בכל לקוח ולקוח באופן אישי ובלתי מתפשר.

 

מה מייחד את משרדכן?

דנה: ״אנחנו פועלות מתוך אחריות אישית ומבינות שלקוחות המשרד שוכרים שירותינו בגלל מי שאנחנו ועל מנת שננהל עבורם את המשבר, ולא מעוניינים להיות חלק ממפעל״

ליאת: "אני חושבת שבראש ובראשונה, יחס אישי, חשיבה מחוץ לקופסא ואנרגיה שעושה את ההבדל. לכל לקוח נתפרת אסטרטגיה משפטית התפורה בדיוק למידותיו. בדיני משפחה, באשר לכל אדם יש את הסיפור האישי שלו ושל משפחתו, אף תיק אינו זהה לקודמו. ישנה חשיבות יתרה בבניית אסטרטגיה, על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר בעבור הלקוח. ניצחון עבורנו הוא בהגשמת חזונו של הלקוח במלואו".

 

דנה: "אצלנו הלקוח לא מכיר את עורכי הדין השכירים. ישנם משרדים בהם עו"ד שכירה מנהלת את התיק בשוטף ובעלי המשרד רק מגיעים לדיונים. אנחנו פועלות מתוך אחריות אישית ומבינות שלקוחות המשרד שוכרים שירותינו בגלל מי שאנחנו ועל מנת שננהל עבורם את המשבר, ולא מעוניינים להיות חלק ממפעל. לכל לקוח חדש במשרד, נפתחת קבוצת וואטסאפ ומאותו רגע ואילך אנחנו מנהלות בעבורו את המשבר מא׳ ועד ת׳. הקבוצה הופכת למעין חמ״ל חזק ומיומן אשר זמין ללקוח בכל צורך ובכל זמן״.

 

תנו עצה למתגרש/ת.

ליאת: האסון בגדול ביותר הוא להיות תלוי במישהו כלכלית. ישנם מקרים רבים בהם נשים בעיקר, עוצמות עיניים משך השנים, ובוחרות שלא להיות מעורבות בכל הקשור בפן הכלכלי, כשהן סומכות על בעליהן במאת האחוזים. אנחנו רואות לא אחת ניצול של גברים את המצב הזה כשהם מנסים להבריח כספים ונכסים, טרם פתיחת הליכי גירושין.

 

ליאת: "אנחנו תמיד מסמנות מטרה וכובשות אותה, אם ניתן להגיע למטרה בהסכם, לא נגרור את הלקוח להליכים מיותרים, אך אם הצד השני לא נכון להגיע להסכם, אנחנו לא נרפה עד שנגיע לתוצאה הרצויה״
דנה:
"מה גם שמזונות קטינים בישראל שחוקים כל כך, שאישה עלולה למצוא עצמה בפת לחם, אם לא דאגה לעצמה מהלך הנישואים ולא עבדה לפרנסתה."

 

גישור או הליכים?

דנה: "נוצר לנו שם של מי שלא כדאי לפגוש בערכאות השיפוט. כך שלעיתים די בהופעת לוגו המשרד על מכתב, כדי לגרום לצד השני לנסות ולהגיע להסכם מהיר. כך שיוצא שהרבה פעמים השם שלנו מופיע על מכתב ודי בזאת כדי שהצד השני יעדיף לסגור את התיק בהסכם מהיר. בפועל מרבית התיקים במשרד נסגרים בהסכם, אבל רק כזה שמשרת נאמנה את הלקוח שלנו- לא בכל מחיר".

 

ליאת: "אנחנו תמיד מסמנות מטרה וכובשות אותה, אם ניתן להגיע למטרה בהסכם, לא נגרור את הלקוח להליכים מיותרים, אך אם הצד השני לא נכון להגיע להסכם, אנחנו לא נרפה עד שנגיע לתוצאה הרצויה".

 

איך מתנהל סדר היום שלכן?

דנה: "כל יום אנחנו מקבלות בממוצע 3 שיחות ייעוץ, שומעות את סיפורם של אנשים חדשים המספרים לנו אודות המשבר שפקד אותם.

אין סיפור לא מעניין, כל משפחה היא עולם ומלואו ואנחנו שומעות מידי יום את הפרטים האינטימיים ביותר של אנשים- מחדר המיטות, בעיותיהם הבריאותיות, הנפשיות, הבגידות, השקרים, הכספים, הכל מכל וכל.

 

ליאת: "בנוסף אנחנו פוקדות את בתי המשפט ובתי הדין הרבניים, כמעט על בסיס יומי, בתי המשפט לענייני משפחה ובתי הדין באיזור המרכז- הם המגרש הביתי שלנו. למרבית הדיונים אנחנו משתדלות להגיע יחד, יש לנו ביחד כוח שנראה למרחק".

 

לקביעת שיחת ייעוץ חייגו: 072-2237380 | פקס: 077-3179330

חפשו אותנו בפייסבוק: שקלרז תירוש משרד עורכי דין

מנחם בגין 7, בית גיבור ספורט, רמת גן

 

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד