צילום: סם יצחקוב

דריה אנדרייבסקי

נשות קריירה מספרות על הנוסחה האישית שלהן לקריירה משגשגת וחיים מאושרים, ואיך להפוך את משבר (הקורונה), למנוף של צמיחה. והפעם: ד"ר דריה אנדרייבסקי

 "נשים רבות חשות חוסר שביעות רצון למראה הנרתיק שלהן, כמו גם עם התחושה בעת קיום יחסי מין. ובכן, עבור אותן נשים קיים פתרון מהפכני, ההולך ותופס תאוצה בישראל ובעולם, טיפולי אסתטיקה וגינלית!״. ד,ר דריה אנדרייבסקי, רופאת נשים (צילום: עמיר צוק, איפור: רונית יולזרי )
"נשים רבות חשות חוסר שביעות רצון למראה הנרתיק שלהן, כמו גם עם התחושה בעת קיום יחסי מין. ובכן, עבור אותן נשים קיים פתרון מהפכני, ההולך ותופס תאוצה בישראל ובעולם, טיפולי אסתטיקה וגינלית!״. ד,ר דריה אנדרייבסקי, רופאת נשים (צילום: עמיר צוק, איפור: רונית יולזרי )
ד"ר דריה אנדרייבסקי, רופאת נשים, מובילה בתחום אסתטיקת הפנים ואסתטיקה וגינלית.

 

ספרי מעט עלייך ואודות הכשרתך המקצועית?

״מגיל קטן חלמתי להיות רופאה. ב-2007 סיימתי בהצטיינות את לימודי הרפואה באוניברסיטה הלאומית

“Uzhgorod national medical university״ באוקראינה. היה לי ברור שאבחר בהתמחות שקשורה לילוד, כי זה אחד מהתחומים המרגשים ברפואה, תחום שנותן חיים. התחלתי את ההתמחות ברפואת נשים ויילוד באוניברסיטה הלאומית לרפואה, על שם דניל גליצקי, בעיר לבוב, “Danylo Halytsky L’viv National Medical University״.

 

"מאז שאני זוכרת עצמי נמשכתי לתחום היופי, תמיד התעניינתי בעולם הטיפולים האסתטיים, והדרכים לשמור על עור קורן ובריא. כשהגעתי לישראל, שמתי לעצמי כמטרה ללמוד עברית בצורה הטובה ביותר ולהתכונן למבחן הממשלתי לרפואה בארץ. סיימתי בהצטיינות את האולפן, ניגשתי למבחן, ובפעם הראשונה עברתי, וקיבלתי רישיון לעסוק ברפואה בארץ. מיד לאחר קבלת הרישיון, התחלתי לעבוד בביה״ח לניאדו, שם אני עובדת עד היום.

 

"מאז שאני זוכרת עצמי נמשכתי לתחום היופי" (צילום: באדיבות ד"ר דריה אנדרייבסקי)
  "מאז שאני זוכרת עצמי נמשכתי לתחום היופי" (צילום: באדיבות ד"ר דריה אנדרייבסקי)

   

  "כפי שציינתי תחום היופי והאסתטיקה בוער בי, כך שתוך כדי, שאלתי את עצמי איך לגרום לנשים ולגברים, להיות צעירים ויפים לנצח? חיפשתי את המקום המקצועי ביותר אשר יספק לי את ההכשרה המיטבית, עם המורים הכי טובים, ולקבל את המקסימום ידע לטפל בפציינטים שלי. לאחר שבדקתי בכל המוסדות והמרכזים המלמדים בישראל רפואה אסתטית, הגעתי למכללה הלאומית לרפואה אסתטית: INAAMED בתל אביב, שהינה הגוף המקצועי הגדול בישראל, ללימוד תחום הרפואה האסתטית. מגוון הטיפולים האסתטיים אשר אני מציעה ללקוחותיי, כולל: הזרקות בוטוקס, חומצה היאלורונית, מתיחת פנים ללא ניתוח, מזותרפיה, פילינג ועוד.

   

  "לאחרונה הכנסתי מכשיר חדש, ראשון מסוגו בארץ, המטפל באזור האינטימי של האשה! שנים אני מחפשת פתרון לנשים, במיוחד לאחר לידה, המאבדות עניין ורגש בחיי המין, ומתביישות באזור האינטימי של גופן. השנים עושות את שלהן גם כשזה מגיע לאיברים הנשיים המוצנעים, גם לידות, ניתוחים, צלקות וסיבות מגוונות נוספות, עלולות לגרום להתרופפות אלסטיות הנרתיק, ולתחושות נעימות פחות בכל מה שקשור לאזור. נשים רבות חשות חוסר שביעות רצון למראה הנרתיק שלהן, כמו גם עם התחושה בעת קיום יחסי מין. ובכן, עבור אותן נשים קיים פתרון מהפכני, ההולך ותופס תאוצה בישראל ובעולם, טיפולי אסתטיקה וגינלית! בנוסף לאלמנט החיצוני והאסתטי, לטיפולים אלו ישנה גם חשיבות בריאותית, והם עוזרים לטיפול בתופעה צניחת הנרתיק (בעיה העלולה לגרום לדליפת שתן). מדובר בתופעה שכיחה, למעלה מ-70% מכלל הנשים מעל גיל 40, סובלות ממנה, וחבל. בנוסף, זהו פתרון לנשים בגיל מבוגר יותר הסובלות מדליפת שתן, פתרון שאינו פולשני, ללא תופעות לוואי, ללא זמן החלמה, המביא לתוצאות מדהימות. זאת, על פי המחקרים שהתבצעו.

   

  "כיום, במקביל לעבודתי בבית החולים לניאדו, אני מטפלת ב- AESTHETIC GYA קליניקה לרפואה אסתטית מתקדמת, בבית הרופאים, שפרינצק 3, תל אביב ובמרפאתי הפרטית: באירוס הארגמן 55, נתניה״.

   

  אילו סוגי טיפולים מוצעים בקליניקה AESTHETIC GYA?

  ״עיצוב ומילוי נפח שפתיים, עיצוב והדגשת עצמות לחיים, עיצוב קו לסת, עיצוב קו סנטר, פיסול האף, מתיחת פנים בחוטים נספגים, מילוי שקעים וכהויות מתחת העיניים, פילינג, מזותרפיה, הזעת יתר, טיפולים והזרקות באמצעות חומר מילוי טבעי, אסתטיקה וגינלית״.

   

  "בתור רופאת נשים, אני יודעת בדיוק ממה נשים סובלות, מה הן צריכות" (צילום: עמיר צוק, איפור: רונית יולזרי)
   "בתור רופאת נשים, אני יודעת בדיוק ממה נשים סובלות, מה הן צריכות" (צילום: עמיר צוק, איפור: רונית יולזרי)

    

   מי הקהל המתאים לעבור טיפולי אסתטיקה?

   ״בגדול כל אחד ואחת מתאימים לעבור טיפולי אסתטיקה, במידה ואין להם רגישות לחומר כזה או אחר. טיפולים אפשר להתחיל ממש בגיל צעיר ולתחזק במשך הזמן, הכי חשוב שהמטופל יקבל את מלוא תשומת הלב ושיותאם לו בדיוק מה שצריך״.

    

   מהו המכשיר החדש לטיפול וגינלי, ומהם יתרונותיו?

   ״VFiore Venus: המכשיר הראשון מסוגו בישראל! מאפשר לנו להעניק תהליך טיפולי חדשני, שהינו פולשני במידה מינימלית בלבד, וללא כאבים, מאפשר חזרה מיידית לשיגרת היום. הטיפול נמשך בסביבות 15-20 דקות. ה-Venus Fiore מטפל בהתנוונות (דלדול רקמת הנרתיק עקב חוסר באסטרוגן) באיזור הנרתיק. מטפל בכאבים בעת קיום יחסי מין, ירידה בתחושה, רפיון בנרתיק, הידוק עור, גירוי יובש וגינלי, ועוזר לנשים הסובלות מבריחת שתן. יתרונו של המכשיר: שינוי ותוצאות ראשונות, כבר מהטיפול הראשון״.

    

   מה מבדל אותך ממתחרייך?

   ״קודם כל המקצועיות, שיטת העבודה, מגוון החומרים והטכנולוגיות הנרחב, והכי חשוב בתור רופאת נשים, אני יודעת בדיוק ממה נשים סובלות, מה הן צריכות, ואיך אני יכולה לעזור להן לחזור להנאות של חיי המין, להשיב להן את איכות החיים, ושתרגשנה תמיד נשית, ללא כאב או תופעות לוואי״.

    

    (צילום: באדיבות ד"ר דריה אנדרייבסקי)
    (צילום: באדיבות ד"ר דריה אנדרייבסקי)

     

    אילו טיפולים מתאימים לכל עשור?

    גיל 20 עד 30: עיבויי שפתיים, פיסול אף, מזותרפיה, פילינג פחם.

     

    גיל 30 עד 40: בוטוקס, פיסול אף, עצמות לחיים, מילוי קמטי מריונטות,

    פיסול קו לסת, מזותרפיה.

     

    גיל 40 עד 50: שילוב טיפול בוטוקס יחד עם מתיחת פנים, בעזרת חוטים.

     

    גיל 50 עד 60: מזותרפיה , מתיחת פנים בחוטים, הרמת גבות והעפעפיים.

     

    פרטים נוספים בטל׳: 03-3722712 | כתובתינו: שפרינצק 3, תל אביב

    צרו קשר: www.gya-aesthetic.co.il

     

     

    הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
    הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
     
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד